رویداد به پایان رسیده است!
جلسه مشاوره تحصیل در دانشگاه های ترکیه (آزمون یوس) در تاریخ سه‌شنبه ۹ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۹ مهر ساعت ۱۷:۰۰

جلسه مشاوره تحصیل در دانشگاه های ترکیه (آزمون یوس)

  • رایگان
  • تهران
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

مشاوره تحصیل در ترکیه با آزمون ورودی یوس


در این جلسه هر گونه سوالی درباره آزمون ورودی برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه با آزمون ورودی یوس در مقطع کارشناسی توسط مشاورین ما پاسخ داده خواهد شد.

 

موسسه آموزشی فرهنگ متین تنها موسسه دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مسئول برگزاری دوره های آمادگی برای آزمون ورودی دانشگاه های ترکیه ملقب به آزمون یوس می باشد. مشاورین ما با برگزاری جلسات مشاوره ای مختلف در این حوزه سعی دارند تا داوطلبین عزیز را در راستای قبولی در رشته های مختلف از جمله پزشکی و پیراپزشکی برای ادامه تحصیل در دانشگاه های ترکیه راهنمایی کنند.

 

لازم به ذکر است که دانش آموزان تمامی رشته ها (ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و ...) تنها با دادن آزمون یوس که تنها مشتمل بر سه درس ریاضی، هندسه و هوش می باشد، می توانند دانشگاه های ترکیه را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند. یعنی آزمون یوس بر خلاف کنکور ایران که شامل درس های مختلفی می باشد، تنها شامل سه درس مذکور بوده و هیچ اهمیتی ندارد که شما چه رشته ای را انتخاب خواهید کرد- چه پزشکی چه مهندسی و ... تنها می بایست همین سه درس را مطالعه کنید و نمره حد نصاب دانشگاه مورد نظر را کسب کنید.

 

آزمون یوس هر ساله در اردیبهشت ماه توسط هر کدام از دانشگاه های ترکیه در این کشور برگزار می شود که دانش آموزان با سفر یک ماهه خود به این کشور اغلب بالغ بر 10 آزمون شرکت کرده و شانس خود را برای دانشگاه های مختلف امتحان می نمایند. این بدین معنی است که آزمون یوس آزمونی سراسری نبوده بلکه توسط هر دانشگاه جداگانه برگزار می شود و این خود شانس داوطلبین را بیشتر می کند.

 

با شرکت کردن در این جلسه مشاوره می توانید درباره شرایط این آزمون و نحوه ادامه تحصیل در این کشور و تمامی نکات لازم آن را دریابید و بسنجید که آیا تجربه تحصیل در این کشور برای شما مناسب خواهد بود یا خیر.

 

لازم به ذکر است که شرکت در این جلسه مشاوره رایگان بوده و هیچ هزینه ای را برای شما در بر ندارد.

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه آموزشی عالی آزاد فرهنگ متین

موسسه آموزش عالی آزاد فرهنگ متین مسئول برگزاری دوره های آمادگی آزمون ورودی دانشگاه های ترکیه (آزمون یوس) با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سالانه تعداد زیادی از دانش آموزان و متقاضیان ایرانی کشور ترکیه را برای شروع تحصیلات دانشگاهی خود

رویداد های برگزارشده۱۰
  • شروع: سه‌شنبه ۹ مهر ساعت ۱۷:۰۰
  • پایان: سه‌شنبه ۹ مهر ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: تهران خیابان وزرا، نبش سی و یکم، پ 151، موسسه فرهنگ متین