رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه جعبه ابزار تنظیم قرارداد های حرفه ای در تاریخ چهارشنبه ۲۹ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۱۵ اسفند

رویش طلایی در قرن جدید

  • آنلاین
  • ۴۹,۰۰۰ تومان
آواتار دارا بیزینس
سه‌شنبه ۱۹ اسفند

نشان جغرافیایی

  • آنلاین
  • رایگان
آواتارآکادمی کانون پتنت ایران
پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

5 راز افراد نامبر وان

  • آنلاین
  • رایگان
آواتارمطالعه شریف
کاور
چهارشنبه ۲۹ آبان ساعت ۱۶:۰۰

کارگاه جعبه ابزار تنظیم قرارداد های حرفه ای

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

آیا این موراد برایتان آشنا هستند؟


 قراردادی را برای شما ارسال کرده اند. شما قرارداد را با دقت مطالعه می کنید و ظاهرا در قرارداد ایرادی پیدا نمی کنید اما همچنان دلشوره دارید و احساس خوبی ندارید که مبادا اتفاق ناخوشایندی رخ دهد.

 

 از شما برای انجام قراداد تضمین می خواهند. یکبار چک درخواست می کنند یکبار سفته. اما مطئن نیستید هر کدام را باید چه زمانی و با رعایت چه تکنیک هایی تحویل دهید تا بعدا برای شما و حتی ضامنتان مشکل ساز نشود.

 

 نگران هستید کار و پروژه را انجام دهید اما طرف مقابل حق و حقوق شما را پرداخت نکند و مدام با وعده جلسه امروز فردا شما را اذیت کند!

 

 قراردادی را امضا کرده اید و حالا برای حل مشکلاتتان چاره ای جز مراجعه به دادگاه یا داور ندارید. اما برای حق و حقوقتان هیچ مدرکی ندارید و با اینکه حق با شماست هیچ چیز را نمی توانید اثبات کنید

 

 نگران هستید که مبادا خسارتی به شما وارد شود اما مجبور باشید برای اثبات آن زمان و هزینه زیادی را در سالن دادگاه ها و دادگستری متحمل شوید (تازه اگر بتوانید خسارت را اثبات کنید!!)

 

 شما از کیفیت انجام تعهدات طرف مقابلتان رضایت ندارید و احساس می کنید دستتان هم به هیچ جا بند نیست

 

 برای قرص شدن دلتان می خواهید از طرف مقابل ضمانت محکم و الزام آوری دریافت کنید تا اگر به تعهداتش عمل نکرد یا به شما خسارتی وارد کرد بتوانید آن را وصول کنید.

 

 قراردادی بستید اما طرف مقابل به تعهدات خودش عمل نمی کند و مدام بهانه می آورد

 

 طرف مقابلتان تعهداتش را ناقص و با تاخیر زیادی انجام می دهد

 

 با فردی که خودش را نماینده شرکتی معرفی کرده مدت ها وارد مذاکره شده اید اما موقع امضا قرارداد متوجه می شوید فرد دیگری که اصلا او را ندیده اید باید قرارداد را امضا کند

 

 تا قرارداد را به فرد دیگری نشان ندهید و مشورت نگیرید خیالتان راحت نمی شود

 

 قراردادی را مطالعه می کنید اما متوجه برخی از اصطلاحات حقوقی نمی شوید

 

 

حتی اگر فقط یکی از این موارد بالا در مورد شما صدق می کند شما نیاز مبرمی به این آموزش دارید و این آموزش برای شما مفید و ضروری است.

مطمئن باشید کارگاه آموزشی جعبه ابزار تنظیم قرارداد های حرفه ای تغییرات مثبت بی نظیری برای شما خواهد داشت.

 

 


آنچه که بعد از شرکت در کارگاه دریافت می کنید


3 ساعت آموزش 100% کاربردی 

فایل صوتی کامل کارگاه

فایل جزوه رنگی کارگاه

آزمون اختصاصی که به شما کمک می کند میزان یادگیری خودتان را از مطالب کلاس بسنجید تا بتوانید هم مطالب را خیلی سریع و لذت بخش مرور کنید و دانش خودتان را بسنجید و هم بتوانید ایرادات خودتان را سریع پیدا کنید و مستقیم سراغ همان بخش از فایل صوتی کارگاه بروید

 

  پذیرایی میان وعده

 

  حضور در جمع افراد ارزشمند با تخصص های گوناگون که می توانید به شبکه پردازی بپردازید و با افراد جدیدی آشنا بشوید.

