ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت زود هنگام
-
رایگان

توضیحات

آیا دوست دارید فرزندتان حافظه‌ای قوی و عالی داشته باشد؟ اطلاعات موردنیاز را در زمان کوتاه به خاطر بسپارد و به‌راحتی به یاد بیاورد؟

آیا مایلید فرزندتان در سنین کودکی با سازوکار حافظه آشنا شود و در آینده موفق‌تر عمل کند؟

آیا مشتاق هستید که فرزندان باهوش‌تری داشته باشید؟

 

بسیاری از ما داشتن حافظه خوب را امری مسلم و بدیهی می‌دانیم، اما واقعیت این است که بدون وجود آن هیچ‌چیز نخواهیم بود. حافظه یک بخش حیاتی و بسیار جالب ذهن ما بااین‌حال مطالب زیادی مرتبط با آن هنوز ناشناخته و نامشخص است. ما از وجود افرادی که دارای حافظه فوق‌العاده قوی هستند تعجب می‌کنیم و شگفت‌زده می‌شویم. چه تفاوتی بین ما و این افراد وجود دارد؟

تصور کنید بدون حافظه به دنیا آمده‌اید چه کسی هستید؟ اگر حافظه نداشته باشید هیچ نیستید اگر حافظه در کار نباشد هیچ‌چیز نخواهید داشت. اگر حافظه نداشتید نمی‌توانستید یاد بگیرید، فکر کنید، یا حتی بند کفشتان را ببندید علاوه بر این نمی‌توانست در هیچ زمینه‌ای تجربه کسب کنید چون تجربه چیزی نیست جز مجموعه‌ای از خاطرات.

 

 

 

 

 

حافظه فرآیند ذخیره تجربیات و اطلاعات در مغز و یادآوری آن‌ها در آینده است.

زندگی فرزند شما چگونه خواهد شد اگر به‌سرعت و به‌آسانی و به‌طور مؤثر و کارآمد اطلاعات را فرابگیرد و به خاطر بیاورد؟ در موردش فکر کنید.

تقویت حافظه کودکان نقش مهمی در یادگیری، سرعت انتقال و  پردازش اطلاعات در آن‌ها دارد. با کمک آموزش تکنیک های حافظه و تقویت قوه تخیل در آنها و کسب تجربه‌های متنوع در یادگیری، سیستم هوشیاری کودکان تغییر می‌کند و فرآیند به خاطر سپاری و نگهداری اطلاعات مغزی  در آنها رشد و توسعه می یابد. 

 

 

 

 

وقتی حافظه در کودکان ارتقا می یابد، همه‌چیز را بهبود می‌بخشد و آنها می توانند سریع‌تر و آسان‌تر به اطلاعات دسترسی پیدا کنند. ارتقای حافظه، هوش آنها را افزایش می‌دهد، چون یکی از ابعاد مهم هوش این است که تا چه حد می‌توانیم اتفاقات افراد و اطلاعات لازم را به یاد بیاوریم. هرچه بیشتر به یاد آورده شود،  خلاق تر و تواناتر می شوند  زیرا دانش همیشه سبب پیشرفت مهارت می‌شود. به‌طورکلی، حافظه کلید مهمی برای رشد شناختی کودکان است. توانایی‌های آن‌ها مانند قدرت یادگیری، برنامه‌ریزی، توجه و حل مسئله را بهبود می‌بخشد. حافظه همچنین به توانایی کودکان در تسلط بر مهارت‌های مختلف کمک می‌کند. دوران کودکی زمان مهمی برای رشد حافظه است زیرا رشد مغزی قابل‌توجهی وجود دارد و کودکان شروع به تعامل بیشتر با محیط خود می‌کنند.

 

 

دوره حافظه درخشان کودک من منطبق بر جدیدترین مطالعات علمی در دنیا طراحی شده است، تا پاسخ گوی نیاز کودکان در زمینه بهبود و تقویت حافظه در آنان باشد. تمرین های جذاب و لذت بخش متناسب با روحیات کودکان طراحی و تنظیم کرده ایم تا فرایند یادگیری امری دلپذیر برای کودکان باشد.

 

لطفا به همراه فرزند خود در وبینار حضور داشته باشید

 

 

 

گروه آموزشی دیدیاد

سخنرانان

صفورا علی محمدی
صفورا علی محمدی
مدرس

برگزارکنندگان

گروه آموزشی دیدیاد
گروه آموزشی دیدیاد

برگزار‌کننده

آواتار

گروه آموزشی دیدیاد .

گروه آموزشی دیدیاد؛ مرکز آموزش‌های پیشرفته و کاربردی توسعه فردی و تندخوانی

رویداد های برگزارشده۳۲
رویداد های فعال۱۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

تندخوانی کودکان دیدیاد

 • آنلاین
 • رایگان
 • گروه آموزشی دیدیاد .
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

دوره جامع كتاب‌نويسی پرنويسا

 • آنلاین
 • از ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 • پروین شیربیشه (پرنويسا)
تا ۲۱ دی

تندخوانی پیشرفته فانتوم

 • آنلاین
 • ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • محمدمهدی طاری
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

دوره آموزشی استعدادیابی و شناخت فردی

 • آنلاین
 • ۵۱۵,۰۰۰ تومان
 • باشگاه نانو