رویداد به پایان رسیده است!
ثبت‌نام اولین دوره کارسازی مرکز نوآوری فرهنگی امید در تاریخپنج‌شنبه ۲۰ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

ثبت‌نام اولین دوره کارسازی مرکز نوآوری فرهنگی امید

شروع:
دوشنبه ۲۷ شهریور ۹۶ ۰۸:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۰ مهر ۹۶ ۰۰:۰۰
ثبت‌نام اولین دوره کارسازی مرکز نوآوری فرهنگی امید
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

مرکز نوآوری فرهنگی امید در راستای توانمندسازی فعالین و گروه‌های فرهنگی-رسانه‌ای در جهت ایجاد کسب و کار مستقل و پایدار در حوزه محصولات و خدمات چندرسانه‌ای و مهارت‌افزایی علاقمندان ورود به این عرصه، اقدام به برگزاری دوره آموزشی-کاربردی «کارسازی» با محوریت اصول راه‌اندازی کسب و کار در صنعت رسانه با رویکرد نوآورانه نموده است.

 

این دوره‌ی یک‌ماهه، از آذرماه آغاز خواهد شد و شامل عناوین مختلفی از مباحث کسب و کاری و رسانه‌ای همچون تحلیل صنعت رسانه، آشنایی با بوم کسب و کار، اشتباهات رایج حوزه کسب و کار، روش‌های بازاریابی و جذب سرمایه، الگوهای حاکم بر کسب و کار رسانه‌ای، شناخت مخاطب و روش‌های اثرگذاری رسانه‌ای، تکنیک‌های تأثیرگذاری پیام بصری، اصول مذاکره و... است.

 

برای درخواست پذیرش در این دوره، پس از وارد کردن اطلاعات اولیه و ثبت آن در صفحه ثبت‌نام، پیش‌ثبت‌نام شما پایان پذیرفته و بعد از ارزیابی اولیه، افراد منتخب دعوت به جلسه مصاحبه حضوری خواهند شد. این مصاحبه برای آشنایی بیشتر و طرح سؤالات تکمیلی در مورد سابقه فعالیت‌ها و آینده‌ی کاری شما و نیز اطلاع از شرایط و قوانین دوره خواهد بود. پس از طی این مراحل، نتایج بررسی نهایی افراد منتخب برای ورود به دوره کارسازی به اطلاع ایشان خواهد رسید. پاسخ به سؤالات بیشتر خود را می‌توانید از طریق سایت مرکز و یا تماس تلفنی با کارشناسان مرکز در میان بگذارید.

 

به امید دیدار شما در امید

آدرس:تهران یابان انقلاب. بین ابوریحان و فلسطین . بن‌بست سروش. پلاک 2