رویداد به پایان رسیده است!
دوره آموزشی طراحی و راه اندازی سایت فروشگاهی با وردپرس در تاریخ پنج‌شنبه ۲۳ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره آموزشی طراحی و راه اندازی سایت فروشگاهی با وردپرس

شروع:
شنبه ۱۸ آبان ۹۸ ۰۸:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۳ آبان ۹۸ ۱۸:۰۰
دوره آموزشی طراحی و راه اندازی سایت فروشگاهی با وردپرس
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات دوره آموزشی


یک وبگاه معمولاً شامل متن و تصاویر است. اولین صفحه یک وب سایت صفحه خانه (Home Page) یا صفحه ایندکس (Index) نامیده می‌شود. بعضی از وب گاه‌ها از صفحه‌ای استفاده می‌کنند که معمولاً صفحه خوش آمد نامیده می‌شود. این صفحه ممکن است شامل مواردی چون پیغام خوش آمدگویی، انتخاب زبان، انتخاب ناحیه جغرافیایی یا اعلام عدم پذیرش مسیولیت درموارد خاص باشد. هر صفحه وب درون سایت وب، یک فایل HTML است که URL مخصوص به خود را دارد. بعد از این که هر صفحه وب ساخته شد، این صفحات با استفاده از فهرست راهنمایی که از پیوندهای مختلف تشکیل شده‌است به یکدیگر متصل می‌شوند.

هنگامی که یک وب سایت کامل شد برای آنکه برای همه بر روی اینترنت قابل مشاهده باشد باید منتشر یا ارسال (Upload) شود. این کار به کمک یک میزبانFTP انجام می‌شود. هنگامی که سایت منتشر شد، مسئول سایت برای افزایش بازدیدکنندگان، از تکنیک‌های گوناگون استفاده می‌کند. این کار با ثبت کردن وب سایت در موتورهای جستجویی نظیر Google و Yahoo، تبادل لینک با وب سایت‌های دیگر، ایجاد پیوند با وب گاه‌های مشابه و غیره امکان‌پذیر است.

 

 

طرح وب به قالب نمایشی و طراحی گرافیکی صفحات موجود در وبگاه می‌گویند که معرف محتوا و مطالب آن وب سایت می‌باشد. طرح وب جلوه بصری هدف وبگاه است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب را با خود درگیر می‌کند. طراح وب با در نظر گرفتن هدف سایت و مخاطبان آن و با استفاده از المان‌های متناسب با رویکرد سایت و به کمک ذهن خلاق و ذوق هنری خود در بکار بردن ابعاد و رنگها، طرحی خلق می‌کند که ضمن ایجاد یکپارچگی در کلیه صفحات وب گاه، نمای تکرار شونده و خسته‌کننده را به مخاطب القاء نکند. در وبگاه باید از الگوی ثابتی در صفحات استفاده کرد که کاربر به هنگام دیدن صفحات متوجه این است که همه صفحات در یک سایت مشخص هستند.

 

در دوره آموزشی 12 ساعته طراحی و راه اندازی سایت فروشگاهی با وردپرس، مباحث زیر به صورت عملی آموزش داده می شود:

 • راه اندازی سرور مجازی بر روی لوکال هاست
 • معرفی توانایی های وردپرس در ایجاد انواع وبسایت
 • بررسی محبوبیت و امنیت وردپرس
 • نصب وردپرس
 • راه اندازی وردپرس بر روی سرور مجازی
 • معرفی محیط وردپرس
 • معرفی افزونه ووکامرس
 • معرفی قابلیت های افزونه ووکامرس
 • ایجاد محصولات و دسته بندی ها
 • تنظیمات ووکامرس
 • ایجاد انواع پرداخت
 • بارگذاری سایت بر روی فضای مجازی...

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با 09038642123 تماس بگیرید.

برگزارکنندگان

نخبگان خلاق
نخبگان خلاق

سوالات متداول

چرا باید در این دوره آموزشی شرکت کنم؟
می خواهم خودم سایت بنویسم و مدیریت آن را به سادگی هر چه تمام تر انجام دهم!
من می خواهم تازه به دنیای طراحی سایت وارد شوم. چکار کنم؟
پیشنهاد ما برای استفاده بهینه از زمان، در قدم اول این است که در این دوره آموزشی شرکت کنید. یک سایت ساده را به تنهایی بالا بیاورید. سپس دانش خود را در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی توسعه دهید.
من الان دارای یک کسب و کار هستم، اما توانایی مالی بالایی برای سفارش طراحی سایت به بیرون از مجموعه خودم ندارم که بدهم. آیا این دوره آموزشی برای من مفید خواهد بود؟
بله. شما هر کسب و کاری باشید، به راحتی و با کمترین هزینه می توانید سایت کسب و کار خود را راه اندازی نموده و اعتبار کاری خود را ارتقاء دهید. مضافاً چون مدیریت سایت با خودتان هست، به راحتی می توانید تغییرات دلخواهتان را روی سایت انجام دهید.
آیا وردپرس پاسخگوی من برای یک سایت شخصی خواهد بود؟
بله. وردپرس هم برای سایت هایی است که شخصیند، جنبه رزومه دارند، شرکتی هستند، خبری اند ... تا فروشگاهیند. پس مشابه هر آنچه در نظر دارید را می توان با وردپرس اجراء نمود!
آیا می توانم سایتی مانند دیجی کالا را با طی این دوره آموزشی، خودم طراحی کنم؟
بله. به راحتی با تهیه قالب آماده دیجی کالا (با چند ده هزار تومان) و اعمال تغییرات سفارشی خاص خود، و مدیریت پنل که در دوره آموزشی ما فرا گرفته اید، می توانید سایتی مشابه دیجی کالا داشته باشید...
وسایل همراه و مورد نیاز در این دوره آموزشی چیست؟
لپتاپ شخصی برای اینکه بتوانید نرم افزارهای مورد نیاز را نصب کرده و طراحی سایت خود را انجام دهید. دفترچه یادداشت برای نوت برداری موارد ضروری؛ چیزی که همیشه باید برای ثبت جرقه های ذهنی به همراه و به یاد داشته باشید. و هر آنچه که فکر می کنید مورد نیاز شما خواهد بود!

آدرس: شیراز خیابان زند- نبش خیابان خیام- طبقه فوقانی عکاسی ناز- آموزشگاه نخبگان خلاق