رویداد به پایان رسیده است!
جشنواره ملی حاتم ( حمایت از تولید ملی ) در تاریخچهارشنبه ۱۹ دیبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

جشنواره ملی حاتم ( حمایت از تولید ملی )

شروع:
چهارشنبه ۱۹ دی ۹۷ ۰۸:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۱۹ دی ۹۷ ۱۹:۰۰
مکان: تهران
جشنواره ملی حاتم ( حمایت از تولید ملی )
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

با همکای وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران و پس از برگزاری پنج اجتماع عظیم صنعتی و اقتصادی با موضوع توانمندسازی اقتصاد ملی، در نظر است ششمین گردهمایی بزرگ مسئولان دولت و مدیران بنگاه­های برتر اقتصاد ایران با عنوان جشنواره ملی حاتم(حمایت از تولید ملی) آدرماه سال جاری در مرکز همایش­های بین­المللی صدا و سیمای ج. ا. ا برگزار گردد.

این رویداد کشوری که با حضور حداکثری مسئولان نظام و مدیران برندهای برگزیده صنعت و اقتصاد ایران از ۳۱ استان کشور و با مشارکت دولت و مجلس برگزار خواهد شد، در نظر دارد با تمرکز بر محور ارزیابی نقش،‌ جایگاه و  توانمندی­هاي بالقوه و بالفعل سازمان­های ملی و نیز بنگاه­های اقتصادی ایرانی در افزايش توليد ناخالص داخلی  نسبت به معرفي و تجليل از مديران  ارزش­آفرين كشور در بخش­های خصوصی و دولتی اقدام نماید.

از برگزیدگان که صلاحیت­ و شایستگی ایشان در همراهي با كشور در مقاطع خطیر و حساس اقتصادی بر مبنای اسناد بالادستی و سیاست­های ابلاغی اقتصاد مقاومتی بواسطه اسناد مثبته و مشاهدات عینی احراز گردد، در قالب اعطاي دیپلم افتخار و نشان عالي درجه یک لياقت و ارزش­آفرینی ملی در سه محور سیاسی، اقتصادی و فرهنگی قدرداني خواهد شد.

برگزارکنندگان

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان

اهداف:
ارتقاي ‌اقتدار ملي، توليد ثروت و افزايش كيفيت زندگي مردم از طريق افزايش توانمنديهاي فناوري و نوآوري در كشور
ارتقاي «نظام ملي نوآوري» و تكميل مؤلفه‌ها و حلقه‌هاي آن
توسعه «اقتصاد دانش‌بنيان» از طريق هماهنگي و هم‌افزايي بين‌بخشي و بين دستگاهي
ارتقاي ارتباط «دانش» با «صنعت» و «جامعه»

وزارت کشور

وزارت کشور

این وزارتخانه با اطلاع رسانی به تمامی دستگاه و سازمان های تابعه نسبت و ۳۱ استان کشور در خصوص جشنواره ملی حاتم و معرفی جناب آقای کریمیان به عنوان عضو شورای سیاستگذاری سهم عمده ای در برگزاری این رویداد داشته است.

وزارت صنعت، معدن و تجارت

وزارت صنعت، معدن و تجارت

معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در ششمین گردهمایی بزرگ مسيولین دولت و مدیران بنگاههای برتر اقتصاد ایران همانند سایر ادوار سهم عمده ای خواهد داشت.

سوالات متداول

مخاطبان اصلی این رویداد چه کسانی هستند؟
این رویداد با عنوان ششمین گردهمایی بزرگ مسئولین دولت و مدیران بنگاههای برتر اقتصاد ایران برگزار می شود و تمامی مدیران بنگاه های خوشنام اقتصاد و صنعت ایران و نیز مسئولان دولت، مجلس و سایر نهادهای ملی که جایگاه اجرایی، قانونگذاری و نطارتی دارند مخاطبین اصلی این جشنواره می باشند.
آیا حضور در این رویداد مستلزم هزینه ثبت نام است؟
حضور نمایندگان واحدهای برگزیده صنعتیِ، فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کارهای موفق ملی که از جانب نهادهای زیربط به این دبیرخانه معرفی شوند رایگان بوده و هزینه ای در پی نخواهد داشت و تنها در صورتی که واحدهای اقتصادی تقاضای ثبت نام برند و سازمان خود را به عنوان شخصیتی حقوقی در فرآیندهای داوری و ارزیابی اعطای جوایز داشته باشند می بایست مطابق هزینه مصوب و بسته خدماتی معرفی شده از جانب دبیرخانه هزینه پرداخت نمایند.

آدرس:تهران بزرگراه چمران، بعد از نمایشگاه بین المللی، مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران