رویداد به پایان رسیده است!
دوره آموزشی پیوند-ترم اول در تاریخ پنج‌شنبه ۲۸ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۶ دی ساعت ۰۸:۰۰

دوره آموزشی پیوند-ترم اول

  • رایگان
  • تهران
  • علوم انسانی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره دوره


دوره‌ی تربیت مشاور و پشتیبان تربیتی پیوند با هدف تربیت کارشناس در حوزه‌ی مشاوره تربیتی برنامه ریزی گردیده است. در این دوره، در دو ترم، و به صورت فشرده به بخشی از مباحث لازم برای فعالیت در زمینه‌ی مشاوره و پشتیبانی تربیتی در راستای توسعه‌ی فرهنگ مشاوره‌ی عمومی و تربیتی پرداخته می‌شود. شرکت در این دوره به عموم علاقه مندان مباحث روانشناسی و مشاوره تربیتی، طلاب و دانشجویان رشته‌های علوم تربیتی، مشاوره، روانشناسی پیشنهاد می‌شود.

شرکت کنندگان این دوره علاوه بر بهره مندی از مباحث تربیتی،  با تکنیک‌های کاربردی مشاوره نیز آشنا میشوند و  امکان دریافت گواهی معتبر از مرکز تربیت مربی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق علیه السلام را خواهند داشت.

روند دوره به این صورت است که مخاطبین، هر هفته به مدت 4 ساعت در زمینه مباحث تربیتی و مشاوره ای، اموزش میبینند و به طور همزمان، یک سیر مطالعاتی (تلفیق مباحث تربیتی و مشاوره ای) را نیز مطالعه میکنند. در کنار این دو، باید مخاطبین یک فعالیت کاربینی و کارورزی را نیز بگذرانند.

مزایای این  دوره:

1-اعطای گواهی پایان دوره در صورت کسب حداقل 70  امتیاز در ارزشیابی‌های دوره شامل فعالیت‌های حین دوره و آزمون پایان دوره توسط مرکز تربیت مربی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق علیه‌السلام
2-ارائه تخفیف ویژه به مخاطبان به صورت زیر:

**برگزیدگان دوره مقدماتی پیوند با نمره عالی: 50 درصد تخفیف

**برگزیدگان دوره مقدماتی پیوند با نمره خیلی خوب: 45 درصد تخفیف

**برگزیدگان دوره مقدماتی پیوند با نمره خوب: 40 درصد تخفیف

**تمامی شرکت کنندگان دوره مقدماتی پیوند: 30 درصد تخفیف


3-دعوت به همکاری از برگزیدگان دوره در مرکز پشتیبانی تربیتی و مشاوره
4-امکان شرکت در کارگاه‌های مشاوره ای با حضور اساتید مشاوره و روانشناسی و کاربینی پس از دوره
5-بهره‌مندی از تکنیک‌های کاربردی مشاوره در دوره‌های کوتاه مدّت


زمانبندی


پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 12

پنجشنبه 19 دی ماه «افتتاحیه »

پنجشنبه 3 بهمن ماه

پنجشنبه 10 بهمن ماه

پنجشنبه 17بهمن ماه

پنجشنبه 24بهمن ماه

پنجشنبه 1 اسفند ماه

پنجشنبه 8 اسفند ماه

پنجشنبه 15 اسفند ماه

پنجشنبه 28 فروردین ماه

پنجشنبه 4 اردیبهشت


مقررات و آیین نامه


1.لطفا در حین ثبت‌نام به مدل برگزاری دوره (حضوری یا مجازی) و امکان مشارکت خود، متناسب با بستر اعلامی برای دوره توجه نمایید.

2.شرکت در رویداد، منوط به ثبت اطلاعات فردی و پرداخت هزینه‌ به صورت اینترنتی در مهلت مقرر می‌باشد و امکان ثبت‌نام حضوری در جلسه فراهم نمی‌باشد.

3.صحت کدهای تخفیف در هنگام صدور بررسی می‌شوند؛ لذا در صورت عدم اعمال کد تخفیف صادر شده توسط دارنده، مرکز تربیت مربی تعهدی برای بازگرداندن مبلغ تخفیف به مخاطبان ندارد.

4.در صورت عدم مراجعه مخاطب به درگاه در مهلت مقرر و درخواست شرکت در جلسه پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، پذیرش ثبت‌نام ایشان منوط به وجود ظرفیت و بدون اعمال تخفیفات خواهد بود.

5.انصراف از دوره پس از ثبت‌نام و استرداد وجه پرداختی به هیچ وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد. لذا قبل از پرداخت نسبت به امکان حضور خود اطمینان کسب نمایید.

6.اطلاع‌رسانی‌های رویداد از طریق سامانه پیام‌کوتاه و پیام‌رسان بله صورت خواهدگرفت. لذا علاوه بر عضویت در کانال مربیگرام به نشانی  http://ble.im/morabigeram ، نسبت به فعال بودن پیامک‌های تبلیغاتی شماره همراه خود اطمینان حاصل نمایید.

7.حفظ اخلاق و شئونات اسلامی برای حضور در دوره‌ها الزامی است.

8.در صورتی که به دلیل شرایط پیش بینی نشده (مانند وقوع حوادث طبیعی)، مکان یا زمان برگزاری جلسات تغییر یابد، دوره در مکان یا زمان جایگزین برگزار خواهد شود. در صورت عدم امکان برگزاری یا مشارکت اعضاء در زمان جایگزین هزینه پرداختی بابت شهریه، به حسابِ پرداخت‌کننده عودت داده می‌شود.

9.در صورت وجود هرگونه سوال، انتقاد یا پیشنهاد می‌توانید در ساعات 8 الی 16 روزهای شنبه الی چهارشنبه با پشتیبانی مرکز تربیت مربی در پیام رسان بله با شناسه  @fm214 و یا شماره تلفن مستقیم 02188365335 تماس بگیرید.

آدرس

تهران خیابان رشت , سالن اجتماعات سازمان دارالقرآن الکریم , پلاک ۳۹ ( ضلع شمالی دانشگاه امیرکبیر حد فاصل خیابان حافظ و ولیعصر)

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کرامت

رویداد های برگزارشده۶۷
رویداد های فعال۴
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۵۷۰ نفر