رویداد به پایان رسیده است!
دورهمی هنرمندان استهبان در تاریخسه‌شنبه ۶ فروردینبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دورهمی هنرمندان استهبان

شروع:
دوشنبه ۵ فروردین ۹۸ ۰۸:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۶ فروردین ۹۸ ۱۹:۰۰
دورهمی هنرمندان استهبان
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

اولین دورهمی هنرمندان استهبان با حضور چهره های برتر کشوری

1-استاد جلیل سامان ، افتخار همشهری ،  نویسنده و کارگردان سریالهای پر طرفدار ارمغان تاریکی، پروانه، نفس . (ایشان در روز اول مبانی فیلم نامه نویسی و فیلم سازی را تدریس خواهند کرد.)

2- حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمد جواد صداقت کشفی. افتخار همشهری، فرزند برومند مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید اشتر کشفی.  قائم مقام صدا و سیمای مرکز یزد ( ایشان هم در روز دوم فیلمسازی کوتاه با استفاده از ابزار ساده  را تدریس خواهند کرد که بسیار در زندگی مورد استفاده قرار خواهد گرفت)

3- مهندس حمید موسی پور. افتخار همشهری . معاون فنی سابق مرکز تربیت مربی فنی و حرفه ای کشور . معاون سابق دانشکده فنی شهید باهنر شیراز. مدرس دانشگاه و استاد کارآفرینی که ایشان هم در روز اول و هم دوم پیراموه استارت تاپ ها هنری و تجاری سازی آنها تدریس خواهند داشت.

 

گفتنی است هر سه نفر از اساتید مطرح شده از شاگردان استاد علی افشار معلم و مربی تاتر استهبان در دهه 60 می باشند که توانستند به همراه دیگر دوستان خود در ان زمان افتخارات زیادی را برای استان و شهرستان کسب نمایند.

به احتمال قوی در عصر روز دوم از حضور استاد علی افشار بهره مند خواهیم شد و با حضور هنرمندان و مسئولین محلی شهرستان از ایشان تجلیل به عمل خواهد آمد.

شرکت در این دوره آموزشی برای تمام شهروندان استهبان رایگان است.

از همکاری تمام اساتید محترم که بدون چشم داشت در استهبان حضور یافتند قدردانی می شود و همچنین از همه دوستان و مسئولین گرامی بخاطر این همکاری تشکر می گردد.

در صورت علاقه مندی به حمایت از این حرکت هنری می توانید نوع حمایت خود را در همین فضا اعلام و یا با شماره زیر تماس بگیرید 09177046824

آدرس:استهبان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی