کاور
دوشنبه ۲۶ اسفند ساعت ۰۰:۰۰

خدمات راه اندازی کسب وکار درروزهای کرونایی

  • ۳۶,۵۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

هدف این برنامه


شیوع اپیدمی کرونا ، موجب شده بسیاری از هم وطنان ما خانه نشین شده وفرصت وزمان مناسبی را برای فکر کردن در مورد راه اندازی کسب وکار وکارآفرینی به دست آورند .

هاب کارآفرینی ایران ، ضمن آرزوی سلامتی وتندرستی برای شما هم وطنان گرامی ، در راستای ماموریت خود ، در تلاش است تا از این فرصت استفاده نموده واز طریق بیزینس کوچ های ایرانی ، خدمات اولیه و رایگان را در زمینه ی راه اندازی کسب وکار به شما هم وطن گرامی ارایه نموده وامکان آشنایی شما خوبان با موضوع کسب وکار وروش های راه اندازی وتوسعه ی آنرا فراهم آورد .

لذا به اطلاع می رساند شما می توانید از این تاریخ تا پایان فروردین ماه 1399 با مراجعه به لینک واتس آپی زیر ،سئوالات واشکالات خود را در زمینه ی راه اندازی کسب وکار با کوچ های هاب کارآفرینی ایران در میان گذاشته وراهنمایی های لازم را دراین خصوص از ایشان دریافت نمایید .

لینک ورود به گروه واتس آپی دریافت خدمات بیزینس کوچینگ :

 

https://chat.whatsapp.com/E8S7wcJK0ENA3g3qr4BL1z

 

برای این مهم شما می توانید از طریق لینک واتس آپی فوق سئوالات وابهامات خود در زمینه ی کارآفرینی وکسب وکار را با ما درمیان گذاشته وپاسخ آنها را از کوچ های مورد تایید هاب کارآفرینی ایران دریافت نمایید .

لازم به یادآوری است که هاب کارآفرینی ایران ، هیچگونه مسئولیتی در مورد اقدامات ، عملکرد، درخواست ها ویا توصیه های کوچ های متقاضی ارایه خدمات به شما عزیزان را نداشته ودر مورد سوء عملکرداحتمالی کوچ ها،  هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.لذا خواهشمندست است در این مورد دقت لازم را به عمل آورید .

لطفا از درج هرنوع آگهی تبلیغاتی خود وموضوعات خارج از ماموریت گروه اجتناب کنید، در غیر اینصورت از گروه خذف خواهید شد .

بدیهی است برای دریافت خدمات کامل تربیزینس کوچینگ از اردیبهشت 1399 به بعد ، می توانید بلیت ماهیانه دریافت خدمات بیزینس کوچینگ را خریداری نمایید .


با اسکن qr code زیر می توانید مستقیما وارد گروه واتس آپی هاب کارآفرینی ایران شوید


 

بدیهی است به علت محدودیت گروه  های واتس آپی ، آن دسته از هم وطنانی که پاسخ خود را از کوچ های هاب کارآفرینی دریافت نمایند ، برای ایجاد  امکان حضور سایرهم وطنان وپاسخگویی به سئوالات آنها ، از گروه حذف خواهند شد که پیشاپیش بابت این موضوع ازشما پوزش می خواهیم .

برگزارکنندگان

برگزار‌کننده

آواتار

هاب کارآفرینی ایران

  معرفی مختصر (اهداف) هاب کارآفرینی ایران هاب کارآفرینی ایران که درسال 1395 و با مدیریت آقای دکتر حیدرامیران تشکیل گردیده است ، تسهیل گر وراهنمای کسب وکارهای ایرانی در مسیر موفقیت است. هاب کارآفرینی ایران به عنوان یک سازمان خصوصی ، در پی تسهیل وساده

رویداد های برگزارشده۱۲۶
  • شروع: دوشنبه ۲۶ اسفند ساعت ۰۰:۰۰
  • پایان: شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۲۳:۵۹

آدرس: تهران تهران - خ ولی عصر- روبروی پارک ملت- جنب بازار صفویه- شماره 2665- ساختمان صورتی - طبقه دوم - واحد 17, تلفن 22059814, 22041812

اشتراک‌گذاری رویداد