ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت ثبت نام استارت آپ های دانش آموزی - ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی
چناچنه از دانش آموزان فعال استارت آپی مقطع ابتدایی هستید این بلیت را تهیه کنید .
۲۸ اسفند
۵,۰۰۰ تومان
بلیت ثبت نام دانش آموزان مدارس کلشتر
این بلیت مختص به ثبت نام دانش آموزان مدارس کلشتر می باشد
جهت رایگان شدن هزینه بلیت کد 303030 را در قسمت کدتخفیف اعمال نمایید
۳۰ آبان
۵,۰۰۰ تومان
بلیت ثبت نام استارت آپ های دانش آموزی - ویژه دانش آموزان مقطع متوسطه اول
چناچنه از دانش آموزان فعال استارت آپی مقطع متوسطه اول هستید این بلیت را تهیه کنید .
۲۸ اسفند
۵,۰۰۰ تومان
بلیت ثبت نام استارت آپ های دانش آموزی - ویژه دانش آموزان مقطع متوسطه دوم
چناچنه از دانش آموزان فعال استارت آپی مقطع متوسطه دوم هستید این بلیت را تهیه کنید .
۲۸ اسفند
۵,۰۰۰ تومان
بلیت مختص به معرفی استارت آپ دانش آموزی برگزیده از طرف مدارس/دبیرستان ها
این بلیت مختص ثبت نام مدارسی است که پس از برگزاری یک دوره / رویداد / شناسایی / مسابقه/ موفق به شناسایی استارت آپ برتر جهت معرفی به دانشگاه گلرنگ شده اند .
۲۸ اسفند
۵,۰۰۰ تومان
بلیت درخواست ارزیابی استارت آپ های دانش آموزی
چنانچه تمایل به ارزیابی استارت اپ های دانش آموزی دارید این بلیت را تهیه کنید .
۲۸ اسفند
۵,۰۰۰ تومان
بلیت تمایل به شرکت در مسابقه ملی بازی های رایانه ای
باتوجه به فعالیت دانشگاه در تشکیل تیم ملی بازی های رایانه ای درصورت تمایل به شرکت در این مسابقه این بلیت را تهیه کنید .
۲۸ اسفند
۵,۰۰۰ تومان

آشنایی با استاد محمدکریم فضلی

استاد محمدکریم فضلی

به جرات می توان گفت کارآفرینی ، جمع ویژگی های متضادی است که لازم است درقالب ترکیبی ژنتیک و چند وجهی دریک فرد جمع شده و تبدیل به پدیده ای شود که ما از وی به عنوان کارآفرین ملی و شاخص یاد می کنیم .

در این میان ، حضور در عرصه ی کارآفرینی بدون توجه به اصول و مبانی پایه ای و عمیق فکری و نظری مثل ساختن عمارتی در آب و بدون بن وریشه می ماند. از این دیدگاه می توان گفت که کارآفرینی ، بسان ایجاد یک امپراتوری است که قبل از هرچیز ، باید مبانی فکری وایدئولوژیک آن پایه گذاری شده وسپس آنرا به دنیا آورد.

در اولین برداشت می توان گفت که کارآفرینی یک نظام هماهنگ و سیستماتیک از مجموعه ی رویکردها وباورهایی است که کارآفرین ساز است .

به زعم ما ، عدم توجه به این ریشه ها (اصول ومبانی ) ، بسان ساختن عمارت و امپراتوری کارآفرینی برروی زمین سستی است که هر آن احتمال فرو ریختن آن وجود دارد وآن دسته از کارآفرینانی که در این عرصه به مبانی کارآفرینی پرداخته ودر این زمینه ممارست نموده وماهر شده اند ، قطعا شانس بیشتری برای موفقیت در دنیای کارآفرینی نسبت به بقیه ی افراد خواهند داشت . زیرا اصول کارآفرینی زیر ساخت فلسفی وجهان بینی کارآفرینی است که می تواند هم در ساخت وهم در حفظ امپراتوری کارآفرینی بسان ابزاری قوی وکارآمد در اختیار کارآفرینان قرار بگیرد .

