4 وبینار تخصصی Business Sharks از مرکز eLearnEver

شروع رویداد
یک‌شنبه ۲۶ شهریور ۹۶ ۱۹:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۶ ۲۱:۰۰
اضافه به تقویم
4 وبینار تخصصی Business Sharks از مرکز eLearnEver
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۳۱۳۶۲۴۴۰۵۳
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

از شما دعوت می کنیم در 4 وبینار که در 4 روز پیاپی بعد از ساعت کاری توسط 4 نویسنده کتابهای مدیریتی، مدرسین و متخصصی برجسته از ایران و مالزی برگزار می شود حضور یابید.
- رسول تقوائی: دانشگاه UTAR مالزی با موضوع بازاریابی نسل سوم
- دکتر علی خادم الرضا: عضو هیات علمی آکادمی مجازی ایرانیان با موضوع کسب و کار اینترنتی
- محمد آکوچکیان: کارآفرین برگزیده ملی و مدیر خاورمیانه eLearnEver سوئد
- علیرضا جعفری: از مرکز کسب و کار شما با موضوع راه حلهائی برای کسب و کارهای امروز
 
 
 این چهار وبینار چگونه به ما کمک می کند؟
یکی از مشکلات اصلی تولید کنندگان، ناتوانی در تولید یک محصول متفاوت و رقابتی است که بتواند مردم نگران رکود اقتصادی را راضی به خرید نماید و توانائی صادرات داشته باشد. هدف این وبینار، کمک به شما برای تولید محصولات متفاوت، نوآورانه و رقابتی برای مشتریان مختلف است. برای اینکه یاد بگیرید کاری کنید که از ذهن رقبایتان خیلی دور باشد و کپی برداری را برای آنها سخت و گران کند. این 4 وبینار، با 4 مدرس متخصص، درباره تغییر ساختار فکری رهبران برای ایجاد حرکت فوق العاده، جهت گیری جدید استراتژیک، تغییر نگرش به محیط کسب و کار، ایجاد ساختار مدرن بازاریابی، تبدیل ایده به محصول، طراحی مدل کسب و کار و جدی ترین مسائل دنیای امروز با شما گفتگو می کند.
این وبینارها تلاش می کند دریچه ذهن استراتژیک شما را به روی ساختار متفاوتی از رهبری کسب و کار باز کند. مدرسان وبینارها با تجربه فعالیت در کشورهای مختلف تلاش می کند گام به گام این ساختار جدید برپا کند.
- معرفی مفاهیم اصلی
- بازاریابی نسل سوم و مسئولیت شرکتها
- فرایند تغییر در سازمان
- چرخش استراتژیک
- کسب و کار اینترنتی و تجارت روی اینترنت
- تبدیل ایده به محصول
- چرخه بازخورد
- کشف نیاز
  
این وبینارها را به چه افرادی پیشنهاد می کنیم؟
  • مدیران کارخانه ها و صنایع تولیدی
  • مدیران تولید
  • کارآفرینان
  • فعالان استارتاپ
  • ایده پردازان
 
 
درباره مدرسین وبینارها:
محمد آکوچکیان:
نویسنده کتاب خلق محصول ناب، کارآفرین برگزیده ملی جمهوری اسلامی ایران (۱۳۸۸)، مدیر موفق ملی در عرصه جهان اسلام (۱۳۹۵) و مدیر بخش خاورمیانه کنسرسیوم eLearnEver سوئد است . وی دانش آموخته مدیریت استراتژیک در مرکز تحقیقات استراتژیک توسعه می باشد. سال ۲۰۱۲ محمد آکوچکیان برنده جایزه جهانی mYprize مالزی برای پیاده سازی آموزش مجازی روی نسل چهارم تلفن همراه از YTL مالزی شد و در ۲۰۱۶ خدمات ارزش افزوده mLearningg را برای کشور عراق راه اندازی کرد . محمد آکوچکیان کسی است که با پشتیبانی کنسرسیوم eLearnEver سوئد و WWS مالزی برای اولین بار آموزش مجازی را در سال ۲۰۱۱ وارد کشور افغانستان و در ۲۰۱۴۴ وارد اقلیم کردستان عراق نمود و منشا تحولات بزرگ آموزشی در این کشورها شد. اکنون تمرکز وی بر گسترش دانش در کشورهای در حال توسعه است.
رسول تقوائی:
استاد دانشگاه UTAR مالزی و عضو هیات علمی EBS سوئد می باشد. تخصص وی بازاریابی نسل سوم و مدیریت بازار می باشد. وی مدرس برجسته برنامه های Business SHarks در کشورهای مختلف بوده است. کتاب جدید وی در حوزه بازاریابی و مدیریت بازار به زودی منتشر خواهد شد.
 
دکتر علی خادم الرضا:
نویسنده کتاب “آنان که می دانند …” و عضو هیات علمی آکادمی مجازی ایرانیان است. ایشان متخصص ایجاد کسب و کار اینترنتی از صفر تا صد است. به عنوان مدیر شرکت “کیمیا فکر بزرگ” او تلاش زیادی در توسعه کسب و کارهای اینترنتی فوق العاده دارد. کتاب جدید وی در حوزه “ایجاد کسب و کار اینترنتی از صفر تا صد” به زودی منتشر خواهد شد.
 
علیرضا جعفری:
نویسنده کتاب فرمول پی(طراحی و راه اندازی کسب و کار به روش خودتان) و مدیر وب سایت کسب وکار شما و دانش آموخته MBA در گرایش استراتژی  است.  همچنین مشاور کسب وکار در زمینه کارآفرینی و راه اندازی شغل است. برنامه ریزی و فعالیت مستمر برای ایجاد کارآفرینان و  فعالان اقتصادی ارزش آفرین جزئی از محتواهای آموزشی ایشان است.
 
 

برگزار کننده کارگاه

آکادمی مجازی ایرانیان

آکادمی مجازی ایرانیان

مرکز رسمی آموزش مجازی مدیریت و کسب و کار، فناوری اطلاعات و علوم پایه
کارآفرین برگزیده ملی جمهوری اسلامی ایران
www.elearnever.com

رویداد آنلاین است