رویداد به پایان رسیده است!
دهمین رویداد آنلاین "هم افزایی" فراکوچ با موضوع ارائه فصل سوم کتاب مربیگری به سبک بازی درونی در تاریخ شنبه ۲۶ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۲۶ مرداد ساعت ۱۹:۳۰

دهمین رویداد آنلاین "هم افزایی" فراکوچ با موضوع ارائه فصل سوم کتاب مربیگری به سبک بازی درونی

  • رایگان
  • مشهد
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

ارائه دهنده:

خانم الهام معین زاده
خانم الهام معین زاده
دانشجوی کوچینگ حرفه ای، کارشناس زیست شناسی

پشتیبان علمی :

خانم منصوره مشیریان
خانم منصوره مشیریان
مربی و مدرس کشوری کوچینگ

توضیحات


از اقدامات ارزشمند مؤسسه فراکوچ، ایجاد یک کلوپ کتاب خوانی جهت فرهنگ سازی و انجام فعالیت های علمی می باشد که مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. این رویداد با هدف مطالعه،  برگزاری وبینار و بررسی کتابهای مختلف در حوزه روان شناسی مثبت گرا برگزار می شود. در جلسات کتاب خوانی، شرکت کنندگان پس از مطالعه و بحث علمی پیرامون رابطه روانشناسی مثبت گرا با کوچینگ، گزیده مطالب را استخراج و در قالب وبینارهای هم افزایی به سایر مخاطبین و دانشجویان کوچینگ ارائه میکنند. در دهمین رویداد هم افزایی به بررسی  فصل سوم کتاب مربیگری به سبک بازی درونی اثر تیموتی گالوی می پردازیم.


درباره کتاب:


تیموتی گالوی ( نویسنده کتاب) به ما نشان می دهد بیشتر روشهای آموزشی و تدریسی که ما برای افراد انجام می دهیم مانع یادگیری است و باورهای یادگیری ما را در مورد یادگیری با یافته هایی که با به کار بستن روش هایی که جواب داده اند به چالش می کشد. بازی درون شایسته آن است که خواننده دست از قضاوت بکشد و پذیرای این باشد که همیشه شیوه هایی جدید برای شناخت هدف ها و امیال ما وجود دارد .

تیموتی(نویسنده کتاب): به تدریج متوجه شدم که خیرخواهانه ترین آموزش هایی که به شاگردانم می دادم، در گفتگوی درونی خودشان تعبیر به یک ابزار کنترل می کردند که با قابلیت های فطری و طبیعی آنها همخوانی نداشت. این گفتگوی انتقادی درونی مطمئنا یک حالت ذهنی ایجاد می کرد که با آنچه که ورزشکاران قهرمان در مورد ذهنی آرام و متمرکز گفته بودند، فرق داشت  .{وقتی از چند ورزشکار صاحب مدال سوال کرده بودند هنگامی که بهترین عملکرد را داشته باشید به چه چیزی فکر می کردید تقریبا همه آنها جواب داده بودند که اصلا فکر نمی کرده اند و ذهن شان آرام و متمرکز بوده است.}

هدف بازی درونی این است که عواملی در پیشرفت استعداد شخصی اختلال می اندازد را کاهش دهد . هدف بازی بیرونی نیز دستیابی به موانع بیرونی برای هدف های بیرونی است. رابطه این دو بازی معلوم است هر چه قدر چالش بیرونی فرد بزرگتر باشد کاهش اختلال درونی اهمیت بیشتری می یابد. پیشرفت افراد به هر دوی آنها بستگی دارد که می توان آن ها را به پاهای یک انسان تشبیه کرد اگر هر دو به یک اندازه باشند راه رفتن آسان تر  خواهد شد.


ارتباط دوره با مبحث کوچینگ :


مباحث و تکنیک های مرتبط و کاربردی کوچینگ از کتاب مربیگری به سبک بازی درونی استخراج شده تا دانشجویان کوچینگ و کوچ های حرفه ای بتوانند در اجرای جلسات کوچینگ از این تکنیک ها و مباحث استفاده کنند.


وبینار چگونه برگزار می شود؟


این وبینار در بستر نرم افزارهای زوم و فرازوم برگزار می شود. لینک شرکت در وبینار یک ساعت پیش از رویداد برای شما پیامک خواهد شد. شماره تماس پشتیبانی فنی وبینار: 09155308902

برگزارکننده :

فراکوچ
فراکوچ

دارای مجوز از :

برگزار‌کننده

آواتار

فراکوچ - مرکز آموزش کوچینگ ایران

معرفی: درباره مرکز آموزش کوچینگ ایرانفراکوچ پایگاه اطلاع رسانی مرکز اموزش کوچینگ ایران از سال 94 فعالیت تیم مرکز آموزش کوچینگ ایران آغاز گردید. در طول این مدت تیم حرفه ای در جهت بومی سازی این دانش شکل گرفت و فعالیت های زیادی انجام شد. در سال 96

رویداد های برگزارشده۶۰
  • شروع: شنبه ۲۶ مرداد ساعت ۱۹:۳۰
  • پایان: شنبه ۲۶ مرداد ساعت ۲۰:۳۰

آدرس: مشهد خیابان راهنمایی 20/1 - ساختمان آرمان - واحد 6 (وبینار به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.)