رویداد به پایان رسیده است!
دوره آشنایی با اصول و مفاهیم کاربردی حسابداری در تاریخ چهارشنبه ۲۰ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره آشنایی با اصول و مفاهیم کاربردی حسابداری

شروع:
یک‌شنبه ۲۰ مرداد ۹۸ ۰۸:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۹۸ ۱۹:۰۰
مکان: اصفهان
دوره آشنایی با اصول و مفاهیم کاربردی حسابداری
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

آشنایی با اصول و مفاهیم کاربردی حسابداری

 

حسابداری، مهم و پر مخاطب 
تقریبا نمی توان هیج شغلی را پیدا کرد که در تمامی شرکت ها و سازمان ها، بزرگ و کوچک، خدماتی، بازرگانی و یا تولیدی مانند شغل حسابداری همیشه خواهان و طرفدار داشته باشد.


در سال های اخیر با توجه به اجرای قوانین مالیاتی توسط دولت نیز، بر رونق بازار کار اشخاصی که مسلط به مهارت های مالی و حسابداری هستند افزوده شده و بسیاری از اصناف و شرکت های کوچک نیز مجبور به استفاده از تخصص حسابداران برای انجام امور مالی خود و ارائه گزارش های مالی قانونی به مراجع ذیصلاح هستند.  حسابداران در هر شهر و منطقه ای که اصناف ،شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی وجود دارند، بازار کار و فرصت های شغلی متعدد دارند.


                                               فرصت‌های شغلی یک حسابدار بسیار گسترده است و از پایین‌ترین سطح تا بالاترین سطح را در بر می‌گیرد.

 

حسابداری یک سیستم حیاتی:

 

حسابداری یک سیستم است که در آن فرآیند جمع‌آوری، طبقه‌بندی ، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارشهای مالی و صورتهای حسابداری در شکل‌ها و مدلهای خاص انجام می‌گیرد. تا افراد ذی‌نفع درون سازمانی مثل مدیران سازمان و یا برون‌سازمانی مثل بانک‌ها، مجمع عمومی سازمان مورد نظر و یا مقامات مالیاتی بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند.

 

 

   مزایای شغل حسابداری:

فرصت های شغلی پایدار و رو به رشد:

چشم‌ انداز بازار کار حسابداری در سال‌ های آینده قابل پیش‌بینی است و تا زمانی که مردم نیازمند کمک برای اداره‌ی امور مالی خود هستند و تا وقتی که کسب و کار‌ها وجود داشته باشند، نیاز به حسابداران وجود دارددرآمد مطلوب:

همه دوست دارند درآمد خوبی داشته باشند تا بتوانند مخارج زندگی خود را تأمین کنند. حسابداری حرفه ای است که به شما این امکان را میدهد تا از درآمد خوبی برخوردار باشید و نگرانی بابت مخارج زندگی نداشته باشید.

فرصت رشد حرفه ای:

 

پس از اتمام دوره‌ی آموزش حسابداری، احتمالاً به عنوان یک کارآموز شروع به کار می‌کنید و به سرعت می‌توانید پیشرفت شغلی داشته باشید.
 


پتانسیل کارآفرینی:


بسیاری از مردم آرزو دارند صاحب کسب و کار مستقل خود شوند؛ اما هر حرفه‌ای قابلیت کارآفرینی ندارد. حسابداران می‌توانند شرکت حسابداری خود را راه‌اندازی کنند. تاسیس یک شرکت حسابداری مانند شروع هر کسب و کار دیگری، یک ریسک است اما اگر درست صورت بگیرد درصد موفقیت بالایی خواهد داشت.

 

 

 

سرفصل های دوره:

  • آشنایی با اصول و مفاهیم اولیه ی حسابداری
  • آشنایی با ترازنامه و صورت سود و زیان
  • آشنایی با ثبت رویداد های مالی
  • آشنایی با نحوه بستن حسابهای پایان سال مالی
  • آشنایی با نحوه دفترنویسی و رسیدگی مالیاتی

 

  • روش تدریس:


باتوجه به تجربيات و تحصيلات شركت‌كنندگان در دوره و نيازهاي آموزشي مشترك آنان، سعي خواهد شد مباحث هر دوره " كاربردي و تخصصي" باشد و درضمن " مفاهيم نظري " نيز در حد نياز مطرح گردد.

  • مدت دوره:

این دوره آموزشی به مدت 21 ساعت به صورت جلسات 2 ساعتی و دو روز در هفته برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است، براي سازمان ها و ساير مشتريان حقوقي، متناسب با شرايط ايشان و توافق في مابين به صورت اختصاصي نيز برگزار مي گردد.

  • گواهینامه ها:


در پايان دوره به شركت‌كنندگاني كه ساعات حضور آنها در جلسات دوره 85 درصد و یا بیشتر از كل ساعات دوره باشد، گواهينامه پايان دوره از سوي سازمان  مدیریت صنعتی اصفهان اعطاء خواهد شد. بديهي است در غير اينصورت گواهينامه صادر نخواهد شد.

  • مبلغ سرمایه گذاری:

هزینه دوره آموزشی 4/400/000 ریال می باشد. دانش پژوهان سازمان از ۱٠ % تخفیف برخوردار می باشند. تخفیفات لازم برای سازمان و  سایر مشتریان حقوقی نیز، طبق توافق فی مابین اعمال خواهد شد.
مدت دوره:  21 ساعت کارشناس دوره : خانم اعظم اسدی

شماره‌های تماس : 8-6637206-031 و 14-36620612-031 و 36635263-

 

 

سخنرانان

جناب آقای بهرام سلطانی

جناب آقای بهرام سلطانی

کارشناس ارشد مالیاتی (اداره کل امور مالیاتی استان اصفهان)

برگزارکنندگان

سازمان مدیریت صنعتی استان اصفهان

سازمان مدیریت صنعتی استان اصفهان

پیشرو در ارائه خدمات آموزشی

آدرس:اصفهان خیابان میر، خیابان مصلی، بعداز چهارراه دهش، شماره 74، سازمان مدیریت صنعتی استان اصفهان