دورهمی فریلنسرهای پونیشا، شیراز

شروع رویداد
چهارشنبه ۱۷ آذر ۹۵ ۱۸:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۱۷ آذر ۹۵ ۲۰:۰۰
مکان رویدادشیراز
موضوع رویدادکسب و کار / غیره
اضافه به تقویم
دورهمی فریلنسرهای پونیشا، شیراز
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

اولین دورهمی پونیشا در تاریخ ۲۶ آبان در شهر رشت برگزار شد. ۳۰ فریلنسر پونیشا در این دورهمی شرکت کردند و تجربیاتشان را در ارتباط با کارشان با ما و دوستانشان به اشتراک گذاشتند.

 

این بار به شیراز خواهیم آمد تا با فریلنسرهای پونیشا در شیراز ملاقات کنیم و از نزدیک با هم آشنا شویم و تجربیاتمان را با هم به اشتراک قرار دهیم.

 

اگر دوست دارید با تیم ما از نزدیک آشنا شوید، درباره فریلنسینگ بیشتر بدانید، و با فریلنسرهای دیگر در شهر خود آشنا شوید، این رویداد برای شما است.

 

همانطور که میدانید فریلنسر فردی است که یک حرفه و تخصص مثل عکاسی, نویسندگی, طراحی, برنامه نویسی, گرافیک, و ترجمه دارد و به صورت پروژه ای و آزاد برای دیگران کار می‌کند. اگر یک فریلنسر باشید، شما برای خود کار می‌کنید، هر جا که دوست داشته باشید کار می‌کنید، و روی هر پروژه‌ای که دوست داشته باشید کار می‌کنید. هیچ مدیر یا رئیسی بالای سر شما نیست، درآمد شما حد و مرز ندارد و شما می‌توانید با انجام پروژه‌های بیشتر و تخصصی‌تر، درآمد بسیار بالایی داشته باشید.

 

هدف ما از ملاقات با فریلنسرهای سایت پونیشا این است که دوست داریم بتوانیم از نزدیک با دغدغه ها و مشکلات آنها آشنا شویم. اگر تازه فریلنسر شده اید و یا زمان زیادی است که برای خود کار میکنید و فریلنسر هستید، می توانید برای حضور در این رویداد اقدام کنید.

 

لطفا توجه داشته باشید که تعداد محدود است و اگر به هر دلیل نتوانستید حضور داشته باشید، از قبل ثبت نام را لغو کنید تا فریلنسرهای دیگر بتوانند از این موقعیت استفاده کنند.

 

تاریخ و مکان برگزاری

چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸ الی ۲۰
شیراز – چهارراه سرباز – بلوار سفیر شمالی – خ صاحب الامر غربی – روبروی کوچه ۱۹ – بنیاد توانگران کارآفرینی نور

 

آدرس:شیراز چهارراه سرباز- بلوار سفیر شمالی خ صاحب الامر غربی -روبروی کوچه 19- بنیاد توانگران کارآفرینی نور