رویداد به پایان رسیده است!
دوره آموزشی راه اندازی و ثبت شرکت دانش بنیان در تاریخ پنج‌شنبه ۴ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۳۰ شهریور ساعت ۱۰:۰۰

دوره آموزشی راه اندازی و ثبت شرکت دانش بنیان

 • از ۳۰۰,۰۰۰ تومان
 • کرج
 • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات دوره آموزشی


در سالیان اخیر دنیای کسب و کار با ورود شرکت های دانش بنیان (knowledge based startup) که معمولاً با تکیه بر سرمایه کم و بوسیله جوانان مستعد در زمینه های مختلف صنعتی، پزشکی، کشاورزی، هنری، خدماتی و... طراحی و راه اندازی می شوند، دچار تغییرات و پویایی زیادی شده است. این شرکت ها در تلاشند که با کمترین سرمایه، ارزش افزوده بالایی خلق کنند. مسیر حرکتی اکثر آن ها از ایده های کوچک شروع می شود و در صورت مساعد بودن زمینه های رشد می توانند ارائه دهنده خدمات و محصولاتی باشند که در حال حاضر در هیچ جای بازار ارائه نمی شود. استارت آپ ها در حین تأسیس و شکوفاسازی ایده، درگیر موانع و مشکلات زیادی خواهند بود که چنانچه نتوانند آن ها را مدیریت کنند، می تواند منجر به شکست آن ها شود. بنابراین ضروری است که علاقمندان ورود به این حوزه بتوانند مهارت های مدیریتی و راهبری استارت آپ را در کلیه زمینه های بارورسازی قوه خلاقیت و نوآوری، ایده پردازی، تشکیل تیم، تعریف چشم انداز و اهداف شرکت، تدوین استراتژی، تأمین زیرساخت های مدیریت شرکت، تدارک پلت فرم های تکنولوژیک ایده، ساخت نمونه، جذب سرمایه، رویه تبلیغات، نیازسنجی و مطالعه بازار، فروش و تولید انبوه، خدمات پس از فروش و... کسب کرده و همزمان با راه اندازی و حین توسعه شرکت، آن ها را به کار گیرند.

 

 

محصولات و خدمات شرکت ها و مؤسسات بر اساس اصولی که از طریق کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت های دانش بنیان تحت نظر معاونت علمی ریاست جمهوری جمع آوری شده و در دو بخش بررسی معیارهای اساسی محصول و خدمت و همچنین بررسی معیارهای عمومی خود شرکت یا مؤسسه، ارزیابی و بر اساس نتیجه ارزیابی مشخص خواهد شد که آیا محصولات و خدمات شرکت حائز رتبه دانش بنیان شدن خواهند بود یا خیر. بدین ترتیب با تشخیص کالای دانش بنیان، در واقع مجوز دانش بنیان بودن شرکت صادر شده است.

 

ریز مباحث مطروحه در این دوره آموزشی 8 ساعته از قرار زیر است:

 • شناسایی اصول مالکیت فکری
 • مدیریت تحقیق و توسعه (R&D)
 • مفاهیم کلی کارآفرینی دانش بنیان
 • طراحی خدمات و محصولات دانش بنیان
 • نوآوری باز در کسب و کارهای دانش بنیان
 • مدیریت فناوری در کسب و کارهاي دانش بنيان
 • تسهیلات معاونت فناوری و صندوق نوآوری و شکوفایی...

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با 09038642123 تماس بگیرید.

برگزارکنندگان

نخبگان خلاق
نخبگان خلاق

سوالات متداول

چرا باید در این دوره آموزشی شرکت کنم؟
آمادگی حداکثری جهت ورود به دنیای کسب و کار خصوصی هایتک.
مواردی که در این دوره آموزشی عنوان می شوند چیست؟
شناسايي اصول مالكيت فكری، مديريت تحقيق و توسعه (R&D)، مفاهيم كلی كارآفرينی دانش بنيان، طراحی خدمات و محصولات دانش بنيان، نوآوری باز در كسب و كارهای دانش بنيان، مديريت فناوری در كسب و كارهای دانش بنيان، تسهیلات معاونت فناوری و صندوق نوآوری و شکوفایی.
وسایل همراه و مورد نیاز در این دوره آموزشی چیست؟
دفترچه یادداشت برای نوت برداری موارد ضروری؛ چیزی که همیشه باید برای ثبت جرقه های ذهنی به همراه و به یاد داشت...

برگزار‌کننده

آواتار

نخبگان خلاق

درباره نخبگان خلاق     نخبگان خلاق در پی ارتقاء مهارت های شرکتداری، تسریع شتاب هسته های کارآفرین، پرورش خلاقیت کودکان و تقویت مهارت های فنی و مهندسی می باشد.     نیازسنجی در سالیان اخیر دنیای کسب و کار با ورود شرکت های دانش بنیان دچار تغییرات و پوی

رویداد های برگزارشده۳۲۶
 • شروع: شنبه ۳۰ شهریور ساعت ۱۰:۰۰
 • پایان: پنج‌شنبه ۴ مهر ساعت ۲۲:۰۰

آدرس: کرج سه راه گوهردشت، ابتدای بلوار آزادی، جنب ایستگاه تاکسی