این مهم ترین برداشت و مهم ترین آموزه از رفتار کارآفرینانه ی مرحوم استاد حاج محمد کریم فضلی درفرآیند بنیانگذاری گروه صنعتی گلرنگ و بن مایه ی عملکرد این سازمان افتخار آفرین ایرانی در سال های اخیر است . 

درک و ودانش عالی استاد از مبانی کارآفرینی و رعایت  کامل و جامع اصول کارآفرینی توسط ایشان چارچوبی مناسب و ساختار یافته برای دیدن و خلق فرصت ها ونیز آمادگی برای  مواجهه ی موثر با چالش های پیش روی مدیران و کارکنان گروه صنعتی گلرنگ گشود . 

کاربرد و  عدم تخطئی از اصول کارآفرینی ، چراغ راه ایشان در سفر کارآفرینی شد . سفری که هر روز آنرا بهتر وکامل تر و  هیجان انگیزتر پیمود.

برای ما که مشتاق الگو گرفتن از بزرگان کارآفرینی و کسب وکار هستیم  فرض و واجب است که این اصول را فرابگیریم و به آنها توجه و با آنها زندگی کنیم . چرا که آدمی با جهان بینی وفلسفه ی خود زندگی می کند وکارآفرین بدون داشتن جهان بینی مناسب وهمه جانبه وقوی ، امکان وشانس ساخت یک امپراتوری قوی وبزرگ را ندارد .

اصول کارآفرینی گروه صنعتی گلرنگ که توسط استاد محمد کریم فضلی بنیان گذاشته شده و سپس توسط جانشین شایسته وخلاق ایشان یعنی آقای دکتر مهدی فضلی تکمیل ، بازمهندسی و با شرایط روز فضای کسب وکار ایران تطبیق داده شد ، سیستم عامل مناسب و تکرار شونده و مقیاس پذیری را در گروه صنعتی گلرنگ به ارمغان آورده است که اثر خارق العاده ی آنرا در همه ی کسب وکارهایی که این گروه صنعتی داراست و یا وارد آنها می شود شاهد هستیم . این گروه صنعتی با بازآفرینی و خلق یک الگوی مناسب واثربخش بومی کارآفرینی و کسب وکار ، توانسته الگویی موفق از کارآفرینی سازمانی را در محیط کسب وکار ایران ارائه ودراین مورد تبدیل به ترازی قابل استناد  برای سایر کارآفرینان شود . 

این الگوی کارآفرینی ،  ضمن خلق شخصیتی منحصر به فرد از گروه صنعتی گلرنگ وفرهنگ سازمانی آن ، قواعد وچگونگی تعامل آنها با افراد وپدیده های پیرامونی کسب وکار و کارآفرینی را تعریف وبه روابط متعامل آنها با گلرنگ رنگ وبوی موفقیت وپیشرفت و رشد بخشیده است .

اصولی که مرحوم استاد  محمد کریم فضلی در گروه صنعتی گلرنگ پایه گذاری نموده است ، ریشه ها و بنیانی محکم در اختیار مدیران وکارکنان این سازمان خلاق ونوآور ایرانی قرارداده است تا باوجود چالش های متعدد ومتنوع موجود در محیط کسب وکار ایران ، جذب ، تطبیق پذیری و برگشت پذیری نسبت به این چالش ها را جزء لاینفک فرهنگ کارآفرینی و امتیاز ویژه آن تبدیل نماید . 

همه ی اینها خود ، به ایجاد یک فرهنگ و توان خاص تاب آوری  در گروه صنعتی گلرنگ و شرکت های وابسته به آن کمک شایان توجهی نموده است . 

فرهنگی که استاد بنیانگذار آن بوده اند  ، به مدیران و کارکنان این گروه صنعتی کمک کرد تا به اتکای آنها در مواجهه ی کامل واثربخش با چالش های درونی و بیرونی محیط کسب وکار ایران ، راه را گم نکرده و هم چنان در مسیر رشد وتعالی خود گام برداشته  و در دشوار ترین لحظات و غرورانگیزترین اوقات ، با کنترل وهدایت سیستم های عملیاتی خود در مسیری مطلوب ، گوی موفقیت را از رقبا بربایند .

تاکیدبر انسان دوستی استادمحمد کریم فضلی به دانش آموزان

چرا جایزه استارت آپی دانش آموزی

دانش آموزان به عنوان بخش بزرگی از سرمایه های انسانی کشور ، دارای پتانسیل ها و توانمندی های فوق العاده ای در حوزه های کارآفرینی وکسب وکار هستند. 

این جایزه در پی آن است تا دانش آموزان برتری را که درحوزه ی استارت آپ فعالیت می نمایند شناسایی و بهترین های آنها را به جامعه ی کارآفرینی و استارت اپی کشور معرفی نماید . 

هدف از برگزاری این رویداد

دانشگاه گلرنگ  در راستای مسئولیت های اجتماعی و با رویکرد آموزش و ترویج روحیه کار آفرینی در میان دانش آموزان و ایجاد بستری برای شکوفایی کسب و کارهای خلاق و نوآورانه و تاثیرگذاری این قشر از جامعه بر تصمیم گیری خانواده ها، جایزه استارت آپی دانش آموزی استاد محمد کریم فضلی را برگزار می نماید .

دانشگاه گلرنگ برآن است تا با برگزاری این رویداد ضمن تشویق برترین ها و با شناسایی دانش آموزان  موفق  امکان رشد وارتقای آنها را فراهم آورد .

معتقیدیم جوان ایرانی شایسته بهترین هاست لذا خلق و اختراع و یا استارت آپی که با فکر و ذهن خلاق یک جوان ایرانی ساخته و تولید شده است باید تحت حمایت و تشویق قرار گیرد.

 

مخاطبین این رویداد

دانش آموزان به عنوان آینده سازان این مرز وبوم نقش وتاثیر بسزایی در توسعه اقتصادی وصنعتی جامعه ما ایفاء می کنند . بدیهی است سرمایه گذاری بر روی نخبگان دانش آموزی وتلاش برای رشد وبالندگی آنها تاثیر مستقیمی بر ارتقای سطح توان مادی واقتصادی کشور خواهد داشت .به همین منظور دانشگاه  گلرنگ ، در راستای ماموریت خود که همانا توسعه وگسترش فرهنگ کارآفرینی در کشور است ، در پی آن است تا اولین جایزه استارت آپ های دانش آموزی را در سطح ملی برگزار نماید . 

لذا از همه ی فعالان استارت آپ های دانش آموزی کشور اعم از :

 • وزارت محترم آموزش و پرورش کشور
 • اداره کل مناطق آموزش و پروش
 • دانشگاه ها
 • دانش آموزان محترم
 • مدارس هیئت امنایی / غیرانتفاعی 
 • باشگاه دانش آموزی دانشگاه های کشور 
 • مدارس سماء
 • مدارس تیزهوشان 

ورسانه های فعال در حوزه دانش آموزی دعوت می شود که چنانچه علاقمند به همکاری با ما در برگزاری این جایزه ملی می باشند با انتخاب بلیت مورد نظر و یا تماس با مسئول برگزاری رویداد موضوع همکاری خود را به دانشگاه گلرنگ اطلاع دهند.

مشخصات این رویداد

 این رویداد رویداد  استارت آپ ویکند و یا استارت آپ استودیو نیست . 

 دانشگاه گلرنگ در قالب این رویداد در پی آن است تا دانش آموزانی را که در حوزه ی استارت آپ ها - رباتیک - مخترعین دانش آموز- نخبگان - افتخارات المپیادی  فعالیت نموده ودارای خروجی قابل معرفی هستند را مورد ارزیابی قرار بدهد . ما این رویدادرا با نام و برند فعالیت های استارت آپی دانشگاه گلرنگ یعنی  استارت آپ پلاس  STARTUP PLUS برگزار خواهیم نمود. 

از اینرو چنانچه اقدام به تهیه موارد زیر نموده اید می توانید در این رویداد ملی شرکت کنید : 

در حوزه استارت آپی

 •  اپلیکیشن 
 • وب
 • پلتفرم
 • دستگاه  
 • محصول 

در حوزه رباتیک

دانش آموزانی که دارای مدال در مسابقات رباتیک می باشند

در حوزه المپیادی

دانش آموزانی که دارای مدال و جز 3 نفر اول المپیادهای کشوری و جهانی هستند

در حوزه اختراعات

دانش آموزانی که دارای اختراعات ثبت شده می باشند

و سایر دانش آموزان افتخار آفرین کشور که دارای رتبه های برتر کشور ی و جهانی در جشنواره ها هستند

بدیهی است براساس نظر ارزیابان جایزه ، به استارت آپ های برتر جوایز مالی وغیر مالی ارزنده ای اعطاء خواهد شد . 

