رویداد به پایان رسیده است!
دورهمی خلاقیت Creativity Gate در تاریخدوشنبه ۱۳ آبانبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دورهمی خلاقیت Creativity Gate

شروع:
دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸ ۱۸:۰۰
پایان:
دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸ ۲۰:۰۰
دورهمی خلاقیت Creativity Gate
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

پیش زمینه

خیلی چیزا هست که تو مدرسه و دانشگاه بهمون یاد میدن و هیچوقت توی زندگیمون استفاده نمیشه : مثل انتگرال سه گانه ...
خیلی چیزا هم هست که تو مدرسه یادمون نمیدن اما خیلی خیلی تو زندگیمون کاربرد داره :‌مثلا اینکه چطور خلاقانه فکر و ایده پردازی کنیم.
ما قراره دور هم یه مهارت شگفت انگیز رو تمرین کنیم مهارتی که نه تنها توی مدرسه یادمون نمیدن بلکه تو دانشگاه یا هیچ جای دیگه آنچان بهش اهمیت نمیدن ، در صورتی که یکی از مهارت های اساسی در زندگی و   کسب و کار باشه.
ما قراره تو این دورهمی با هم تمرین ایده پردازی و خلاقیت کنیم تا بتونیم با راه حل های  خیلی خیلی خلاقانه  مشکلات دنیای اطرافمون، کسب و کار ها و .... رو با دادن ایده های جدید حل  کنیم.
خلاقیت مثل ماهیچس (مثل ماهیچه ی دستو پا یا ...) و نیاز به تمرین داره تا رشد کنه ، خوب پس قراره با این دورهمی کمی وزرش خلاقیت کنیم تا این ماهیچرو قوی تر از قبل کنیم  چه بهتر که برای این ورزش مغزی چندتا هم تیمی هم همراه ما هستن.

یکی از اهداف مهم این رویداد اینه که تو زندگی و کسب و کارت بتونی با ایده های جدید و  راه حل های خلاقانه مشکلات اطرافت رو حل کنی و ارزش آفرینی کنی ما قراره تو این رویداد با هم این کارو انجام بدیم. (البته بیشتر تمرکزما در این دورهمی در حوزه های ترند بیزنسی خواهد بود)

 

مراحل دورهمی

این دورهمی هر دوهفته یکبار در روزهای دوشنبه ها برگزار میشه و براساس موضوعی که از قبل انتخاب شده مراحل زیر رو  طی میکنه.

مرحله اول

براساس موضوعی که از قبل مطرح شده مشکلات و نیازهای مربوط به آن موضوع رو بررسی می کنیم  بعد از اونکه کمی با اون موضوع و مشکلاتش بیشتر آشنا شدیم سراغ مرحله دوم میریم.

مرحله دوم

بعد از اون شروع می کنیم برای نیازها و مشکلات موضوعمون ایده پردازی می کنیم تا بتونیم به چندین محصول و صد البته راه حل های خلاقانه و نوآور برسیم. همیچنین هر جلسه با یه روش جدید برای ایده پردازی هم آشنا میشم.

این رویداد مخصوص چه کساییه؟

رویداد ما یه جورایی به درد هر آدمی که میخواد دنیارو از یه دید جدید ببینه میخوره ، این رویداد می تونه به شما  کمک کنه اگه که میخوایید خلاق باشید ، اگر دنبال ایده های جالب  میگردید تا یه استارتاپ ناب خلق  کنید یا حتی یه کسب و کار کوچیک دارید و میخواید بهبود ببخشیدش یا اگر کارمندید دنبال ارزش افزوده ای در کارتون هستید و یا اگه دانشجویید می خواید کمی دیدگاهتون رو بازکنید یا حتی یه آدم عادی که میخواد دنیا رو از زوایای جدیدی ببینه (شایدم اون رو متحول کنه!!)

چرا این رویداد به درد همه آدم هایی در کسب و کار های مختلف هستن میخوره (حتی اگر موضوع بهشون مربوط نباشه)؟

جواب این سوال رو میشه به دو قسمت درآورد

قسمت اول : یکی از دلایلش به خاطر موضوعاته جدیده و به این دلیل که مطرح کردن موضوعات نو باعث میشن ما بتونیم ذهنمون رو به روی دنیا بازتر کنیم و همینجور بر روی راه حل های جدید حتی خارج از موضوع کار که شاید ما هیچ وقت در حوزه ی کاریمون بهش برنخوریم و این راه حل ها در کار به دردمون بخورن.

قسمت دوم : آدم های مختلف با پیش زمینه های مختلف فکری متفاوتی که به این رویداد میان هرکدوم روش خاص خودش رو برای حل مسئله و مشکل داشته باشه دیدن آدم های متفاوت به ما کمک میکنه که بتونیم دنیا رو از زوایای دیگه بینیم. 

 

 

موضوع این هفته

موضوع این هفته Micromobility هستش که یعنی حمل و نقل با استفاده از وسایل کوچک حمل و نقل مثل اسکوتر برقی  و دوچرخه و.....

که این روزها خیلی ترند شده و  محبوب - قراره همه با هم  نگاه های جدیدمون رو به ایده پردازی در این حوزه باز کنیم.

کلام آخر

حتما به جمع ما بیایید قول میدیم ساعت خوشی باشه براتون و کلی ذهنتون رو باز کنه و با آدم های جدید آشنا بشید

 و اگر میخواید کارهای عادی کنیدو ذهنتون بسته بمونه پیشنهاد میکنم تو این رویداد شرکت نکنید.

توضیحات تکمیلی

این دورهمی کاملا رایگانه ولی خوب برای استفاده از فضای کافه برای دورهمی هرکس باید حداقل یک چیز در کافه سفارش بده .(سعی ما براینه که کافه ها قیمت مناسب و البته ارزان داشته باشن پس نگران قیمت به هیچ وجه نباشید)

لطفا در صورت هرگونه سوال و اینکه اگر با پیدا کردن مکان دورهمی مشکل داشتید لطفا با شماره 09352505049 تماس بگیرید.

سوالات متداول

برای این رویداد وسایل خاصی نیازه؟
کاغذ و مداد یا خودکار برای نوشتن ایده ها و یه ذهن خلاق که با خودتون بیاریدش
حتما نیاز به بلیط هست؟
با اینکه دورهمی رایگانه ما باید از تعداد افراد مطلع باشیم تا بهتر برای دورهمی آماده شیم , پس لطفا بلیط تهیه کنید.
این دورهمی پولیه؟
نه ‍‍‍, ولی چون تو کافه برگزار میشه همه یه چیز سفارش میدن

آدرس:تهران میدان ونک، بزرگراه حقانی، مسیر غرب به شرق، بعد از تقاطع بزرگراه شهید مدرس، خروجی کتابخانه ملی، باغ کتاب ‏تهران کافه...