کاور
چهارشنبه ۲۸ اسفند ساعت ۰۰:۰۰

راه اندازی وتوسعه کسب وکار در روزهای کرونایی

  • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

هدف این برنامه


شیوع اپیدمی کرونا ، موجب شده بسیاری از هم وطنان ما خانه نشین شده وفرصت وزمان مناسبی را برای فکر کردن در مورد راه اندازی کسب وکار وکارآفرینی به دست آورند .

هاب کارآفرینی ایران ، ضمن آرزوی سلامتی وتندرستی برای شما هم وطنان گرامی ، در راستای ماموریت خود ، در تلاش است تا از این فرصت استفاده نموده و خدمات  بیزینس کوچینگ خود را جهت راه اندازی وتوسعه کسب وکارهای ایرانی ، دراختیار شما هم وطنان قرار بدهد .

 

برای این مهم شما می توانید با تهیه بلیت اختصاصی برای ماه های تابستان 1399 ، از طریق  واتس آپی  سئوالات وابهامات خود در زمینه ی کارآفرینی وکسب وکار را با آقای دکتر حیدرامیران ، رئیس هیات مدیره هاب کارآفرینی ایران ، درمیان گذاشته وپاسخ آنها را ازایشان دریافت نمایید .

لازم به یادآوری است که هاب کارآفرینی ایران ، هیچگونه مسئولیتی در مورد اقدامات ، عملکرد، درخواست ها ویا توصیه های به عمل آمده  به شما عزیزان را نداشته و هیچگونه مسئولیتی را در زمینه موفقیت شما در کسب وکار خود نمی پذیرد.لذا خواهشمندست است در این مورد دقت لازم را به عمل آورید .

 


نحوه دریافت خدمات


پس از ثبت نام شما وخریداری بلیت مربوطه ، یک لینک واتس آپی برای شما ارسال می شود که می توانید طی آن از خدمات بیزینس کوچینگ آقای دکتر حیدرامیران بهره مند شوید . دراین زمینه کلیه ارتباطات شما با ایشان از طریق واتس آپ خواهد بود .

بیزینس کوچ ارشد شما دراین برنامه

آقای دکتر حیدرامیران
آقای دکتر حیدرامیران
رئیس هیات مدیره هاب کارآفرینی ایران

دکتری تولید وعملیات - کارآفرینی ومدیریت استراتژیک

رئیس هیات مدیره هاب کارآفرینی ایران

دبیراجرایی جایزه استارت آپ های برترایران

موسس شتاب دهنده ی کارآفرین

رئیس هیات مدیره مرکزارزشگذاری استارت آپ ها

برگزارکنندگان

برگزار‌کننده

آواتار

هاب کارآفرینی ایران

  معرفی مختصر (اهداف) هاب کارآفرینی ایران هاب کارآفرینی ایران که درسال 1395 و با مدیریت آقای دکتر حیدرامیران تشکیل گردیده است ، تسهیل گر وراهنمای کسب وکارهای ایرانی در مسیر موفقیت است. هاب کارآفرینی ایران به عنوان یک سازمان خصوصی ، در پی تسهیل وساده

رویداد های برگزارشده۱۲۶
  • شروع: چهارشنبه ۲۸ اسفند ساعت ۰۰:۰۰
  • پایان: دوشنبه ۳۱ خرداد ساعت ۲۳:۵۹

آدرس: تهران تهران - خ ولی عصر- روبروی پارک ملت- جنب بازار صفویه- شماره 2665- ساختمان صورتی - طبقه دوم - واحد 17, تلفن 22059814, 22041812

اشتراک‌گذاری رویداد