 

 


محتویات این کارگاه آموزشی چه تفاوتی با آموزش های مشابه دارد؟


دوره ما بسیار فراتر از آموزش آشنایی با قرارداد هاست!

از ویژگی ها و مزیت های منحصر به فرد کارگاه جعبه ابزار تنظیم قرارداد های حرفه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

1 . راهکار های دقیق ارائه می شود.

ما در این کارگاه مثل آموزش های مشابه دیگر کلی گویی نمی کنیم و هر مطلبی که تقریبا بیان می شود کاملا به صورت عملی و بر اساس تجربه و مطالعات دقیق موشکافی خواهد شد.

 

2 . از مثال هایی استفاده خواهد شد که در جلسات مشاوره اختصاصی مطرح می شود.

در این کارگاه از مثال های سنتی که در کلاس های دانشگاه می گویند خبری نیست. همه چیز از مشکلات قراردادی روز جامعه است. مثال هایی در مورد دستگاه بیت کوین، طراحی سایت و موارد دیگر.

 

3 . همه چیز به زبان ساده گفته می شود و هیچ خبری از اصطلاحات خشک حقوقی نیست

در کارگاه جعبه ابزار تنظیم قرارداد های حرفه ای همه چیز به زبان ساده و خودمانی مطرح می شود و برخلاف دوره های مشابه از کلمات پیچیده و خشک حقوقی خبری نیست.

 

4 . موضوعات مهم را عمیق بررسی می کنیم

موضوعات مهم را عمیق بررسی می کنیم و ماننده بسیاری از دوره های مشابه جزئیات را به دوره های دیگر موکول نخواهیم کرد.

 

5 . جامع بودن مطالب

مطالب آنقدر جامع است که هم در کارگاه قبلی هم افرادی بودند که قرارداد های میلیاردی داشتند و هم دوستانی که تازه کارشان را استارت زنده بودند. و در پایان همه از کارگاه رضایت داشتند.

 

6 . مطالب 100%  کاربردی و عملی

ضمنا مطالب 100% کابردی و عملی بود تا جایی که ما قبل از کارگاه به شرکت کنندگان اعلام کرده بودیم حتما با قرارداد هایشان سر کلاس حاضر باشند یا اگر قراردادی ندارند نمونه ای را که فکر می کنند حرفه ای تنظیم شده است همراه بیاورند.

در کارگاه قبلی تمام قرارداد های مهم دوستان بررسی شد و اشکالات مهم آن رفع و اصلاح شد.

 

 

شما برای حضور در این کارگاه حتما باید  یکی از قرارداد های خودتان را به همراه داشته باشید. این مزیت فوق العاده به شما کمک می کند در همان ساعت های کارگاه و قبل از به منزل رفتن بتوانید تمام ایرادات مهم قراردادتان را به رایگان اصلاح کنید. حتی اگر خودتان قراردادی نداشتید می توانید هر قراردادی که فکر می کنید عالی تنظیم شده است را دانلود کنید، پرینت بگیرید و به همراه بیاورید. مطمئن باشید آن قرارداد هم که فکر می کنید عالی است قطعا ایرادات زیادی خواهد داشت که تا آن موقع به آن ها توجه نکرده بودید!

 

 

 


سرفصل های دقیق کارگاه


مدیریت حرفه ای جلسه مذاکره

اینکه بتوانید به خوبی جلسات مذاکره را مدیریت کنید مستقیما بر سود شما تاثیر می گذارد. شاید عجیب به نظر بیاید اما شما باید در این مرحله تمام قوانین و مقررات را کنار بگذارید و فقط روی نتیجه معامله تمرکز کنید.

البته باید در این مرحله بسیار مراقب باشید که در تله افرادی نیفتید که فکر می کنند از همه زرنگ تر هستند و می توانند هر کاری می خواهند با شما هم بکنند و باعث بد نامی و بی اعتباری شما شوند.

برای مقابله با این افراد مطالبی را با عنوان «تله مذاکره کننده» در این محصول آموزش خواهید دید.

 

تبدیل مذاکره به یک توافق دلخواه با نوشتن تفاهم نامه

تمام مذاکرات و جلسات را با نوشتن تفاهم نامه به پایان برسانید. گاهی فراموشی جزئیات توافق هایی که به صورت شفاهی انجام شده است دردسر ساز می شود و باعث می شود بعضی افراد به خودشان اجازه دهند به شما توهین و بی احترامی کنند.

نوشتن تفاهم نامه اصولی دارد که اکثر افراد آن را نمی دانند و مرتکب اشتباهات جبران ناپذیری می شوند. مهم ترین این اشتباهات این است که افراد به زعم خودشان تفاهم نامه تنظیم می کنند اما ماهیت آن قرارداد است و به ناچار زیر بار تعهدات و مسئولیت های زیادی می روند.

 

انتخاب عنوان مناسب برای قرارداد

عنوان قرارداد دقیقا مثل اسم ما انسان هاست. اشتباه در انتخاب عنوان می تواند باعث اختلافات زیادی شود. در این محصول شما یک آموزش 3 مرحله ای می بینید تا بتوانید بهترین و حرفه ای ترین عنوان ها را برای قرارداد تان انتخاب کنید که از 90% عنوان هایی که در قرارداد های رقبایتان می بینید حرفه ای تر است.

 

 

احراز هویت شرکت ها در کمتر از 2 دقیقه

شما باید بتوانید بدون درخواست از شرکت طرف مقابل و به طور کاملا قانونی به تمام اسناد و اطلاعات مورد نیاز آن ها دسترسی پیدا کنید. ضمن اینکه متاسفانه خیلی از شرکت ها در ارائه مدارک و مستندات خود صادقانه برخورد نمی کنند.

احراز تمام این اطلاعات هویتی در کمتر از 2 دقیقه  به راحتی شدنی است!

اطلاعاتی که گاهی شرکت مقابلتان را شگفت زده می کند که شما از کجا آن ها را بدست آوردید!

 

 

نوشتن حرفه ای موضوع قرارداد

کوچکترین اشتباهی در نوشتن موضوع قرارداد می تواند باعث بی اعتباری و باطل شدن قرارداد تان شود. چه قرارداد تان 100 هزار تومان باشد چه 100 میلیارد تومان!

در این کارگاه با استفاده از فرمولی که آن را «مشد» نامگذاری کرده ایم خیلی سریع و آسان یاد می گیرید چطور موضوع حرفه ای برای قرارداد تان بنویسید.

در پایان این کارگاه آموزشی، محبوبترین نکته برای شرکت کنندگان همین قانون «مشد» و البته «راز 5 ثانیه» انتخاب شد.

 

 

تبدیل قرارداد به معامله ای شیرین با نگارش ماده مبلغ قرارداد

شیرین ترین بخش هر معامله ای دریافت پول است. اما اگر روش های صحیح در نوشتن ماده مبلغ قرارداد و روش های پرداخت را ندانید ممکن است در ازای کاری که انجام داده اید هیچ حق و حقوقی به شما پرداخت نگردد و شیرینی معامله به تلخی و کینه تبدیل شود.

 

 

کاهش ریسک بالا رفتن قیمت دلار و طلا

متاسفانه در شرایطی هستیم که نوسانات نرخ دلار و طلا به یک اتفاق عادی تبدیل شده است. بی توجه به اینکه این اتفاق عادی می تواند گاهی اتفاقات تلخ و غیر عادی برایتان رقم بزند.

پس ضروری است که یاد داشته باشید تاثیر افزایش قیمت ها را تا جایی که می توانید به صفر برسانید. در این محصول آموزشی یک روش تضمین شده و دقیق برای این کار آموزش داده شده است.

 

 

دریافت خسارت بدون نیاز به اثبات آن

شما برای دریافت خسارت در قرارداد ها روش های مختلفی پیش رو دارید. ما بر حسب تجربه که در تنظیم صد ها قرارداد ها تجاری بدست آورده ایم به یک روش تضمینی رسیده ایم که آن را در این محصول به شما آموزش می دهیم.

 

 

 

گنجاندن بهترین و هوشمندانه ترین تضمین در قرارداد

این که باید از چه تضمینی استفاده کنیم توصیه ی ثابتی ندارد. اما یک فرمول ثابت دارد که با کمک آن می توانید بهترین و هوشمندانه ترین تصمیم را بگیرید.

قطعا همین تصمیم های هوشمندانه است که شما را از دیگران متمایز می کند و باعث رشد چندین برابری درآمدتان می شود.

 

 

 

کاهش شدید آثار تحریم ها بر انجام تعهدات

خیلی از قرارداد ها به دلیل تحریم ها و گران شدن کالا ها نیمه کاره رها می شوند. در صورتی که این حق شماست که با وجود تحریم ها تمام تعهدات طرف مقابلتان را از او مطالبه کنید.

 

 

 

روش های پایان بخشیدن به حیات قرارداد

شاید خود روش پایان بخشیدن به قرارداد مهم نباشد. بلکه آثار هر روش مهم است.

باید بدانید از هر کدام بهتر است کجا استفاده کنید.

 

 

حل اختلاف قرارداد تان با کم ترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن

همیشه یکی از چالشی ترین ماده ها در هر قراردادی ماده مربوط به حل اختلاف است. و خبر بد آن است که فکر می کنیم ماده ی محکمی تنظیم کرده ایم. در صورتی که اگر حرفه ای به ماده نکاه کنیم متوجه می شویم همین ماده که قرار است حل اختلاف کند خودش نیاز به حل اختلاف دارد!

 

 

و ده ها نکته کاربردی و منحصر به فرد دیگر

به غیر از تمام مواردی که ذکر شد نکات و تکنیک های زیادی دیگری را آموزش می بینید که به شما کمک می کند در زمان کوتاهی در قرارداد ها تا حد زیادی حرفه ای شوید و با خیال راحت به رشد و سودآوری کسب و کارتان بپردازید.


آیا می خواهید بدون نیاز به اثبات خسارت بتوانید تا ریال آخر خسارت هایتان را بگیرید؟


شما برای دریافت خسارت در قرارداد ها روش های مختلفی پیش رو دارید. ما بر حسب تجربه که در تنظیم صد ها قرارداد ها تجاری بدست آورده ایم به یک روش تضمینی رسیده ایم که آن را در این کارگاه می گوییم.

 

به شما آموزش می دهیم که چگونه می توانید با استفاده از اصطلاحات مخصوص حقوقی در قرارداد تان هر خسارتی را در مدت کوتاهی دریافت کنید.

 

 بدون اینکه لازم باشد به قوانین مراجعه کنید و فقط با یکی دو ماده از قانون مدنی


اگر در این کارگاه شرکت نکنم چه اتفاقی می افتد؟


 

 

مطئمن باشید که هیچ اتفاقی نمی افتد و هیچ الزمی هم نیست که حتما در این کارگاه حضور داشته باشید. درواقع اگر این اطلاعات را ندانید هیچ اتفاقی نمی افتد و همه چیزمثل قبل خواهد بود با این تفاوت که از یک جایی به بعد همه چیز ممکن است بحرانی شود.

 

لطفا ماجرایی را که در ادامه نقل می کنم با دقت مطالعه کنید. قطعا بدردتان می خورد.


پیامک شوکه کننده دریک شب پاییزی


 

حوالی ساعت 11 یکی از شب های آرام پاییز بود و کم کم داشتم برای برنامه ریزی فردا و تدارک خوابیدن آماده می شدم که به یکباره پیام شوکه کننده ای در دایرکت اینستاگرام دریافت کردم!

پشت میز نشسته بودم و یک لیوان آب دستم بود که دیدم پیام آمده «بلایی که دیروز داشت سرم میومد ... داشتم سکته میزدم و تا الان زیر سرم در بیمارستان بودم ... 70 میلیون سودم تبدیل به 80 میلیون ضرر شده بود!!»

 

سریعا پاسخ پیام را دادم و جویا شدم که ببینم داستان از چه قرار است. متوجه شدم که گویا قراردادی برای خرید یکسری تجهیزات گرمایشی از مشهد امضا شده است. اما بخاطر جهش ناگهانی قیمت دلار در کمتر از 24 ساعت، سود قرارداد داشت به یک ضرر هنگفت تبدیل می شد.

 

 چرا؟ چون در قرارداد افزایش قیمت ها پیش بینی نشده بود.

 

البته خداروشکر با مذاکره و صحبت، هم مشکل آن بنده خدا حل شد و هم حالش مساعد.

 

تمام ماجرا از چه قرار بود؟ از این قرار بود که در قرارداد یک ماده ساده برای قیمت دلار و اجناس پیش بینی نشده بود وهمه چیز داشت خراب می شد.

 

البته ایشان الان با شرکت در کلاس های قراردادی و قرارداد نویسی که برگزار می کنیم هم سطح دانش خود را به شدت بالا برده است و هم به یکی از دوستان عزیز من تبدیل شده است که دیگر خیالم از او در بحث قرارداد ها راحت است.

 

 

اما همیشه با خودم می گویم اگر این مشکل حل نمی شد چه اتفاقی می افتاد؟

اگر موارد مشابه با صحبت دوستانه حل نشود چه تبعاتی به بار خواهد آمد؟

آیا باید همیشه همه چیز را با امیدواری و نذر و نیاز حل کنیم؟

شما که نمی خواهید این مشکل برای تان رخ دهد؟

 

 


چقدر به این دوره اطمینان دارید؟ آیا خودتان آن را ضمانت می کنید؟؟


بله قطعا آن را ضمانت 100% می کنم و به شما قول می دهم که با تهیه این محصول به خودتان لطف بزرگی می کنید

و البته خیالتان هم کاملا راحت باشد. چون محصول جعبه ابزار تنطیم قرارداد های حرفه ای هم

مثل تمام کارگاه ها و وبینار های ما دارای گارانتی 100% بازگشت وجه است

و شما با تهیه این محصول هیچ ریسکی را متحمل نمی شوید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظرات همه شرکت کنندگان حضوری کارگاه قبلی


در پایان کارگاه قبلی از تک تک دوستانی که به صورت حضوری تشریف آورده بودند سوال کردم که اگر بخواهید فقط یک تک نکته که از این جلسه یاد گرفتید و به دردتان خورد را نام ببرید کدام نکته را می گویید.

 

نظرات جالبی بیان شد که از آن ها با موبایلم فیلم گرفتم و می توانید کلیپ کوتاه آن را ببینید! البته جالب تر از نظرات و جزوه هایی که بعضی از دوستان تا ده ها صفحه نوشته بودند حس رضایتی بود که در چهره تمام شرکت کنندگان بود.

 

 

در پایان کارگاه شما هم برای این لحظه آماده باشید چون این سوال را از شما هم خواهم پرسید!!

 


نظرات کتبی برخی از شرکت کنندگان کارگاه (هم حضوری و هم آنلاین)


راستش قبل از کارگاه خیلی از شرکت در اون مطمئن نبودم و تردید داشتم.

اما الان خیلی خیلی خوشحالم که تصمیم درستی گرفتم و شرکت کردم.

مطالب کلاس واقعا کاربردی و عالی بود و دید منو نسبت به اهمیت قرارداد ها دگرگون کرد.

تونستم جواب خیلی از سوالاتی که از قبل تو ذهنم داشتم تو کلاس شما

(آقای فرضی پور) بگیرم. من به صورت وبیناری وآنلاین حضور داشتم

که هم برام جذاب بود و هم تجربه خوبی بود.

 

مهندس آروز ارجمند زاده: مدیر عامل شرکت اندیشه سازان پامچال و هم بنیانگذار استارتاپ نگارآرا

 

 

 

 

کارگاه جعبه ابزار، بسیار کاربردی، مختصر و البته ضروری برای تمام کسانی است که تمایل دارند با حداقل های اصول قرارداد نویسی آشنا باشند.

ممنون از محمدرضا فرضی پور عزیز بابت طراحی این کارگاه ارزشمند.

 

آقای دکتر محمدرضا طاهری: مدرس دانشگاه، مشاور کسب و کار و نویسنده کتاب برند بافی شخصی

 

 

با سلام و احترام؛ محیط کلاس و نحوه برگزاری آن عالی و مناسب و بود. حس خوبی در کلاس

از مطالب جنابعالی منتقل میشد ولی نمیشه گفت در یک کلاس خلاصه و مدت زمان کم تمام نکاتی

که بخواهیم به جواب برسیم که این امکان نبود و شاید خیلی سوال ها در ذهنم بی جواب ماند

ولی آخر کلاس لطف و بزرگواری شما این بود که مشاوره رایگان برای یکساعت گذاشتید

که همین موضوع هم در ذهن من پایان پذیرفت. 

فضای کلاس عالی. تدریستون عالی ...

