دوره تخصصی آیلتس ( Ielts )

شروع:
شنبه ۲۳ آذر ۹۸ ۱۶:۰۰
پایان:
دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۸ ۱۹:۳۰
دوره تخصصی آیلتس ( Ielts )
برگزارکننده‌ی رویداد
امکان ثبت‌نام برای این رویداد وجود ندارد.

توضیح

با شرکت در آزمون IELTS فرصت‌ و موقعیت‌های بیشتری را در زندگی پیش روی خود باز کنید. تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی تراز اول در جهان، مهاجرت و دریافت ویزای کار، زندگی در کشور‌های مرفه با اقتصادی باثبات از جمله فرصت‌هایی است که می‌توانید براحتی به آنها دست یابید. آزمون IELTS به عنوان یکی از معتبرترین مدارک بین‌المللی، راه شما را برای رسیدن به آرزوهایتان هموار می‌سازد. نمره آزمون IELTS به عنوان آزمونی که چهار مهارت‌ اصلی زبان را مورد ارزیابی قرار می‌دهد، در اثبات دانش زبانی شما بسیار مهم و تاثیرگزار می‌باشد.
 

سرفصل

در این دوره‌ها چهار مهارت اصلی زبان در IELTS بر اساس نمره‌ای که هر داوطلب از این آزمون نیاز دارد آموزش داده می‌شود. زبان‌آموزان ضمن آشنایی و تمرین تکنیک‌های مربوط به تست‌های IELTS، دانش زبانی خود خصوصا در دو بخش لغت و گرامر را تقویت می‌نمایند. کارگاه‌ّهای تست و حل تمرین، رفع اشکال، تاکید بر مهارت‌هایReading ، Listening، Writing و Speaking بخشی از برنامه‌های این دوره‌ها می‌باشد.

پیش نیازهای دوره

شرکت در این دوره برای داوطلبینی مناسب است که توانایی زبان انگلیسی آنها Intermediate و یا حداقل در حد نمره ۵.۵ در آزمون IELTS می باشد و لذا شرکت در دوره های fundamental و pre-ielts  برای داوطلبین زیر این سطح توصیه می شود.

آدرس:تهران میدان فاطمی خیابان جویبار کوچه نوربخش پ32