رویداد به پایان رسیده است!
دوره آموزشی 40 ساعته آپاچی کاساندرا در تاریخ سه‌شنبه ۷ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره آموزشی 40 ساعته آپاچی کاساندرا

شروع:
یک‌شنبه ۷ بهمن ۹۷ ۱۳:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۷ اسفند ۹۷ ۱۷:۰۰
دوره آموزشی 40 ساعته آپاچی کاساندرا
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


با تغییرات مداوم حوزه کسب و کار و تاثیر روزافزون فناوری اطلاعات بر این حوزه فرصت ها و چالش های جدیدی پیش روی کسب و کارها قرار گرفته که نیاز به ابزارها و روش های جدید برای پاسخ به آنها اجتناب ناپذیر است. یکی از فرصت های فراروی کسب و کارها: "کلان داده" است که همراه خود مفاهیم و ابزارهای جدیدی را معرفی نمود. حجم بالای داده ها و همچنین نیاز به استفاده از داده های بدون ساختار که امرزوه می تواند در حوزه های مختلف کسب و کار مورد استفاده قرار گیرند چالش بزرگی برای پایگاه داده های کلاسیک رابطه ای بود که به درستی پاسخ نمی گرفت و محدودیت های بسیاری را برای پردازش های داده های کلان بوجود آورده بود. اما راه حل این مسایل پایگاه داده های NoSQL بود که هم برای حجم داده های رو به رشد می توانست مورد استفاده قرار گیرد و هم امکان پشتیبانی از داده های بدون ساختار را فراهم می نمود. و یکی از مناسب ترین انواع این نوع پایگاه داده ها، "کاساندرا" است که در این دوره به آن خواهیم پرداخت.

 

امکانات مورد نیاز

دوره بصورت تئوری و عملی است که برای نصب کاساندرا باید بر روی لپ تاپ نیاز به راه اندازی یک ماشین مجازی، نصب سیستم عامل لینوکس و نصب کاساندرا دارد، حداقل 4 گیگ رم و فضای خالی هارد به اندزاه 10 گیگابایت مورد نیاز است.

سخنرانان

مهندس سعید فضلعلی
مهندس سعید فضلعلی
مدرس آکادمی کسب و کار دانا

دانشجوی دکتری مدیریت فناوری اطلاعات

برگزارکنندگان

مریم السادات حجازی
مریم السادات حجازی
آکادمی کسب و کار دانا، سرپرست گروه برناک

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
علاقه به یادگیری
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
حداقل 4 گیگ رم و فضای خالی هارد به اندزاه 10 گیگابایت
بلیت پرینت شود یا خیر؟
بله
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
خیر

آدرس: تهران خیابان دکتر شریعتی، دو راهی قلهک، خیابان شهید امیرپابرجا، بلوار آیینه، نبش گل یخ غربی، پلاک 16، ساختمان ستادی، پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی