رویداد به پایان رسیده است!
حرفه ای وارد بازار بورس شوید در تاریخجمعه ۵ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

حرفه ای وارد بازار بورس شوید

شروع:
جمعه ۵ مهر ۹۸ ۲۲:۰۰
پایان:
جمعه ۵ مهر ۹۸ ۲۳:۳۰
موضوع:مالی / بورس
حرفه ای وارد بازار بورس شوید
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

برای کسب مهارت و سرمایه‌گذاری در بورس، نیازی به تحصیلات مرتبط ندارید، سرمایه‌گذاران فراوانی با تحصیلات غیر مرتبط در همه بورسهای دنیا هستند که بسیار موفق عمل می‌کنند اما فراموش نکنید که آموزش بورس مهم‌ترین گام قبل از سرمایه‌گذاری است.

با توجه به بازدهی خوب بورس تهران نسبت به بقیه بازارها ( شاخص کل بورس در 10 سال گذشته حدود 1.5برابر بیشتر از قیمت دلار و سکه و مسکن رشد داشته است )، افراد زیادی تمایل پیدا کرده‌اند در این بازار حضور یابند و سرمایه‌ مازادشان را در بورس سرمایه‌گذاری کنند.

برخی افراد به اشخاص عادی توصیه می‌کنند وارد بورس نشوند. بسیاری هستند که افراد تازه‌کار را از ورود به بورس منع می‌کنند و دلیل اینکار را پرریسک بودن این بازار و امکان مسدود شدن سرمایه برای مدت طولانی می‌دانند، در حالی که همه افراد می‌توانند با کسب دانش و آموزش‌های لازم و تجربیات کافی، مانند افراد حرفه‌ای در بورس سرمایه‌گذاری‌ پر سودی داشته باشند.

از مزیت‌های سرمایه گذاری در بورس میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

برای سرمایه‌گذاری در بورس، نیاز به سرمایه زیادی ندارید.
حداقل خرید سهام در سیستم‌های معاملات آنلاین که امروز همه از آنها استفاده می‌کنند فقط 100 هزارتومان است.
سرمایه شما قابل نقد شدن است. اگر شما برفرض مثال 10 میلیون تومان داشته باشید و با آن یک کسب و کار راه‌اندازی کنید، در صورتی که تصمیم بگیرید کسب‌وکارتان را تعطیل کنید وسایل زیادی روی دست‌تان خواهد ماند (مثلا وسایل مغازه یا کارگاه یا…) اما سرمایه‌گذاری در بورس فقط خرید سهام است و اگر سهم درستی را انتخاب کرده باشید که نقدشوندگی بالایی داشته باشد، فورا می‌توانید سهام خود را بفروشید و کارگزار 2 روز بعد، مبلغ حاصل از فروش سهام را به حساب بانکی شما واریز می‌کند.
خرید و فروش سهام در همه جا و در هرزمان قابل انجام است. فرقی نمی‌کند کجای دنیا باشید، فقط کافیست با یک کامپیوتر، تبلت و یا موبایل به اینترنت متصل شوید و معاملات دلخواه‌تان را انجام دهید.
در این وبینار با بازار بورس و اصطلاحات آن آشنا می‌شوید و می‌آموزید چطور وارد بازار بورس شوید و کسب درآمد کنید. با نحوه معامله کردن و خرید و فروش سهام آشنا می‌شوید و یاد میگیرید چه سهمی برای خرید مناسب است و در آخر یک سورپرایز ویژه از طرف کارگزاری بورس آگاه دریافت می‌کنید.  بعد از این وبینار می‌توانید کد بورسی رایگان دریافت کرده و فعالیت خودتان را در بازار بورس شروع کنید.

 

سرفصل ها:
 

 • آشنایی با بورس
 • اصطلاحات مورد استفاده در بورس
 • خرید و فروش سهام
 • چگونه در خرید و فروش سهام سود می‌کنیم؟
 • چه سهمی برای خرید بهتر است؟
 • نحوه دریافت کد بورسی
 • معرفی باشگاه مشتریان و مزایای آن
 • نحوه ثبت نام در باشگاه مشتریان
 • سورپرایز ویژه از طرف کارگزاری بورس آگاه
   

سخنرانان

مهدی جمشیدیان

مهدی جمشیدیان

مدرس و مشاور بورس

مدرس و مشاور بیمه، بورس و کسب و کار
عضور میزگرد میلیون دلاری آمریکا
عضو MENSA
مدیریت و بازاریابی رویداد از IQS نمایندگی ایران
برگزارکننده رویدادهای متعدد در زمینه بورس، بازاریابی و فروش
مشاور بیش از 15 برند معتبر

رویداد آنلاین است