دوره آشنایی با مبانی بورس اوراق بهادار

شروع رویداد
شنبه ۱۳ شهریور ۹۵ ۱۶:۰۰
پایان رویداد
دوشنبه ۲۹ شهریور ۹۵ ۱۸:۰۰
مکان رویدادرشت
موضوع رویدادمالی / سرمایه گذاری
اضافه به تقویم
دوره آشنایی با مبانی بورس اوراق بهادار
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۱۳-۳۳۱۲۹۸۳۵
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

هرچه سن بالاتر میرود ، پس انداز پول برای دوران بازنشستگی و دیگر مخارج مهم دشوارتر میشود ، مخصوصا وقتی در سالهای جوانی تلاش می کنید که مخارج خودتان را تقبل کنید . وقتی جوان هستیم ، فکر کردن به دوران از کارافتادگی آخرین موضوعی است که ذهن ما می گذرد . داشتن پول کافی برای گذران سال های طلایی و مراقبت از خانواده ، موضوعی است که هرچه بزرگتر می شوید ، بطور قطع به دغدغه های شما تبدیل خواهد شد.

حقیقت آن است که هر چه زودتر شروع به سرمایه گذاری کنید ، پول بیشتری برای زندگی کردن در میانسالی خواهید داشت . روش های متفاوتی  از سرمایه گذاری وجود دارند و اگر هوشمندانه عمل کنید ، بیشتر آنها می توانند سود خوبی نسیب شما کنند .

سهام ، اوراق مشارکت و صندق های سرمایه گذاری ، یکی از محبوب ترین انواع سرمایه گذاری است . شما به سادگی سهام را در بازار بورس خریداری می کنید و می توانید بعدا آن را گرانتر بفروشید و کسب سود کنید . هرچه جوانتر هستید ، بهتر است سبد شما متنوع تر باشد. جوانتر ها ریسک بیشتری را میپذیرند ، چرا که اگر اشتباهی روی داد فرصت کافی برای سرمایه گذاری مجدد دارند . هر چه ریسک یک سرمایه گذاری بیشتر باشد ، معمولا بازدهی بیشتری به همراه خواهد داشت .

صندوق ها و اوراق مشارکت مشابه سهام هستند ، با این تفاوت که یک صندوق و یا اوراق مشارکت شبیه به یک وام است که به یک فرد ، شرکت خصوصی یا پروژه دولتی پرداخت شده است . در طول زمان صندوق کسب سود میکنند و وقتی سررسید آن فرا برسد ، آن بخشی از سود که به نسبت سسرمایه گذاری شما ، محقق شده به شما پرداخت میگردد .

چه تصمیم به سرمایه گذاری در سهام داشته باشید و چه در اوراق مشارکت و صندوق سرمایه گذاری ، همواره استفاده از کمک یک حرفه ای که بتواند شما را در مراحل خرید و فروش اوراق بهادار راهنمایی نماید ، استراتژی مناسبی است .


شما می توانید با شرکت در این دوره ها با روش سرمایه گذاری ، استفاده از منابع اطلاعاتی و انواع ابزارهای خرید و فروش آشنا شوید

آدرس:رشت گلسار ، خ93 ، مرکز تجاری گلسار ( آیت الله احسانبخش (ره) ) ، ط2 ، واحد 3