رویداد به پایان رسیده است!
خوداشتغالی و کسب درآمد به روش فریلنسینگ در تاریخجمعه ۱۴ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

خوداشتغالی و کسب درآمد به روش فریلنسینگ

شروع:
شنبه ۱ اسفند ۹۴ ۰۸:۰۰
پایان:
جمعه ۱۴ اسفند ۹۴ ۲۰:۰۰
موضوع:مدیریت / غیره
خوداشتغالی و کسب درآمد به روش فریلنسینگ
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

بیشتر دیده شوید! مشتریان بهتری پیدا کنید، و کارهای مهم انجام دهید.

این یک دوره آموزشی ویدیویی است که با همکاری سایت «پونیشا» و سایت «خوشفکری» تهیه شده است. شما مدت محدودی?فرصت دارید که با مراجعه به لینک زیر از تخفیف?40 درصدی برای ثبت نام در این دوره استفاده کنید. قیمت این دوره در «وب یاد»، 28000 تومان است و شما در ایوند می توانید با پرداخت 16000 تومان ثبت نام کنید.

https://www.webyad.com/business-management/freelancing

شما فرصت در کنترل گرفتن زندگی خودتان را دارید، و می‌توانید مسیر خود را پیش بگیرید. در این دوره، شما تمامی کارهایی که لازم است تا مسیر خود را به سوی یک شغل فریلنسینگ پردرآمد و راضی کننده هدایت کند، یاد خواهید گرفت. در نتیجه اعتماد به نفس کافی پیدا خواهید کرد که رئیس خود باشید، و برای رسیدن به اهدافتان برنامه‌ریزی کنید.دلایل بسیاری برای شروع فریلنسینگ وجود دارد، اما دنبال کردن این مسیر تقریبا پیچیده است. چگونه اولین پروژه خود را دریافت خواهید کرد؟ چگونه تا زمان گرفتن پروژه دوام خواهید آورد؟ چه کارهایی می‌توانید انجام دهید تا از مشتریان مشکل‌ساز اجتناب کنید؟ اینها نمونه سوالاتی هستند که در این دوره درسی می‌توان به آنها پاسخ داد.

شما خواهید فهمید که چه چیزهایی نیاز دارید، و خواهید دید که چگونه می‌توانید آنچه را که نیاز دارید بدست آورید. به شما نشان خواهیم داد که چگونه اهداف و حیطه عمل خود را از نظر خدمات، مشتری، و صنعت محدود کنید. خواهید فهمید که چگونه یک شبکه حرفه‌ای ایجاد کنید تا مشتریان و شرکا تمایل کار با آن را داشته باشند. خواهید دید که چگونه می‌توانید به آنچه که از مشتریان می خواهید (پرداخت، کار برای آینده، و پیشنهادات) دست یابید. زمانی که همه چیز در حال پیشروی است، خواهید فهمید که چگونه همچنان انگیزه داشته باشید و کسب‌وکار خود را گسترش دهید. خواهید فهمید که چگونه کارهای بزرگ را به بخش‌های کوچکتر تقسیم کنید و زمانی که صرف می‌شود را تخمین بزنید تا بتوانید برنامه‌ریزی کرده و بر اساس آن صورتحساب ایجاد کنید.

در نهایت شما خواهید فهمید که چگونه برنامه‌های زمانی ایجاد کنید، که حتی زمانی که تقاضا برای کار از شما افزایش می یابد، بتوانید آرامش خود را حفظ کنید. باید بدانید در این مسیر ممکن است شکست بخورید و با سختی‌های زیادی روبرو شوید. ولی می‌بایست از شکست‌ها و اشتباهات خود تجربه کسب کنید و درس بگیرید. دوباره شروع کنید و آنقدر این کار را ادامه دهید تا راه موفقیت را پیدا کنید. در آن زمان می توانید از فریلنسینگ، آزادی عمل و درآمد مناسب لذت ببرید.

رویداد آنلاین است