رویداد به پایان رسیده است!
جعبه ابزار استراتژیست محتوا در تاریخ پنج‌شنبه ۲۳ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۳ اسفند ساعت ۱۵:۳۰

جعبه ابزار استراتژیست محتوا

  • از ۲,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

مهمان رویداد

یاور مشیرفر
یاور مشیرفر
مدیر ارشد محتوای نیک استارتر

تیم محتوانا

حبیب متوسل
حبیب متوسل
مدیر اجرایی رویداد
علی بای
علی بای
مدیر محتوا و زبانشناس
حامد اسحاقی
حامد اسحاقی
تحلیلگر محتوا و متخصص سئو

توضیحات


در محتوالی ۴۲ با یاور مشیرفر، به گپ و گفت می‌نشینیم. یاور مدیر ارشد محتوا در نیک‌استارتر است. او سابقه و تجربه‌ای ارزشمند در حوزه تولید محتوا دارد و ما قصد داریم دراین رویداد با او درباره چیستی استراتژی محتوا و ابزارهای شناخت دقیق مخاطب گفت‌وگو کنیم.

همیشه وقتی از استراتژی محتوا صحبت می‌کنیم، بیشتر توجه ما سمت «مارکتینگ» و «بازاریابی» می‌رود یا ممکن است بیشتر به «نگارش» و «کپی‌رایتینگ» توجه کنیم. اما مسئله گاها پیچیده‌تر از این‌ است. گاهی برای شناخت دقیق مخاطب نیاز به ابزارهایی داریم که در جعبه ابزار محتوا نمی‌گنجد. در محتوالی چهل‌ودوم این ابزارها را با هم بررسی و مورد به مورد رویشان کار می‌کنیم.

محتوانا کیست؟ محتوالی چیست؟

ما (محتوانا) گروهی سه نفره، فعال در حوزه تولید محتوا، دیجیتال مارکتینگ و سئو هستیم که به قصد فراهم کردن امکان گفت و شنود در حوزه تولید محتوا دور هم جمع شده‌ایم و از آبان ماه نود و شش برگزاری رویداد محتوالی را آغاز کرده‌ایم.

محتوالی رویدادی هفتگی است که معمولا در روزهای سه شنبه یا پنجشنبه در کافه برگزار می‌شود. با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا، سئو و دیجیتال‌مارکتینگ باشید، به شرط علاقه و خالی‌بودن پنجشنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد یا اتفاقات هفته گذشته در فضای کسب‌وکارهای آنلاین را مرور می‌کنیم و پس از دقایقی استراحت، پای گفت‌وگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

آدرس

تهران میدان انقلاب - خیابان ۱۶ آذر- پایین‌تر از خیابان ادوارد براون - جنب کلینیک ۱۶ آذر- باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران - کافه یوتی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

تیم محتوانا

تیم محتوانا: خدمات محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ رویداد محتوالی: دورهمی کهنه‌کارها، تازه‌کارها و اهالی محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ برای تبادل تجربیات و دانسته‌ها با چاشنی چای و لبخند

رویداد های برگزارشده۴۳
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر