رویداد به پایان رسیده است!
دورهمی BookTalk-گوگل چگونه کار می کند ؟ در تاریخپنج‌شنبه ۱۹ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دورهمی BookTalk-گوگل چگونه کار می کند ؟

شروع:
پنج‌شنبه ۱۹ مهر ۹۷ ۱۵:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۹ مهر ۹۷ ۱۸:۰۰
مکان: تهران
دورهمی  BookTalk-گوگل چگونه کار می کند ؟
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

گوگل يكي از سازمان هايي است كه در سال هاي اخير با نوآور ي هايشان در دنياي ديجيتال، زندگي بشر را دگوگون ساخته اند. شناخت و آگاهي از رويه ها و شيوه اداره اين سازمان، براي مديران كشور ما در سهاي آموزنده و به قلم دو تن از « گوگل چگونه كار مي كند » گران بهايي در بر دارد. كتاب مديران ارشد و دست اندركار برپايي و گسترش شركت گوگل نگاشته شده است. اينان رمز پيروزي گوگل را در دو چيز م يدانند: جذب نيروهاي بااستعداد و شايسته، و فراهم آوردن محيط و فرهنگي كه به شكوفايي آنان بينجامد.

همانطور که نیچه در «چنین گفت زرتشت» مینویسد: "شما باید به دشمنتان افتخار کنید. در آن صورت، موفقیتهای دشمن شما، موفقیتهای شما نیز خواهد بود"، شما هم باید به رقبایتان افتخار کنید و فقط دنباله رو رقابت نباشید!

 

این طرز تفکری است که گوگل برای پیروزی در رقابت پر شتاب عصر اینترنت به آن اتکا می کند و بخشی از اصولی است که در فصل استراتژی کتاب گوگل چگونه کار می کند، نوشته ی اریک اشمیت (مدیرعامل اسبق و مشاور فعلی گوگل) و جاناتان روزنبرگ (مدیر ارشد محصولات سابق گوگل)، آمده است.

درونمایهی اصلی این کتاب ،درباره‌ی این است که اریک و جاناتان - که هردو در زمان شروع به کارشان در گوگل جزو مدیران بسیار با تجربه Silicon valley بوده و از بهترین دانشگاهها فارغ التحصیل شده بودند چگونه مجبور شدند هرآنچه از مدیریت میدانند را دور بریزند و دوباره همه چیز را از اول یاد بگیرند. در واقع، شما با گوش دادن به این کتاب به خوبی متوجه می شوید که چطور این دو نفر، موفق شده اند با بازتعریف دانشی که پیش از این داشته اند گوگل را از یک استارتآپ به یک امپراطوری آنلاین تبدیل کنند.

بدنه اصلی کتاب در چند بخش سازماندهی شده است. فرهنگ، استراتژی، منابع انسانی، فرایند تصمیم گیری، ارتباطات سازمانی و نوآوری. ممکن است در نگاه اول، این موضوعات جز مباحث خواب آور کلاس های مدیریت و رهبری تلقی شوند ولی به محض اینکه شروع به گوش دادن میکنید متوجه ماهیت غیرمعمول و استثنائی مباحث و رویکرد خاص گوگلر ها در برخورد با مشکلات می‌شوید.

سخنرانان

محمد سلیمانی

محمد سلیمانی

مدیر توسعه کسب و کار هولدینگ کبیر

آدرس:تهران بزرگراه ارتش غرب – بعد از ورودی بلوار مژدی (اوشان) – کوچه ابوالفضل صمیع – دست چپ - درب سبز رنگ باغ لارک (بهشت) - نگهبانی - شتابدهنده سخت افزاری هاردتک