رویداد به پایان رسیده است!
دوره آموزشی رایگان زبیکس در تاریخ یکشنبه ۳۱ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۱۳ مرداد ساعت ۰۸:۰۰

دوره آموزشی رایگان زبیکس

  • رایگان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی دوره


امروزه با توجه به پیچیدگی‌های تکنولوژی، مانیتورینگ شبکه برای سازمانی به امری حیاتی تبدیل شده که نبود آن قضاوت در مورد تاثیر تغییرات ایجاد شده در شبکه را بسیار دشوار می‌سازد. در نتیجه سازمان‌های همواره در جستجوی راهکارهایی هستند تا این فعالیت را به بهترین نحو حل نمایند. جامعیت مانیتورینگ، سهولت استفاده، انعطاف‌پذیری در اجرا، میزان سرمایه‌گذاری مورد نیاز و پشتیبانی مناسب همگی از جمله مهمترین مواردی است که در انتخاب سیستم مانیتورینگ مناسب مدنظر سازمان‌ها قرار می‌گیرد. با در نظر گرفتن تمامی این المان‌ها، سیستم مانیتورینگ زبیکس را می‌توان یکی از بهترین گزینه‌ها عنوان نمود.

سیستم مانیتورینگ ZABBIX  از قوی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین سیستم‌های مانیتورینگ در دنیا است که از سال 2001 اولین نسخه آن به بازار عرضه شده و تا امروز به عنوان یکی از سیستمهای پیشرو در صنعت مانیتورینگ شبکه و نرم‌افزارها، نسخه‌های متعددی را روانه بازار نموده است. امکان مانیتور نمودن تجهیزات و تاسیسات گوناگون، اطلاع‌رسانی در لحظه، ارائه گزارشات کاربردی و مهمتر از همه پشتیبانی حتی با در نظر گرفتن تحریم‌های اقتصادی و سیاسی، زبیکس را تبدیل به بهترین انتخاب به ویژه برای سازمان‌های داخلی نموده است.

همراستا با فعالیت‌های قبلی شرکت سدیدآفرین به منظور گسترش دانش در حوزه زبیکس در سطح کشور، این بار نیز خدمتی متفاوت توسط این شرکت ارائه گردیده است؛ دوره‌ رایگان زبیکس در مجموعه شما. این دوره کاملا رایگان بوده و با گواهینامه پایان دوره همراه است.


اطلاعات دوره


زمان برگزاری:  با تعیین وقت قبلی

مهلت ثبت نام: تا پایان شهریور 1398

مدت زمان آموزش: 90 دقیقه

 


سرفصل‌های دوره


- آشنایی با مانیتورینگ زبیکس

- قابلیت های زبیکس (ساختار ورژن جدید 4.2 )

- سرویس ها

- پهنای باند و لینک های ارتباطی

- روش های جمع اوری اطلاعات

- روش های اعلام هشدار

- روش های گزارش گیری از زبیکس

- طراحی توزیع شده

- قابلیت Clustering

- قابلیت مدیریت سطوح دسترسی

- زیرساختهای لازم برای نصب زبیکس

سخنرانان

مهندس مسلم قیم
مهندس مسلم قیم
مدیر فنی شرکت سدیدآفرین

این دوره افتخار همکاری با یکی از بزرگترین متخصصین حوزه زبیکس در کشور، مهندس مسلم قیم، را دارد. مهندس قیم ‌سال‌ها در حوزه‌ سیستم‌های متن‌باز به فعالیت پرداخته و پروژه‌های موفق بسیاری را به ویژه در حوزه سیستم‌های زبیکس به انجام رسانیده است.

برگزارکنندگان

شرکت سدیدآفرین
شرکت سدیدآفرین

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت سدیدآفرین

شرکت سدیدآفرین در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را در ارائه خدمات فنی مهندسی شروع نمود. این شرکت در سال ۱۳۹۰ فعالیت رسمی خود را در زمینه مشاوره، طراحی، اجرا و پیاده‌سازی  پروژه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف ارائه راهکارهای تخصصی امنیت اطلاعات و سیستم‌ها

رویداد های برگزارشده۴
  • شروع: یک‌شنبه ۱۳ مرداد ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: یک‌شنبه ۳۱ شهریور ساعت ۱۶:۰۰