رویداد به پایان رسیده است!
جلسه ی حضوری مشاوره کسب و کار- ویژه ی اسفند ماه در تاریخچهارشنبه ۲۳ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

جلسه ی حضوری مشاوره کسب و کار- ویژه ی اسفند ماه

شروع:
شنبه ۱۲ اسفند ۹۶ ۰۹:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۶ ۱۷:۰۰
مکان: تهران
جلسه ی حضوری مشاوره کسب و کار- ویژه ی اسفند ماه
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

خیلی ها به دنبال یافتن راه درست کسب و کار و موفقیت هستند. تجربه ی کار با صد ها و هزاران فرد ما را به این نتیجه رساند که به همه نمی توان گفت عقاب باشید. این کسب و کار برای شما عالی است. شما کارآفرین می شوی و اصلا کارمندی نکن. این ها همه جملاتی است که خوب هستند اما برای همه صدق نمی کنند. امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی می توان مشاوره ی بهتری برای کسب و کار ارایه داد. به این منظور ابتدا قبل از هر مشاوره می بایست خود فرد، ویژگی های شخصیتی ، تمرکز، هوش و ویژگی های دیگر تاثیر گذار بر زندگی و کسب و کار و موفقیت انسان ها را بررسی کرد. ممکن است فردی واقعا هوش بالایی نداشته باشد و مدام خود را با استیو جابز مقایسه کند و بگوید دانشگاه رفتن برایم مناسب نیست. یا یک نفر فوق العاده تخصص عالی داشته باشد اما به خاطر اختلالات تمرکزی و یا شخصیتی موفق نشده باشد. ممکن است یک نفر فوق العاده باهوش باشد اما کمبود اعتماد به نفس او را از رسیدن به اهدافش باز داشته باشد. بنا براین یکی از بهترین کارها این است که فرد قبل از بیان مسئله و درخواست مشاوره ، خودش مورد ارزیابی حرفه ای روانشانسی و نوروفید بک قرار بگیرد.

یعنی ما ابتدا امواج مغزی فرد را بررسی می کنیم و ویژگی های شخصیتی و فکری فرد را فارغ از این که خودش چه تصوری در مورد خودش دارد مورد ارزیابی قرار می دهیم. بعد از آن از او آزمون های روانشناسی و هوش  می گیریم. بعد از حدودا یک هفته که نتایج ارزیابی ها توسط متخصصین و روانشناسان ما مورد بررسی دقیق و ارزیابی قرار گرفت. شما را در ساعتی خاص فراخوان می کنیم . با هم در مورد بیزینس و مسائل کاریتان صحبت می کنیم و مورد مشاوره قرار می گیرید.

بنابر این چند روز بعد از ثبت نام شما در سایت ایوند ، روز و ساعت دقیق زمان آزمون و تست شما مشخص شده و با شما برای همهاهنگی جلسه ی حضوری تماس می گیرند

این آزمون ها حدود سه الی چهار ساعت زمان می برند. بعد از این که آزمون را دادید، حدود یک هفته ی بعد که نتایج مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت حضورا مورد مشاوره ی حرفه ای کسب و کار قرار می گیرید.

 

ممنون از توجهتان

Ec_Sharif

زندگی عالی ساختنی است

http://t.me/ec_Sharif

http://www.instagram.com/ec_sharif

آدرس:تهران تهران- بزرگراه شیخ فضل الله نوری - قبل از ورودی مرزداران- خیابان نارگل- مجموعه ی تخصصی پردیسان