رویداد به پایان رسیده است!
دورهمی کتاب خوانی لذت کارآفرینی در تاریخ چهارشنبه ۱ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱ آبان ساعت ۱۷:۰۰

دورهمی کتاب خوانی لذت کارآفرینی

  • ۵,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


دورهمی:

این یه دورهمی هفتگی مطالعه و نقد کتاب با موضوعات کسب و کار، کارآفرینی و توسعه فردیست که قصد داریم با کمک همدیگه مهارت های خودمون رو رشد بدیم.

بخش 1) نقد و بررسی دو مقاله پایانی کتاب درباره بازاریابی استراتژیک و بیان نظرات حاضرین در مورد مباحث ارائه شده

کتاب:

مجله هاروارد بیزینس ریویو (Harvard Business Review) که آن را مجله کسب و کار هاروارد نیز می‌شناسند، یک نشریه‌ی مدیریتی است که توسط انتشارات دانشگاه هاروارد تولید، تنظیم و منتشر می‌شود.

انتشار مجله هاروارد بیزینس ریویو از سال 1922 آغاز شده و طی سالهای آتی به صد سالگی می‌رسد. به خاطر همین عمر طولانی و مخاطبانی که از سراسر جهان آن را می‌خوانند، شاید بتوان آن را مشهورترین مجله کسب و کار جهان دانست.

هاروارد بیزینس ریویو هر سال در 10 شماره منتشر می‌شود و آموزش و تحلیل موضوعاتی از قبیل رهبری سازمانی، تحول سازمانی، مذاکره، استراتژی و مدیریت استراتژیک، کاربرد فناوری اطلاعات در مدیریت سازمان، عملیات سازمانی، مدیریت بازاریابی، مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی را مورد توجه قرار می‌دهد.

 

بخش 2) اکران مستند آغاز بازی

گزارشی از استارتاپ ویکند برگزار شده در دانشگاه های تهران با موضوع بازی سازی

 

بخش 3) حضور فرشاد مصفا هم بنیان گذار و مدیر بازاریابی شرکت دادسان اولین استارتاپ حقوقی کشور و فوق لیسانس کارآفرینی از دانشگاه تهران

معرفی شرکت دادسان:

دادسان یک موسسه حقوقی نیست بلکه مالک یک سامانه اینترنتی بر پایه فناوری های نوین است که با رعایت کلیه ضوابط و شئونات وکالت، حسب درخواست مردم نسبت به معرفی تخصص و توانایی وکلای متناسب با نیاز آنها اقدام میکند و دریافت و ارایه خدمات حقوقی را در بستر اینترنت برای طرفین تسهیل می نماید. بدین سبب دادسان به هیچ وجه در امور وکالت و تعیین حق الوکاله مداخله نمی کند.

چرا دادسان ؟

دادسان این امکان را فراهم می کند که بین وکلای متخصصی که در موضوع شما تجربه کافی دارند و تعهد و توانایی هایشان توسط سایر کاربران آزموده شده است، بررسی و مقایسه دقیقی داشته باشید تا در نهایت با خیالی راحت انتخابی مطمئن داشته باشید.

ویژگی های دادسان :

وکلای متخصص و متعهد:

وکلا در بدو ورود با شیوه های سختگیرانه ارزیابی می شوند و هر وکیلی قادر به همکاری با سامانه دادسان نخواهد بود. همچنین وکلا صرفا در تخصص های محدود که دارای تجربه کافی هستند امکان فعالیت در سامانه را خواهند داشت. در این راستا رأی های اخذ شده آنها از دادگاه ها بررسی می گردد.
تعهد وکلا نیز از طریق بررسی نتایج نظر سنجی سایر کاربران قابل سنجش است.

مقرون به صرفه:

بدیهی است تعدد وکلای متخصص در سامانه باعث پیشنهاد حق الزحمه های رقابتی می گردد. از اینرو علی رغم عدم دخالت دادسان در تعیین هزینه خدمات حقوقی، قیمت ها همیشه به صرفه و منطقی می باشد.
همچنین ارجاع تخصصی درخواست خدمات حقوقی به وکلا و استفاده از راهکارهایی در جهت جلوگیری از اتلاف وقت و افزایش بهره وری آنها باعث کاهش هزینه ها و در نهایت اعلام قیمت مقرون به صرفه می گردد.

امکان مقایسه رزومه و نتایج نظر سنجی:

با توجه به اینکه پیشنهادات وکلا به همراه رزومه و شرح سوابق و همچنین نتیجه نظر سنجی سایر کاربران اعلام می گردد، بدین جهت امکان بررسی، مقایسه و در نهایت انتخاب مناسبترین وکیل به راحتی امکانپذیر می گردد.

پوشش سراسری، سرعت و سهولت در دسترسی:

تعداد زیاد و پراکندگی وسیع وکلای متخصص سامانه دادسان در سراسر کشور و ارایه خدمات آنلاین در بستر اینترنت به تمامی اشخاص و شرکتهای داخلی و خارجی موجب گردیده تا سرعت و سهولت دسترسی به خدمات حقوقی در ایران به صورت چشمگیری افزایش یابد.

ارزیابی مستمر وکلا:

فعالیت وکلا از طریق نظر سنجی کاربران و نیز بررسی کارشناسان دادسان به صورت مستمر ارزیابی می گردد. در حال‌حاضر برای بهبود کیفیت و رضایت بیشتر کاربران در بررسی های سیستمی دوره ای، وکلایی که امتیازشان از میانگین امتیازات پایین‌تر شود، به صورت خودکار غیرفعال می‌شوند. کسانی که امتیازشان بین ٤ تا ٥ (بیشترین امتیاز) است در اولویت ارجاع درخواست خدمت حقوقی قرار می‌گیرند و به همین‌خاطر سامانه دادسان ضمن ارزیابی خودکار و پایش هوشمند موجب افزایش انگیزه وکلا در جهت خدمت رسانی بهتر گردیده است.

حفظ حریم شخصی:

دادسان توجه ویژه ای به حفظ اطلاعات و اسرار کاربران دارد. از اینرو به هیچ وجه مشکلات حقوقی ثبت شده را در معرض دید عموم قرار نمی دهد. همچنین اطلاعات شخصی افراد را برای وکلا ارسال نمی کند.حتی دادسان دسترسی مدیران و کارمندان خود را به این اطلاعات محدود کرده و با قراردادهای کتبی آنها را متعهد به حفظ اسرار کاربران کرده است.

 

بخش 4) ارائه ایده و تکمیل بوم کسب و کار و انتقال تجربیات و آشنایی حاضرین در جلسه با یکدیگر

 

زمان: چهارشنبه 1 آبان از ساعت  17:00 الی 19:00

مکان: رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ایران، بین دانشکده کامپیوتر و صنایع، مرکز تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی

پیج ایسنتاگرام: https://instagram.com/iso_iust

کانال تلگرام: https://telegram.me/iso_iust

مهمان

فرشاد مصفا
فرشاد مصفا
هم بنیان گذار و مدیر بازاریابی دادسان

آدرس

تهران رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ایران، بین دانشکده کامپیوتر و صنایع، مرکز تجاری سازی جهاد دانشگاهی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی واحد علم و صنعت

جهاد دانشگاهی علم و صنعت 

رویداد های برگزارشده۲۶
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر