رویداد به پایان رسیده است!
دورهمی Time to startup در تاریخ یکشنبه ۱۶ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۱۶ دی ساعت ۱۶:۰۰

دورهمی Time to startup

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

Time To Startup


ما در استودیوی TimeToStartup پول را تنها نیاز اصلی استارتاپ ها نمی دانیم.

بلکه معتقدیم انسان ها بسیار ارزشمند تر از سرمایه مالی هستند. با تاکید براین امر، TimeToStartup می کوشد تا علاوه بر حمایت مالی از استارتاپ ها، حمایت های آموزشی و انسانی نیز ارائه دهد. تلاش ما بر این است که یک فضای خلاق و صمیمانه را شکل دهیم که به کارافرینان نوپا، این امکان را می دهد که در کنار کار کردن بر روی پروژه ی خود، به رشد فردی، گسترش شبکه اطراف و تیم سازی و آموزش مهارت های مدیریتی و رهبری نیز تمرکز کنند.

ما در استارتاپ استودیوی TimeToStartup شرکت های جدید را می سازیم، به افراد در ایجاد کسب و کار خود کمک می کنیم و حتی افراد را آموزش می دهیم تا به مرحله ی ایجاد کسب و کار خود برسند.

 


Women Entreprenuers


 

زنان حدود نیمی از جمعیت کشور را به خود اختصاص داده اند و تعداد آنان در جامعه تحصیل کرده هم چنان رو به افزایش است . اما هنوز سهم شایسته ای در اقتصاد ملی به دست نیاورده اند . جوان بودن ترکیب سنی ، افزایش سهم حضور زنان در دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی و از طرفی پایین بودن نسبت زنان شاغل ، کمبود شغل و افزایش بیکاری تصاویری را پیش رو قرار می دهد که دیگر نمی توان در سطح شعار و اندرز با این مساله برخورد کرد.

شرط بقاء در دنیای پرشتاب کنونی استفاده از همه ی منابع موجود و افزایش توان ظرفیتهای در اختیار است. افزایش رشد اقتصادی یک کشور مستلزم فراهم سازی بستری است که امکان بروز و ظهور ابتکارات و تدابیر خلاقانه و فعالیتهای کار آفرینانه را فراهم سازد. در این میان شناخت توانمندیهای بانوان و هدایت استعدادهای خلاقانه آنان می تواند در بهره برداری از ظرفیتهای این قشر عظیم اجتماعی مؤثر واقع شود . به عبارتی شناسایی الگوهای موفق می تواند در ایجاد فضای مناسب برای شکل گیری فعالیتهای کارآفرینانه توسط زنان علیرغم محدودیت های فردی و گروهی مفید باشد. از این طریق می توان ضمن شناخت موانع و محدودیت های گوناگون زنان کارآفرین ، تدابیر و امکانات تجربه شده موجود را در جهت رفع موانع مورد مطالعه قرار داد. نتایج این شناخت امکان مناسبی را برای برنامه ریزی در جهت بکارگیری ظرفیتهای کار آفرینی و توسعه آن در سطح ملی فراهم خواهد ساخت . و نیز این امکان را به عناصر مؤثر در امر اشتغال خواهد داد تا در جهت اقدامات عملی و مؤثر نسبت به جذب و پرورش استعدادهای بالقوه زنان کشور در زمینه ایجاد کسب و کارهای جدید با دید عملی برخورد کنند و در جستجوی راههایی برای توسعه کار آفرینی زنان همت گمارند.

 

 

 

بنابر مطالب فوق، TimeToStartup با توجه به فرهنگ و اصول سازمانی که به آن پایبند است، سعی دارد بستر لازم جهت حمایت از کارافرینان را ایجاد نماید. بخشی از این بستر سازی توسط دورهمی های TimeToStartup انجام می شود. دورهمی چهارم ما که بر کارافرینی بانوان تمرکز دارد سعی دارد بستری برای رسیدگی به مشکلات پیش روی بانوان کارافرین، شبکه سازی و مشورت و همفکری کارافرینان ایجاد کند

لازم به ذکر است که حضور آقایان در این دورهمی بلامانع است.

سخنرانان

لنا وفایی
لنا وفایی
مدیرعامل اپلیکیشن "پیاده"

مهندسی ژئوتکنیک از دانشگاه UBC ،UofT و Imperial College

تجارب آکادمیک در رشته معماری از Columbia University of NY و Pratt Institute

طاهره گل گل نیا
طاهره گل گل نیا
مدیر عامل و هم بنیانگذار "جورپین"

کارشناسی ارشد مهندسی معماری دانشگاه تهران

مدیرعامل شرکت توسعه فناوری آسو

بهاره محبان
بهاره محبان
مدرس و مشاور حوزه تیم سازی

دکتری مدیریت صنعتی دانشگاه تهران

مشاور و مدرس حوزه تیم سازی و تجاری سازی کسب و کار

پژوهشگر حوزه هوشمندی کسب و کار- اینترنت اشیا

مترجم و مولف کتب و مقالات متعدد

سارا صادقیان
سارا صادقیان
هم بنیانگذار "تیوال"

کارشناس مهندسی کامپیوتر

کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات گرایش کسب و کار الکترونیک از دانشگاه علوم و تحقیقات

شهریور ماه سال 91 راه اندازی سایت تیوال

مسئول بخش فنی گروه نرم افزاری انسان

سپیده بیکی
سپیده بیکی
مدیر عامل و موسس"rayarose"

برگزارکنندگان

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی
تیم سازی موفق در استارتاپ ها توسط خانم دکتر محبان
معرفی استارتاپ استدیو
اشتراک تجربه استارتاپ "پیاده"
اشتراک تجربه استارتاپ "جورپین"
اشتراک تجربه استارتاپ "roselite"
پنل"بانوان کارآفرین"

آدرس

تهران خیابان شریعتی-بعد از مطهری-نبش کوچه مینوی(سعدی)-پلاک 731-واحد1

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آوان سیستم

شرکت فنی و مهندسی توسعه تجارت آوان سیستم فعال در صنعت تولید نرم افزارهای تخصصی با توجه به رسالت خود در زمینه کارآفرینی و همچنین حمایت از کسب از کارهای نوپا وهمچنین با توجه به تجربه چندین ساله در صنعت نرم افزار کشور و شبکه ی ارتباطی مناسب ، در قالب طر

رویداد های برگزارشده۱۵
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر