جشن رونمایی مجله آنگاه

شروع رویداد
چهارشنبه ۲۶ آبان ۹۵ ۱۸:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۲۶ آبان ۹۵ ۲۰:۳۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادفرهنگی هنری / غیره
اضافه به تقویم
جشن رونمایی مجله آنگاه
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۸۶۰۳۴۱۹۴
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

 

«آنگاه» رونمایی می‌شود
روز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۸ در سالن استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان  مجله‌ی فرهنگی و هنری «آنگاه» با حضور جمعی از هنرمندان و نویسندگان رونمایی می‌شود .
به گزارش روابط عمومی این نشریه، «آنگاه» مجله‌ای است فرهنگی و هنری به سردبیری آرش تنهایی که با همکاری جمعی از نویسندگان و هنرمندان در داخل و خارج از کشور، با گستره‌ی مخاطبی شامل بر مدیران فرهنگ و هنر، شاغلان هنر (در زمینه‌ی معماری، تجسمی، سینما، تئاتر، موسیقی و ادبیات)، دانشجویان و علاقه‌مندان  فرهنگ و هنر  ایران و جهان منتشر می‌شود.
«آنگاه» در هر شماره یک سوژه قابل تأمل و بدیع دارد که از منظرهای گوناگون و با حضور افراد متخصص و صاحب‌نام در آن حوزه بررسی می‌شود. از سوی دیگر هدف «آنگاه» آن است که رسالتی مابین  کتاب و مجله داشته باشد.
شماره‌ی نخست نشریه به موضوع کافه و کافه‌نشینی می‌پردازد، با آثار و نوشتاری از: مرتضی کیوان، کامبیز درمبخش، ابراهیم حقیقی، ناصر فکوهی، لیلی گلستان، احمد پوری، احمد محیط‌طباطبایی، گیتا گرکانی و بیش از سی نفر از نویسندگان و هنرمندان معاصر ایران. «آنگاه» در دویست‌وهشت صفحه، به‌صورت رنگی و با جلد گالینگور در قطع وزیری منتشر می‌شود.
گفتنی است «آنگاه» طی این مراسم با حضور جمعی از نویسندگان، هنرمندانِ اهل تئاتر، سینما، ادبیات و هنرهای تجسمی رونمایی خواهد شد و پس از این مراسم در کتابفروشی‌های معتبر و کیوسک‌های مطبوعاتی توزیع خواهد شد.


وب سایت مجله آنگاه نیز با نشانی angahmag.com همزمان با روز جشن , بازگشایی میشود.

حضور برای تمامی علاقه مندان در این جشن رایگان است.

برگزارکننده

مجله آنگاه

مجله آنگاه

آدرس:تهران خانه هنرمندان , سالن استاد جلیل شهناز