رویداد به پایان رسیده است!
جلسه رایگان مشاوره خصوصي مشاوره كسب و كار در تاریخ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

جلسه رایگان مشاوره خصوصي مشاوره كسب و كار

شروع:
چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۸ ۱۲:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۸ ۱۴:۰۰
مکان: تهران
جلسه رایگان مشاوره خصوصي مشاوره كسب و كار
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

 

 مشاوره تخصصی و رایگان  مديريت كسب و كار

توجه : اين جلسه بصورت خصوصي براي يك كسب و كار  تشكيل شده و در زمان يك ساعت مشاوره بصورت اختصاصي و رايگان انجام خواهد شد.

در شرايط كنوني  ، كسب و كارهاي مختلف نيازمند استفاده بهينه از منابع و مديريت هدفمند آنها مي باشند . همچنان در بازار رقابتي و شرايط خاص حاكم بر اكوسيستم اقتصادي ، فرصتهاي بسيار مناسبي جهت رشد و توسعه وجود دارد كه با بررسي آنها و برنامه ريزي مي توان قدمي مستحكم در جهت توسعه كسب و كار برداشت . از طرف ديگر بسياري از كسب و كارهاي فعال بدون در نظر گرفتن چالشها و نقاط قابل بهبود و عدم سعي در برطرف كردن آنها در سراشيبي سقوط قرارداشته كه مي توان با تحليل درست و ارايه راهكار مانع از اين امر شد .

در اين جلسه مشاوره خصوصي  ، با بررسي شرايط موجود و همچنين ماهيت كسب و كار ، فرصت هاي موجود جهت توسعه و يا چالشهاي موجود جهت رفع مورد بحث و بررسي قرارميگيرد و متناسب با زمان جلسه پيشنهادي  هدفمند و مناسب از طرف كارشناس مشاوره ارايه خواهد شد .

شركت رهپويان 7  در حال حاضر به عنوان مشاور ثابت بيش از 30 شركت فعال در سطح كشور و همچنين بيش از 4000 ساعت مشاوره موردي به متقاضيان ،  با تجربه و تخصص كافي در خدمت كسب و كارهاي سطح كشور مي باشد.

اين جلسه مشاوره توسط آقاي مهندس علي   غفارهاشمي  مدير عامل شركت رهپويان 7   ( نويسنده كتاب مفاهيم بازاريابي  و كتاب گيميفيكيشن در كسب و كار ) با سابقه  مديريتي و مشاوره اي بيش از 20 سال در خارج و داخل كشور بصورت اختصاصي برگزار ميگردد.

در صورت تمايل به برگزاري جلسه در محل كسب كار متقاضي نياز به تماس تلفني و هماهنگي برگزاري در زمان ديگ مي باشد

اين جلسه مشاوره به افراد زير توصيه ميگردد:

صاحبين و مديران كسب و كار

افرادي كه در صدد راه اندازي كسب و كار مي باشند

مديران ارشد كسب و كارهاي مختلف

 

 

**چنانچه اشاره شد این جلسات کاملا رایگان می باشد **

 

رهپویان 7  ستاره آسمان  به عنوان  نماینده مجموعه دانشگاههای مارکتینگ لندن در ایران با ارایه جلسات مشاوره و آموزش و همچنین برگزاری دوره های آموزشی و خدمات متنوع در زمینه  مدیریت کسب و کار ، سعی دارد تا گامی کوچک در برطرف کردن چالشهای کسب و کارهای ایران زمین و کمک به توسعه ایشان بردارد

رهپویان 7 ستاره آسمان  ، حامی مدیران جوان ایران زمین 

آدرس:تهران تهران خیابان انقلاب - خیابان رامسر - پلاک 41 - طبقه دوم - واحد 10 (دسترسی آسان از متروی دروازه دولت یا فردوسی)