رویداد به پایان رسیده است!
ثبت نام ترم دوم دوره مطالعاتی آثار استاد عباسی ولدی در تاریخ سه‌شنبه ۵ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۲۶ مرداد ساعت ۰۸:۰۰

ثبت نام ترم دوم دوره مطالعاتی آثار استاد عباسی ولدی

 • رایگان
 • تهران
 • علوم انسانی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

استاد دوره

متولد 1355

دانش آموخته سطح سه تحصیلات حوزوی و کارشناسی ارشد فقه و اصول

نویسنده 41 عنوان تألیف در حوزه سبک‌زندگی، خانواده، تربیت فرزند و ادبیات آئینی


معرفی دوره مطالعاتی


دوره مطالعاتی آثار حجت الاسلام عباسی ولدی طی چهارده ماه در 6 ترم دو ماهه برگزار خواهد شد و  41 کتاب از مجموعه آثار تربیتی استاد عباسی ولدی در 330 مقرری به صورت روزانه 10 الی 20 صفحه مطالعه می‌شود. اعضای دوره پس از مطالعه مقرری‌های اعلام شده در هر هفته، اقدام به ثبت گزارش مطالعات خود در سامانه آموزشی دوره می‌نمایند. گزارش پیشرفت مطالعاتی اعضاء  به صورت مستمر بررسی شده و به همراه آزمون های برنامه ریزی شده در دوره مبنای ارزشیابی و اعطای گواهی خواهد بود. در هر ترم علاوه بر برنامه‌ی مطالعاتی همایشی با حضور استاد عباسی ولدی در محل مجتمع امام صادق علیه السلام واقع در تهران، شهرک قدس، بلوار دریا،نبش خیابان موج برگزار می‌شود. این جلسات هر دو ماه یکبار، در صبح روز  پنجشنبه برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است شرکت در جلسات حضوری الزامی نبوده و صوت آن در اختیار اعضاء قرار خواهد گرفت. زمان و مکان دقیق جلسات حضوری متناسب با شرایط در میانه‌ی هر ترم اطلاع رسانی خواهد شد. در نهایت، گواهی پایان دوره برای مخاطبانی که دوره مطالعاتی را با موفقیت طی نمایند و حداقل 60  امتیاز از مجموع 100 نمره ارزشیابی را کسب نمایند، به صورت مجازی صادر و از طریق ایمیل برای ایشان ارسال خواهد شد.


ترم دوم سیر مطالعاتیآئین نامه دوره


 1. ثبت نام در ترم دوم سیر مطالعاتی فقط برای مخاطبینی مجاز می‌باشد که در ترم اول شرکت داشته اند.
 2. شرکت در ترم دوم، منوط به ثبت اطلاعات فردی و پرداخت هزینه‌ به صورت اینترنتی در مهلت مقرر می‌باشد و امکان ثبت‌نام حضوری فراهم نیست.
 3. انصراف از دوره پس از ثبت‌نام و استرداد وجه پرداختی به هیچ وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد. لطفا قبل از پرداخت نسبت به امکان حضور خود اطمینان کسب نمایید.
 4. حفظ اخلاق و شئونات اسلامی برای حضور در جلسات دوره‌ها الزامی است.
 5.  ثبت نام و پرداخت شهریه در هر ترم به صورت مجزا در ابتدای همان ترم انجام می‌شود و شهریه اعلامی صرفا برای ترم دوم دوره میباشد.
 6. در صورت وجود هرگونه سوال، انتقاد یا پیشنهاد می‌توانید در ساعات 8 الی 16 روزهای شنبه الی چهارشنبه با پشتیبانی مرکز تربیت مربی در پیام رسان بله با شناسه @tarbiat_amin و یا شماره تلفن مستقیم 02188365335 تماس بگیرید.

شیوه تهیه کتب دوره مطالعاتی
اعضای دوره مطالعاتی می‌توانند کتب طرح مطالعاتی را با تخفیف ویژه و به صورت مستقیم خرید نمایند. امکان پست سفارشات کتب نیز فراهم می‌باشد.

کتب استاد برای مخاطبین دوره با تخفیف 30 درصد عرضه خواهد شد و همچنین طبق توافقی که با اداره پست انجام شده است، ارسال کتب نیز با تخفیف 30 درصد انجام خواهد شد.

توضیحات تکمیلی دوره در کانال تشکیل شده در پیامرسان «بله» به اطلاع مخاطبین خواهد رسید.


توضیحات


 • اعطای گواهی پایان‌دوره توسط مرکز تربیت مربی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق علیه‌السلام
 • ارائه تخفیفات ویژه تهیه کتب طرح، اختصاصی اعضای دوره مطالعاتی
 • برگزاری جلسات حضوری با سخنرانی استاد عباسی ولدی در هر ترم

آدرس

تهران تهران

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کرامت

رویداد های برگزارشده۶۰
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۵۳۰ نفر