نحوه ی ارزیابی استارت آپ ها و برگزاری رویداد

این رویداد به خاطر شیوع کرونا در کشور ، به صورت مجازی برگزار می شود و ارزیابی توسط ارزیابان مدارس / ادرات آموزش و پرورش و نهایتا ارزیابان دانشگاه گلرنگ انجام و پس از جمع بندی نفرات و استارت آپ های برتر  در سالن همایش های مجتمع سینمایی افق کوروش با حضور معاونین محترم گروه صنعتی گلرنگ معرفی و به  منتخبین جوایز مالی وغیرمالی اعطاء می گردد. 

بدیهی است استارت آپ هایی که از نظر دانشگاه گلرنگ امکان سرمایه گذاری داشته باشند ، مورد حمایت مادی ومعنوی دانشگاه گلرنگ وشرکت های تابعه گروه صنعتی گلرنگ قرارخواهند گرفت. 

کارگروه اجرایی این رویداد

سرکار خانم زهرا زیدی
سرکار خانم زهرا زیدی
جناب آقای رضا راست بود
جناب آقای رضا راست بود

برگزارکنندگان

کارخانه استارت آپی دانشگاه گلرنگ
کارخانه استارت آپی دانشگاه گلرنگ
دانشگاه گلرنگ
دانشگاه گلرنگ
مرکز ارش گذاری کسب و کارهای استارت آپی دانشگاه گلرنگ
مرکز ارش گذاری کسب و کارهای استارت آپی دانشگاه گلرنگ
مدرسه کسب و کار گلرنگ
مدرسه کسب و کار گلرنگ
جایزه استارت آپی استاد محمدکریم فضلی
جایزه استارت آپی استاد محمدکریم فضلی
هلدینگ دیجیتال مارکتینگ دانشگاه گلرنگ
هلدینگ دیجیتال مارکتینگ دانشگاه گلرنگ
دانشکده کسب و کار گلرنگ
دانشکده کسب و کار گلرنگ
کالج فروش دانشگاه گلرنگ
کالج فروش دانشگاه گلرنگ
مرکز آموزش علمی-کاربردی گلرنگ
مرکز آموزش علمی-کاربردی گلرنگ
جایزه ملی فروشندگان برتر
جایزه ملی فروشندگان برتر

حامیان

برگزار‌کننده

آواتار

کارخانه استارت آپی دانشگاه گلرنگ

کارخانه استارت آپی دانشگاه گلرنگ ، به عنوان بازوی توانمند گروه صنعتی گلرنگ ، در مسیر شناسایی-سرمایه گذاری و عرضه محصولات جدید استارت آپی و آموزش و برگزاری رویدادهای استارت آپی از فعالان موثر در حمایت این اکوسیستم می باشد.

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۵

آدرس

تهران خیابان ولیعصر-پایین تر از زرتشت-کوچه امینی-پلاک 18-کدپستی 1415863539

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

دوشنبه ۳ آبان

استراتژی‌های ورود و توسعه بازار در فناوری‌های نوین

 • آنلاین
 • از ۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف
تا ۳۱ مرداد

دوره آموزشی کارآفرینی، ورود به بازارکار، تشکیل هسته های فناور و راه اندازی استارت آپ

 • آنلاین
 • ۵۸۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه آموزشی کارآفرینی سلتکس
یک‌شنبه ۳۰ آبان

رویداد شتاب (استارتاپی) گچ

 • آنلاین
 • رایگان
 • مرکز آموزش علمی کاربردی آریا گچ پلدختر
دوشنبه ۱۰ آبان

رویداد استارتاپی صنایع خلاق با محوریت گیاهان دارویی و گردشگری

 • آنلاین
 • رایگان
 • شتاب دهنده جاویدان