حتما اگر عالی نبودید داخل پیجم با تگ نام شما انجام نمی دادم

باید معلومات اساتید بزرگواری چون شما به نسل حقوقی ما منتقل شود

 

خانم ساناز علیخانی، داور حقوقی

 

 

 

مرسی از وبینار خوبتون. من توی وبینار جعبه ابزار شرکت کردم و خیلی مطالب جدید یاد گرفتم.

واقعا زحمت کشیدین. خیلی دوست دارم تو دوره جامع قرارداد نویسی به روش N.A هم شرکت کنم.

امیدوارم زود تر برگزار بشه. موفق باشید آقای فرضی پور

 

خانم الهام ارجمند زاده: ریس هیئت رییسه شرکت اندیشه سازان پامچال و هم بنیانگذار استارتاپ نگارآرا

 

 

خواستم تشکر کنم از تدوین و ارائه مطالب در کارگاه جعبه ابزار که حقیقتا مطالب نام

و کمیاب و مفیدی را به دست آوردیم. و باعث شد اعتماد به نفس و مهارت

و اطمینان خاطر بالایی در قرارداد هایمان تجربه کنیم.

ممنون از شما و تیم حرفه ای تون

 

مهندس قاسم عیوضی: مدیر عامل شرکت تامین صنعت ماکیان قم

 

 

 

دوره خیلی خوبی بود. به خصوص اینکه سعی شد نکات به صورت کدینگ ارائه بشه.

و اینکه نکاتی ارائه شد که برای من کاملا جدید و جذاب بود.

 

آقای رضا عابدی: مدیر منابع انسانی شرکت زیگورات اویل، فعال در حوزه صادرات مشتقات نفتی

 

 

 

کارگاه جعبه ابزار کارگاه کامل و جامعی برای شروع و یادگیری فنون قراردادنویسی بود.

خصوصا برای صاحبان کسب و کار و حاوی نکات ریز مهمی بود.

 

خانم هانیه حجازی: دانشجو  فوق لیسانس حقوق بین الملل دانشگاه شهید بهشتی

 

 

 

 

کارگاه ها خیلی خوب و بدرد بخور بودن و کاملا کاربردی هستن

از مثال های خوبی استفاده میشه که مطلب رو تفهیم میکنن

در کل در حد تئوری نیست و کاملا کاربردیه

 

آقای محمدی: فعال در حوزه ساخت و ساز پروژه های آپارتمانی در تبریز

 

 

 

ممنون خیلی خوب بود. دوست داشتم کارگاه رو. من خب از نظر سنی فکر کنم خیلی کوچیک بودم

تو کارگاه. بیشتر دوست داشتم کسایی که با تجربه بودن از مشکلاتی که براشون

پیش اومده بود در اثر بی دفتی در بستن قرارداد صحبت میکردن

 

آقای امیر آرمان: فعال در حوزه الکترونیک طراحی و هوشمند سازی اماکن تفریحی

 

 

 

بنده در دو کارگاه بررسی قانون جدید صدور چک و تاثیر آن بر کسب و کار ها و

جعبه ابزار تنظیم قرارداد که توسط مدرس توامند جناب فرضی پور ارائه گردید توفیق حضور داشتم.

کارگاه ها و کلاس های ایشون ویژگی های بسیار خوبی را دارا می باشد.

اول اینکه با توجه به زمان کارگاه ها که هر کدام 5 الی 6 ساعت بود،

اصلا احساس خستگی و کسالت برای من نداشت. چرا که در زمان تدریس با طرح سوالات مرتبط

با موضوع کلاس، به فعالیت و اظهار نظر و پاسخ دادن ترغیب می شدیم و

وجود چنین فعالیت های پویا در بالا بردن شوق و انگیزه یادگیری و

اینکه فضای کلاس خسته کننده نباشد، بسیار موثر بود.

دوم: پشتیبانی بعد از کارگاه ها وجود داشت، جزوه رنگی و کامل از محتوای کلاس و

صوت تدریس رو ارائه دادند و اگر از محتوای کلاس سوال و یا ابهامی وجود داشت

با حوصله و خیلی کامل پاسخگو بودند و حتی برای اعضای شرکت کننده نیز کروه و کانال تلگرامی ترتیب دادند.  

از همه مهم تر اخیرا کارگاه هاشون حتی به صورت آنلاین (وبیناری) برگزار می شود

و برای افرادی که خارج از محدوده تهران هستند و به جهت مشغله کاری

و غیره امکان شرکت حضوری ندارند می توانند به راحتی ا محتوای کلاس بهره را ببرند.

