رویداد به پایان رسیده است!
داوری طرح‌های شرکت کننده در فراخوان ایجاد سامانه ورود یکپارچه در تاریخ شنبه ۱ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
شنبه ۱ آذر ساعت ۱۵:۰۰

داوری طرح‌های شرکت کننده در فراخوان ایجاد سامانه ورود یکپارچه

  • رایگان
  • آنلاین
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


تعدد نام‌های کاربری و گذرواژه‌ها همواره باعث سردرگمی کاربران می‌شود. یکی از راهکارها برای حل این مسئله، استفاده از سامانه‌های ورود یکپارچه یا Single Sign-on است. در این سامانه‌ها، یک بار ورود کافی است تا دسترسی کاربر به همه حساب‌های مجاز تأیید شود.

در حال حاضر اغلب سامانه‌های کشور برای خدمات ورود یکپارچه، وابسته به خدمت‌دهندگان خارجی هستند. این امر ضمن ایجاد وابستگی، مخاطرات امنیتی نیز به دنبال دارد. از این رو شرکت بنیان توسعه و نوآوری مغزافزار (بتنا) به دنبال تیم‌های توانمندی است که بتوانند سامانه SSO را با مجوزهای آزاد/متن باز  (opensource/Free) ایجاد کرده و در محصولات توسعه ‌داده شده در این شرکت پیاده‌سازی کنند. طرح پیشنهادی باید خدمات مشابه سامانه‌های خارجی را ارائه دهد و با آنها قابل رقابت باشد. مهمترین هدف بتنا از برگزاری این فراخوان، به‌کارگیری سامانه SSO برگزیده در زیست‌بوم سیستم‌عامل‌های آزاد سانا است.

توجه: مالکیت فکری طرح‌های ارسالی تماما متعلق به شرکت‌کنندگان است. صرف شرکت در این فراخوان و ارسال طرح منجر به انتقال مالکیت فکری نمی‌شود. پس از پایان ارزیابی‌ها، شرکت بتنا با تیم‌های برگزیده با هدف ادامه همکاری و پیاده‌سازی طرح‌ها وارد مذاکره می‌شود.

بنابر اعلام دبیرخانه چالش‌های فناوری و نوآوری ایران، شرکت‌کنندگان تا تاریخ 4 آبان ماه ۹۹ فرصت دارند طرح های پیشنهادی خود را مطابق با پیشنویس دریافت طرح، در سامانه چالش‌های فناوری و نوآوری ایران (iChallenge.ir) ثبت کنند. پس از غربال اولیه طرح‌های دریافتی، شرکت‌کنندگان منتخب برای داوری حضوری انتخاب می‌شوند. سرانجام سه تیم برتر انتخاب شده و هر یک جایزه‌ای ۵۰ میلیون ریالی دریافت می‌کنند. سپس شرکت بتنا با برگزیدگان وارد مذاکره می‌شود و پس از مذاکره، یکی از این تیم‌ها برای ادامه همکاری و استقرار در مرکز نوآوری بتنا انتخاب می‌شود. این تیم فرصت عقد قرارداد با بتنا به‌منظور پیاده‌سازی طرح خود در محصولات شرکت را خواهد داشت.


کسب اطلاعات بیشتر :
iChallenge.ir/?p=4497

برگزار‌کننده

آواتار

چالش‌های فناوری و نوآوری ایران (ichallenge)

چالش‌های فناوری و نوآوری سازوکاری برای حل مشکلات فنی بنگاه‌های صنعتی کشور به دست پژوهشگران و فناوران ایرانی در گوشه و کنار جهان است. ما تلاش می‌کنیم توان کلیه فعالان حوزه فناوری و نوآوری را برای خلق و توسعه راه‌حل‌های فناورانه در جهت غلبه بر مشکلات ف

رویداد های برگزارشده۴
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر