رویداد به پایان رسیده است!
داستان بلاکچین! در تاریخ چهارشنبه ۱۴ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۴ اسفند ساعت ۱۴:۰۰

داستان بلاکچین!

 • رایگان
 • آنلاین
 • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره وبینار


سلام به همه علاقه مندان  فناوری بلاکچین

 

از مجموعه آموزشی و تحقیقاتی آکو پیشاپیش حضورتان را در وبینار " داستان بلاکچین! " خوشامد میگوییم.

 

بزرگترین انقلاب قرن در حال رخداد است!

بلاکچین و بیتکوین دو کلمه ای هستند که در دنیای تکنولوژی امروز زیاد اونها رو میشنویم. حتی کسایی هم که با رمز ارزها سرو کار ندارند به این موضوعات علاقه مند هستند. ما در این وبینار به شما  کلی ایده در حوزه فناوری بلاکچین و کسب و کار آن خواهیم داد.

مطمئنا شما نیز از آن دسته از علاقمندان فناوری هستید که مایلید همیشه بروز بوده و بتوانید با دید باز کسب و کارتان را توسعه دهید، اما توصیه اکید داریم که فناوری بلاکچین را به عنوان یک تکنولوژی که با دنبال کردن اخبار آن و از دور دنبال می نمایید ننگرید. این یکی فرق دارد!

در قرن گذشته مردم دائما این جمله را می شنیدند که در سال ۲۰۰۰ هر کس به علم کامپیوتر مسلط نباشد بی سواد است، الان ما پس از گذشت نزدیک دو دهه عمق این انقلاب را درک کرده ایم. اکنون این جمله را در مورد بلاکچین از ما بشنوید، هر کس بلاکچین نداند بی سواد است با این تفاوت که برای تسلط بر بلاکچین همین الان هم دیر است! پس باید عجله کنید، انقلاب شروع شده است!

 

چرا بلاکچین و شرکت در این وبینار مهم است؟

 

یقینا فناوری بلاکچین در آینده ای بسیار نزدیک جهان و ساختارهای موجود در آن را متحول خواهد نمود، این روزها به تناوب کلماتی از قبیل رمزارزها Cryptocurrency، بیتکوین Bitcoin و امثال آن که از میوه های درخت بلاکچین هستند را می شنوید، این نشانه آن است که فناوری بلاکچین به سرعت در حال توسعه است. این فناوری مرزها را نابود می کند و جهانی نو می سازد. حوزه های این تغییر عبارتند از:

 

 • تغییر ساختارهای پولی و قواعد حاکم بر آن با تعریف پولهای دیجیتال رمز نگاری شده یا کریپتوکارنسی
 • تغییر روشهای تامین مالی شرکتها با امکان تعریف ICO ها و توکنها و کوینهای جدید
 • تحول ساختارهای سازمانی تشکیل و اداره شرکتها، سازمانها  و ارگانهای خصوصی و دولتی از متمرکز به غیر متمرکز       
 •  تغییر ساختارهای حقوقی تعاملات بین افراد (حقیقی و حقوقی)، قراردادها و تعاملات هوشمند
 •  تحول ساختارهای تعاملی بین افراد و اشیاء (اینترنت اشیاء)
 • و در نهایت تغییر و تحول در کسب و کارهای جاری و ایجاد هزاران کسب و کار جدید

 

پس از شرکت در این رویداد موارد زیر اتفاق می افتد:

 •  اطلاعات راهبردی و فنی شما در مورد فناوری بلاکچین به قدری کامل خواهد شد که دیگر نیاز به صرف وقت برای جستجوهای گسسته و مطالعات جانبی نخواهید داشت، منابع و سرنخهایی که به شما داده می شود به قدری کامل است که از شاخه به شاخه شدن و سردرگمی جلوگیری خواهد نمود.

 

 •  دید شما در کسب و کارتان قطعا عوض خواهد شد! چرا که جنبه ها و سطوح این فناوری به قدری وسیع است که حتما کسب و کار شما هرچه که باشد را در بر خواهد گرفت. بعد از شرکت در این رویداد شما به فکر ایجاد تغییرات اساسی در کسب و کار خود خواهید افتاد، قطعا در این مسیر نیز موید و یاور شما خواهیم بود.

 

 • جرقه های ایجاد و پیگیری کسب و کارهای جدید مرتبط با این فناوری در ذهن شما زده خواهد شد! ایده های اساسی که در این رویداد مطرح می گردد باعث می شود ذهن شما شاخ و برگهای فناورانه و خلاقانه موجود در مسیر کسب و کارتان را به سرعت رصد کرده و موجبات افزایش درآمد خود را بهتر فراهم می نمایید.

 

مزایای این دوره :

 

ما بعد از برگزاری کامل این وبینار و حدود ۱۰ وبینار دیگر در شاخه های مرتبط، تمامی مستندات بالاسری، گزارشات سازمانها و شرکتهای بزرگ جهانی  تحلیل گزارشات و کتابهای الکترونیک، بانک دسته بندی شده لینکهای کاربردی و چندین منبع ارزشمند دیگر (حدود یک گیگ فایل PDF) را به شرکت کنندگان و اعضای محترم کانالمان  تقدیم می کنیم.

در پایان وبینار یک ساعت پرسش و پاسخ برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان در این وبینار عضو گروه  خواهند شد و می‌توانند سؤالات خود در مورد موضوع وبینار آموزشی  مطرح کنند.

همچنین در کانال @AcoChain از مطالب مفید، شامل اخبار بلاکچین، شرح فناوریهای مرتبط، سیگنالهای خرید و فروش کوینهای مختلف، آیکوهای در حال برگزاری و هزاران مطلب مفید و پولساز دیگر لذت خواهید برد.

مشارکت در فروش و کسب درآمد: شما می توانید در فروش مشارکت نموده و با ارسال لینک اختصاصی خودتان به دوستانتان، پس از خرید آنها 10 درصد خرید آنها اعتبار رایگان در ایوند کسب کنید. همچنین دوست شما نیز 5 درصد تخفیف خواهد داشت.

 

بهتره بدون تلف کردن وقت بریم سراغ برناممون در این وبینار:

 

 

اگر تا به امروز  مطلبی در مورد بلاکچین شنیده و خوانده بودید کنار بگذارید. ما شما رو به این وبینار هیجان انگیز دعوت میکنیم.

برگزار‌کننده

آواتار

آکو

یکی از کارهایی که ما در مجموعه آکو انجام میدیم برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مربوط به رمزارزها مثل تحلیل تکنیکال و تریدینگ هست. در مجوعه آکو بعد از کسب آموزش، با خیال راحت سرمایه گذاری کن و صاحب سود شو!

رویداد های برگزارشده۱۳
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر