رویداد به پایان رسیده است!
دورهمی بیست و دوم بنیاد طراحی تعاملی، گروه محلی تهران در تاریخ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ساعت ۱۸:۳۰

دورهمی بیست و دوم بنیاد طراحی تعاملی، گروه محلی تهران

  • رایگان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

چه می‌گذرد؟


دورهمی بیست و دوم طراحان تجربه کاربری مانند برنامه‌های قبلی، شامل 2 ارائه خواهد بود به همراه نتورکینگ. برنامه این دوره به خاطر برگزاری در ماه رمضان، متفاوت است و پس از 2 ارائه، با پذیرایی و افطار در خدمتتون هستیم، سپس IDF گپ و تا مدتی بعد، تعامل گروهی رو خواهیم داشت.

 

اگر کارافرین هستید یا به دنبال نیروی مناسب برای کسب‌و‌کار خود هستید، حضور در این رویداد برای شما مفید خواهد بود این دوره در «کافه خرد» ونک برگزار خواهد شد :)

 

 

ارائه اول؛ UX in web forms
حسین شرفی

 

طراحی تعامل به معنی ایجاد و بهبود روشهای برقراری ارتباط ما با کامپیوترهاست. فرم‌های وب، پرکاربردترین روش ورود اطلاعات در کامپیوترها هستند و هنوز هم بسیاری از طراحان و توسعه دهندگان، فرم‌ها را بخوبی نمی‌شناسند. در این ارائه نگاهی عمیق‌تر به این المان‌های ساده خواهیم انداخت تا بتوانیم تعاملی بهتر ایجاد کنیم

 

ارائه دوم؛ بازی: تجربه تعامل انسان-محصول-انسان
صمد خطیبی

 

بازی مهمترین ابزار برای ایجاد تعاملی بدون پیش‌داوری است. این مطلبی‌است که از تجربه ۴ ساله‌ام در حیطه بازی‌های رومیزی و جمعی به دست آورده‌ام. در این ارائه از چگونگی آغاز این راه خواهم گفت و تجربیات مختلفی که در این مدت رقم خورده‌اند. از جادوی بازی خواهم گفت و نقشی که در ارتقاء سطح تعامل اجتماعی ایفا می‌کند.

 

 

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
پذیرش۱۸:۳۰۱۸:۴۵
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۸:۴۵۱۹:۰۰
ارائه اول۱۹:۰۰۱۹:۳۰
ارائه دوم۱۹:۳۰۲۰:۰۰
پذیرایی و افطار۲۰:۰۰۲۰:۳۰
IDF گپ۲۰:۳۰۲۰:۴۵
تعامل گروهی۲۰:۴۵۲۱:۰۰

حامیان

سخنرانان

حسین شرفی
حسین شرفی
طراح تجربه کاربری
صمد خطیبی
صمد خطیبی
طراح تجربه کاربری

ماهیتِ گروهِ تهرانِ بنیادِ طراحیِ تعاملی


در راستای آنچه گفته شد، گروهی از بنیاد طراحی تعاملی که دارای وظیفه تعریف شده در سایت IDF هستند، اقدام به برگزاری دورهمی های تخصصی در شهر تهران کردند. این گروه بزرگترین و معتبرترین جامعه تخصصی طراحی تجربه کاربری است که در زمینه طراحی تعاملی در تهران، تحت عنوان "لوکال گروپ آی دی اف تهران" شکل گرفته است.


طبق قوانین اصلی بنیاد آی دی اف، شرکت کنندگان لزوما عضو این بنیاد نبوده و حضور برای عموم، چه به عنوان شرکت کننده و چه به عنوان ارائه دهنده، آزاد است. ما در این دورهمی سعی داریم به پشتوانه بنیاد طراحی تعاملی، جامعه ای از متخصصین را گرد هم آوریم تا علاوه بر ایجاد شبکه ارتباطی تخصصی بین آنان، به ارتقای سطح دانش جامعه کاربرپژوهان و طراحان تجربه کاربری کمک کنیم.


طبق قوانین IDF این رویداد کاملا غیرانتفاعی بوده و منفعت مالی برای برگزارکنندگان نباید داشته باشد. هزینه جزیی 20,000 تومان، مبلغ برآورده شده ایست که برای پذیرایی و تهیه گیفت‌های این رویداد هزینه می‌شود و اگر احیانا مبلغی خرج نشد، در صندوق رویداد ذخیره شده و در رویداد بعدی استفاده خواهد. این هزینه از 2 سال پیش تاکنون ثابت بوده اما از این به بعد، به علت افزایش بسیار زیاد هزینه‌ها، به 30,000 تومان در سال 98 افزایش خواهد یافت.

آدرس

تهران میدان ونک، بزرگراه حقانی، بین گاندی و جهان کودک، پلاک ۴۰، ساختمان مرکز نوآوری دانشگاه علامه‌ طباطبایی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

IDF Tehran

IDF Tehran is one of the Interaction Design Foundation local groups. This group is for everybody and specially for Iranian students/professionals who are interested in UI/UX, and Interaction Design or those who just have a passion for good design.

رویداد های برگزارشده۶
رویداد های فعال۰