رویداد به پایان رسیده است!
دوره آموزشی نتورک پلاس با رویکرد امنیتی در تاریخ سه‌شنبه ۳ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۱۲ آذر ساعت ۱۵:۰۰

دوره آموزشی نتورک پلاس با رویکرد امنیتی

  • ۲۹۸,۰۰۰ تومان
  • سمنان
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


اگر نگاهی به پیش نیازِ دوره‌های تخصصی حوزه رایانه و یا امنیت سایبری بیندازید تقریبا همه جا نام دوره‌ی Network+ به چشم می‌خورد. در واقع، اصلا ورود به دنیای کامپیوتر بدون گذراندن این دوره و یادگیری مفاهیم آن امکان پذیر نیست! هر روزی که زودتر شروع به یادگیری این مفاهیم کنید یک روز به حرفه‌ای شدن نزدیک‌تر می‌شوید. با ما آماده‌ی یادگیریِ حرفه‌ای دوره‌های پیشرفته و بعد از آن ورود به بازار کار می‌شوید.

توضیحات


کمپ آموزشی +Network با رویکرد امنیتی از 10 الی 14 مردادماه 98 در مرکز آپا دانشگاه سمنان برگزار شد. افراد حاضر در این کمپ آموزشی پس از 5 روز با یادگیری مفاهیم شبکه و هم‌چنین شبیه سازی چند سناریوی خوب در شبکه، کاملا آماده‌ی ورود به دنیای امنیت شدند. این کمپ آموزشی هم بصورت حضوری و هم بصورت وبینار برگزار شده و با استقبال خوبی هم روبرو شد. افراد پس از گذراندن این دوره می‌توانند در کمپ آموزشی +Security شرکت کنند و مراحل رشد در حوزه‌ی امنیت سایبری را طی کنند.

آدرس

سمنان سمنان بلوار قائم خیابان دانشجو مرکز رشد دانشگاه سمنان

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

info.cert@semnan.ac.ir

تجربه ی یک آموزش عالی در یک مرکز حرفه ای، توسط اساتید خبره، هم به‌صورت حضوری و هم وبینار و با اعطای مدرک معتبر از مرکز آپا دانشگاه سمنان(دارای مجوز رسمی از سازمان فناوری اطلاعات ایران) این دوره به صورت کمپ آموزشی در 5 روز بصورت کامل با رویکرد امنیتی

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