ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

برنامه زمانی

این دوره در حداقل 20 جلسه 1.5 ساعته برگزار می شود و شما حدودا دو ماه در شب های زوج هفته (شنبه، دوشنبه وچهارشنبه) از ساعت 19:30 تا 21 کلاس خواهید داشت.

سرفصل ها و سنجش پایان دوره

ثبت نام در نظام مالیاتی، بررسی مالیات های تکلیفی، محاسبه مالیات حقوق، ثبت و کنترل دفاتر قانونی، محاسبه هزینه های موجه، قابل قبول و استهلاک، محاسبه مالیات بر ارزش افزوده، اصلاح و ارسال فهرست معاملات فصلی، محاسبه مالیات و تنظیم اظهارنامه مالیاتی (اشخاص حقیقی و حقوقی) و انجام دفاع مالیاتی

مرکز آموزشی چرتکه از ابتدا تحت نظارت و بازرسی سازمان آموزش فنی و حرفه ای فعالیت داشته و به همین سبب همواره در ارزیابی های سازمان رتبه بسیار خوبی کسب کرده است. دوره های اموزشی این مرکز نیز تماما تحت استانداردهای این سازمان بوده و به همین دلیل شرکت کنندگان محترم در سایت سازمان ثبت نام شده و با شرکت و قبولی در آزمون سازمان، می توانند گواهینامه رسمی و معتبر از سازمان دریافت کنند.

مدرس

علی حسنعلی
علی حسنعلی

دکترای حسابداری

مدرس دانشگاه

برگزارکننده

مرکز آموزشی چرتکه
مرکز آموزشی چرتکه

معرفی مرکز

مرکز آموزشی چرتکه با هدف ارتقای سطح علمی مخاطبین و ایجاد حلقه مفقوده بین تحصیلات دانشگاهی و بازار کار رشته امور مالی و بازرگانی و فناوری اطلاعات، واحد خواهران خود را در سال ۱۳۸۱ تأسیس و با پشتکار فراوان توانسته گامی بلند و ارزنده در جهت آموزش مبانی حسابداری در استان قم بردارد و همواره از کادر مجرب آموزشی در این زمینه بهره‌مند بوده است، تا آنجا که موفق به اخذ رتبه برتر تدریس از جشنواره الگوهای برتر مهارت آموزی در سال ۱۳۸۳ و نشان مدیر نمونه در سال ۱۳۸۶ و نشان مربی نمونه سال ۱۳۸۸ و رتبه برتر کشوری در تدریس حسابداری سال ۹۰ شد. این مرکز در سال ۹۵ به عنوان موسسه قابل تقدیر در یازدهمین جشنواره کارآفرین برتر استان انتخاب شده است. به دلیل استقبال مراجعین درسال ۱۳۸۶ واحد برادران خود را نیز راه‌اندازی کرده و در رشته های امور مالی و بازرگانی، فناوری اطلاعات و ساختمان فعالیت نمود و به یاری خداوند در آن واحد نیز موفقیت‌های بسیاری در زمینه تدریس و مدیریت به‌دست آمد. مرکز در سال ۱۳۹۴ وارد فعالیت در حوزه گردشگری، معماری و امور اداری شد و در حال حاضر این مرکز در دو شیفت خواهران و برادران آماده ارائه خدمات آموزشی می باشد.

معرفی به بازار کار

جهت جذب نيروی کارآمد رشته حسابداری و تامين نظر کارمند و کارفرما، حسابداران جويای کار می‌توانند با ثبت نام در اين مرکز از حمايت ما برخوردار شده و کارفرمايان نيز می توانند با خيالی آسوده نيروی تخصصی خود را بيابند. همچنین به دلیل ارتباط نزدیک با بازار کار ساختمان و تجارب مدیران مجموعه در این بخش نیز خدمات ارزنده ای به کارآموزان عزیز ارائه می شود.

گالری تصاویر

سوالات متداول

آشنایی با اصول1 حسابداری یا حسابداری مقدماتی

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز آموزشی چرتکه

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد چرتکه دارای پروانه تاسیس از سازمان آموزش فنی و حرفه ای از سال 1381 امور مالی و بازرگانی - فناوری اطلاعات - امور اداری - گردشگری - ساختمان - معماری  

رویداد های برگزارشده۱۲

آدرس

قم خیابان 19دی (باجک) انتهای کوچه50

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

یک‌شنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

موضوعات پرکاربرد سیستم تامین‌کنندگان و انبار، مشتریان و فروش سپیدار

 • آنلاین
 • ۱۲۵,۰۰۰ تومان
 • سپیدار سیستم
دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

آموزش نرم افزار دشت همکاران سیستم

 • آنلاین
 • ۵۰,۰۰۰ تومان
 • دشت همکاران سیستم
تا ۱۸ دی

دوره جامع قوانین تأمین اجتماعی و حسابرسی بیمه ای

 • آنلاین
 • ۹۰۰,۰۰۰ تومان
 • شرکت مهندسی مالی تحلیل گستر آراد
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۰

استانداردهای حسابداری - بخش دوم : موجودی مواد و کالا و بهای تمام شده

 • آنلاین
 • ۴۰۰,۰۰۰ تومان
 • امیر رضایی