رویداد به پایان رسیده است!
دورهمی معجزه دعا در تاریخ شنبه ۱۹ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۱۹ آبان ساعت ۱۶:۰۰

دورهمی معجزه دعا

  • از ۱۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • مذهبی و مناسبتی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

مهدی خیرالهی
مهدی خیرالهی
مدرس بین المللی

توضیحات


تا حالا برای شما پیش آمده که ...

احساس کنید هر چقدر دعا می کنید دعای شما برآورده نمی شود؟

با خودتان بگویید خدا صدای مرا نمی شنود؟

به هر دری می زنید با در بسته روبرو می شوید؟

هر راهی می روید به بن بست می خورید؟

با گره های کور روبرو می شوید که از پس باز کردن آن بر نمی آیید؟

احساس افسردگی، سردرگمی و تنهایی بکنید؟

در مقابل سختی ها کم بیاورید؟

و...

 

اگر حتی به یکی از این پرسش ها پاسخ بله بدهید،

مطمئن باشید که این دورهمی همان کلید گمشده شما است که می توانید با آن همه قفل های بسته زندگی مادی و معنوی خودتان را باز کنید و در همه جنبه های زندگی خودتان از رشد چشمگیری بهره ببرید.

 

معرفی دورهمی معجزه دعا از زبان دکتر خیرالهی

در این اینجا بخش هایی از جلسه نخستین دورهمی معجزه دعا را برای شما دوستان می گذاریم تا بیشتر و بهتر با دورهمی معجزه دعا آشنا شوید. امیدوارم پی به ارزشمندی این دوره ببرید و با شرکت در این دوره به آرامش روحی و پیشرفت در همه زمینه های فردی و اجتماعی دست یابید.

 

 چرا شرکت در دورهمی معجزه دعا ضروری است؟

در دنیای امروزی که انسان هر روز با پیچیدگی های زیادی روبرو است .هر لحظه خبرهای ناگواری می شنویم. در جایی جنگ شده، درجای دیگر بلاهای طبیعی آمده و هزاران خبرهای و پیشامدهای بد که روح و روان انسان را از بین می برد. همه این اتفاقات بدی که در دنیا برای دیگران رخ می دهد باعث می شود  روح انسان با شنیدن آنها  افسرده شود و از خدا بخواهد دنیایی پر از آرامش داشته باشیم که همگان در حالیکه که در آرامش هستند و از شادی لبریز می باشند بتوانند در کنار یکدیگر از همه نعمت های الهی بهره ببرند و هر کدام هم سهم خود را از این دنیا ببرند هم به دنیا سهم خودشان را ادا کنند. همه اینها به کنار ما هر کدام در زندگی روزمره خود با چالش هایی روبروی هستیم از مادی گرفته تا معنوی که همه اینها انسان باعث تضعیف روحیه فرد و افسردگی فرد می شود.

 

حال راه حل این مشکلات چیست؟

راه حل آن شرکت در دورهمی معجزه دعا است البته به شرطی که بسیار دقیق به سخنان و گفته های استاد گوش فرا دهید و همه تمریناتی که ایشان در کلاس ها به دوستان  می دهند را انجام بدهید و قدم به قدم با استاد این راه را طی کنید. شما با انجام تمرین های هر جلسه نرم نرمک روحتان پالایش پیدا می کند .ظرفیت وجودی شما بالا می رود ارتباط شما با خدا بهتر و بیشتر می شود در نتیجه به آسانی از هر لحاظ که برای خودتان اهمیت  دارد پیشرفت می کنید . به جایی می رسید که به مانند آیه کن و فیکون که در سوره یاسین آمده "هر گاه که خداوند اراده کند و گوید موجود باش پس آن چیز موجود می شود " شما هم هر گاه اراد کنید که چیزی داشته باشید آنرا به سرعت بدست می آورید.

 

در این دورهمی معجزه دعا استاد چه چیزهایی را آموزش می دهد؟

در این دورهمی معجزه دعا استاد با دانش و آگاهی که دارند شما را با رازهایی آشنا می کند که هر کدام به تنهایی مانند یک کلید عمل می کنند. مثلاً شما را با علم اعداد آشنا می کند به شما می گوید که هر واژه دارای یک عدد است  پس نام شما که از چند واژه یا حرف تشکیل شده در مجموع یک عدد دارد یک مثال می زنم تا این مطلب بهتر درک شود نام شما علی است در علی را به حروف ابجد کبیر حساب می کنیم که می شود 110 استاد می گویند هر کدام از ما یک نام اعظم داریم که نام خودمان و مادرمان را به حروف ابجد حساب کرده جمع می بندیم و نگاه می کنیم و می بینیم که آن عدد با کدام از نام های خداوند یکی است.

 

پس از این دورهمی معجزه دعا  من چیزی را بدست می آورم؟

شما با شرکت در این دورهمی معجزه دعا  با استفاده از دانشی که استاد به شما می آموزد و انجام تمرین های که ایشان در هر جلسه می فرمایند. به تدریج روح خود را پالایش داده و ظرفیت وجودی خودتان را بزرگتر کرده و به راحتی می توانید از نعمت های بیشتری که خداوند در اختیار همه بندگان گذاشته بهره ببرید.

 

شما به آرامشی می رسید. شاد می شوید و کمک می کنید که دیگران نیز شادتر باشند و بهتر بتوانند از این نعمت ها بهره ببرند. شما تازه متوجه می شوید که در واقع شما روح هستید که در قالب جسمی قرار گرفته اید. اینکه خداوند در قرآن می فرمایید که هر چه آسمان و زمین است در تسخیر شما است یعنی چه؟

 

اینکه می فرمایند انسان خلیفه الله است یعنی چه؟ تازه متوجه می شوید که شما از چه قدرتی بر خوردار هستید. چه توانایی هایی دارید. دیگر احساس زبونی و کم آوردن نمی کنید. قدرتمند و با روحیه به مقابله با هر چیزی که برای شما آزاردهنده باشد می پردازید. همه دنیا را در مشت خودتان می گیرید و دیگر چیزی برای شما دست نیافتنی به نظر نمی آید چون شما روح و ذهن و فکرتان را پرورش می دهید.

آدرس

تهران میدان فردوسی - به سمت انقلاب - کوچه شاهرود - روبروی خبرگزاری فارس - رستوران جوجه طلایی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مؤسسه دنیای تحول

 مؤسسه دنیای تحول، مجری برگزاری دوره های آموزش کسب و کار ویژه سالن های زیبایی

رویداد های برگزارشده۶۲
رویداد های فعال۰