 

خانم الهام خداپرست: کارشناس ارشد حقوق عمومی

 

 

 

من با شرکت تو دوره جعبه ابزار قراردادنویسی و خصوصا آشنایی با استاد فرضی پور

و سبک تدریس روان و در جهت موضوع استاد کاربردی ترین دوره رو گذروندم

و ابزار های لازم برای نوشتن یک قرارداد بی نقص رو استاد در اختیارم گذاشت.

 

آقای حمید عزیزی: وکیل پایه یک دادگستری

 

 

 

وبینار بسیار مفید و قابل درک بود هم برای من که اطلاعات یا علم کافی نداشتم قابل درک و فهم بود

و هم برای کسی که ممکن است مدتی در این کار است. هیچ نقطه ضعفی نداشت.

فقط نقاط مثبت داشت. باز هم تشکر می کنم برای برگزاری این وبینار موفق و پیروز باشید.

 

خانم جوانه نجی: دکترا مدیریت بازرگانی شاخه بازاریابی

 

 

 

 

به باور من برگزاری کارگاه جعبه ابزار می تونه قابلیت ها و مهارت های افراد در هر سطح

و مقطع علمی و تحصیلی را نسبت به معضلات زندگی روزمره افزایش دهد و راهکار های قانونی

جهت تنظیم قرارداد های مختلف را آموزش بده.

قطعا فراگیری چنین آموزش هایی احساس عزت نفس فرد رو خیلی تقویت میکنه

 

آقای حسین اباذری: مدیر عامل شرکت پلیمیر تندیس کودک ایساتیس

 

 

 

دوره آموزش قراردادنویسی (جعبه ابزار تنظیم قرارداد های حرفه ای) یکی از دوره های خیلی خوبی بود

که بنده شرکت کردم. در این دوره مفاد قرارداد به صورت کامل شرح داده شد وجنبه هایی که

هر مدیر کسب و کار به هنگام انعقاد قرارداد بایستی به آن ها توجه داشته باشد بیان شد.

به نظر  بنده این دوره یکی از دوره های الزامی برای تمامی کسانی است که به نحوی

با قرارداد های حقوقی درگیر هستند می باشد.

 

آقای امیر حسین بنی صدر: فعال در حوزه بازار های مالی و بازار بورس و مدیر عامل شرکت چیتا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


اکنون همه چیز آماده است ...


 

 

اکنون همه چیز آماده است!

تصمیم با شماست که لحظه ای را هم هدر ندهید و شما هم به جمع شرکت کنندگان راضی و خوشحال کارگاه جعبه ابزار تنظیم قرارداد های حرفه ای بپیوندید.

 

این کارگاه فرصت بزرگی است برای یک سرمایه گذاری پر سود و مطمئن که تا سالیان سال آثار مثبت آن را در تمام معاملات و قرارداد هایتان خواهید دید


درخواست مشاوره رایگان


 

 

اگر هنوز هم برای شرکت در این کارگاه 100% کاربردی و بی نظیر مردد هستید این فرصت را دارید تا از طریق تکمیل فرمی که در بالای صفحه وجود دارد از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت نمایید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

 

قول می دهم در کمتر از 48 ساعت بعد از تکمیل فرم یا همکارانم یا خودم مستقیما با شما برای ارائه راهنمایی تماس خواهیم گرفت. (اگر از 48 ساعت بیشتر طول کشید میهمان ما باشید!!)

سخنرانان

محمدرضا فرضی پور
محمدرضا فرضی پور

نویسنده مقالات حقوقی در روزنامه های صبح ایران و خبرگزاری های معتبر مثل روزنامه قانون، روزنامه اعتدال و خبرگزاری کاسپین 24

سابقه مصاحبه با روزنامه اعتدال درخصوص تصویب قوانین تجاری جدید (قوانین جدید چک)

مدرس و مشاور امور قراردادی

طراح و مدرس دوره جامع و بلند مدت قرارداد نویسی به روش N.A.

مشاور امور قراردادی چندین شرکت سهامی خاص و موسسه آموزشی

مشاور تخصصی قرارداد های استارتاپ ها و کسب و کار های نوپا

آدرس

تهران خیابان ولیعصر (عج) روبروی پارک ملت، خیابان آرامش پلاک 18 طبقه 5 واحد 16

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

محمدرضا فرضی پور

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