رویداد به پایان رسیده است!
دورهمی حقوقی کسب و کار ها در تاریخپنج‌شنبه ۶ دیبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دورهمی حقوقی کسب و کار ها

شروع:
پنج‌شنبه ۶ دی ۹۷ ۱۱:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۶ دی ۹۷ ۱۲:۰۰
مکان: تهران
دورهمی حقوقی کسب و کار ها
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

 

ایده برگزاری این دورهمی از کجا به ذهنم رسید؟

برای دیدن یکی از دوستانم به موسسه آموزشی اش رفته بودم تا درباره یکسری مسائل حقوقی با هم صحبت کنیم. بعد از جلسه وقتی خداحافظی کردم دیدم هوا خیلی خوب است. ترجیح دادم 10-15 دقیقه ای پیاده روی کنم. در خیابانی راه می رفتم که چندین بانک کنار هم بودند. خیلی جالب بود می شنیدم افرادی که از بانک بیرون می آیند دارند خیلی کارشناسانه درباره قانون جدید چک و تحولات آن با هم صحبت می کنند.

-آره با این قانون، نظارت ها داره سفت و سخت تر میشه.

-با این سختگیری سفته تو بازار زیاد میشه.

-اصلا قانون خوبی نیست. یا سریع جمع میشه یا باید فکر دیگه ای کرد

 

و کلی نظرات جالب دیگر

 

همان لحظه به فکرم رسید که خب این تغییرات چه اثراتی روی کسب و کار ها خواهد داشت. مثلا ماده 5 که اصلاح شده خوب است خوب نیست؟ اصلا واقعا مواردی که در قانون آمده همه اش تمام و کمال اجرایی می شود یا؟!

 

با خودم گفتم که چه خوب خواهد شد اگر فرصتی باشد که با صاحبان دسته چک ها، مدیران، وکلا و افراد علاقه مند دور هم بنشینیم و درباره این تحولات قانون جدید کمی صحبت کنیم. این شد که تصمیم گرفتم اولین دورهمی حقوقی کسب و کار ها را برگزار کنم.

 

یک دورهمی دوستانه که در آن درباره قانون جدید چک و اصلاحاتش صحبت کنیم و می خواهیم ببینیم این قانون واقعا برای کسب و کار ها کارآمد است یا کار خراب کن؟!

 

 

چه افرادی حتما تشریف بیاورند؟

 

اگر مدیر هستید یا کسب و کاری دارید

 اگر دسته چک دارید یا در آینده قصد دریافت دسته چک یا چک موردی دارید

اگر وکیل، کارآموز یا دانشجو هستید

یا اگر به یادگیری موضوعات کاربردی علاقه مند هستید و دوست دارید با آخرین تحولات همراه باشید که در جمع دوستان یا همکاران بتوانید بهترین تحلیل ها را ارائه دهید

 

اما اگر فکر می کنید هیچوقت خودتان یا اطرافیانتان به چک نیاز پیدا نمی کنید یا این قانون تاثیری بر کار شما ندارد یا با آخرین تحولات نمی خواهید همراه باشید یا آشنایی کافی با قانون جدید دارید تشریف نیاورید.

 

این دورهمی کاملا رایگان است و هزینه ای ندارد اما برای اینکه مطمئن باشیم افرادی که ثبت نام می کنند حتما تشریف می آورند مبلغ دو هزار تومان دریافت می شود که بعد از پایان دورهمی نقدا بازگردانده می شود.

 

ظرفیت این دورهمی به شدت محدود است. پس اگر قصد شرکت دارید عجله کنید! مطمئن باشید بعد از جلسه نکات آن را به دوستانتان هم خواهید گفت و از اینکه شرکت کردید خوشحال خواهید بود.    

توضیحات بیشتری نمی دهم تا در جلسه خودتان شاهد همه چیز باشید!!  

آدرس:تهران تهران میرداماد میدان نجم آبادی شمس تبریزی شمالی کوچه چهادرهم پلاک 30 طبقه 5 موسسه آموزشی سخنوران