رویداد به پایان رسیده است!
دوره تخصصی آیلتس ( Ielts ) در تاریخ دوشنبه ۱۴ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۲۳ آذر ساعت ۱۶:۰۰

دوره تخصصی آیلتس ( Ielts )

  • رایگان
  • تهران
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیح


با شرکت در آزمون IELTS فرصت‌ و موقعیت‌های بیشتری را در زندگی پیش روی خود باز کنید. تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی تراز اول در جهان، مهاجرت و دریافت ویزای کار، زندگی در کشور‌های مرفه با اقتصادی باثبات از جمله فرصت‌هایی است که می‌توانید براحتی به آنها دست یابید. آزمون IELTS به عنوان یکی از معتبرترین مدارک بین‌المللی، راه شما را برای رسیدن به آرزوهایتان هموار می‌سازد. نمره آزمون IELTS به عنوان آزمونی که چهار مهارت‌ اصلی زبان را مورد ارزیابی قرار می‌دهد، در اثبات دانش زبانی شما بسیار مهم و تاثیرگزار می‌باشد.
 


سرفصل


در این دوره‌ها چهار مهارت اصلی زبان در IELTS بر اساس نمره‌ای که هر داوطلب از این آزمون نیاز دارد آموزش داده می‌شود. زبان‌آموزان ضمن آشنایی و تمرین تکنیک‌های مربوط به تست‌های IELTS، دانش زبانی خود خصوصا در دو بخش لغت و گرامر را تقویت می‌نمایند. کارگاه‌ّهای تست و حل تمرین، رفع اشکال، تاکید بر مهارت‌هایReading ، Listening، Writing و Speaking بخشی از برنامه‌های این دوره‌ها می‌باشد.


پیش نیازهای دوره


شرکت در این دوره برای داوطلبینی مناسب است که توانایی زبان انگلیسی آنها Intermediate و یا حداقل در حد نمره ۵.۵ در آزمون IELTS می باشد و لذا شرکت در دوره های fundamental و pre-ielts  برای داوطلبین زیر این سطح توصیه می شود.

آدرس

تهران میدان فاطمی خیابان جویبار کوچه نوربخش پ32

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مدرسه هنر و فرهنگ دسین

مدرسه هنر و فرهنگ دِسین عنوان دپارتمان دوره های آزاد دانشگاه علمی کاربردی واحد یک تهران و تحت نظارت موسسه فرهنگی هنری فرهیختگان معاصر با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۰