رویداد به پایان رسیده است!
آموزش تابلوخوانی در تاریخ چهارشنبه ۱۶ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۱۳ مهر ساعت ۱۶:۳۰

آموزش تابلوخوانی

  • رایگان
  • آنلاین
  • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

نحوه تشکیل کلاس


🎯 این دوره چگونه برگزار می شود؟

شرکت در این دوره بسیار آسان است. کلاس ها کاملا آنلاین برگزار می‌شود در این سبک از کلاس که به وبینار هم معروف است، شما کاملاً با استاد در تعامل خواهید بود و تجربه ای مشابه حضور در کلاس حضوری را خواهید داشت. استاد به تدریس می‌پردازند و در حین تدریس شما می توانید سوالات خود را به راحتی از ایشون بپرسید. 

 

💻چطور وارد کلاس شوید؟

برای این دوره یک گروه تلگرامی تشکیل شده است و بعد از ثبت نام لینک ورود به گروه تلگرام برای اطلاع رسانی و تعامل با استاد و سایر دوستان از طریق ایوند برای شما ارسال می شود.(این لینک از طریق پیامک هم برای شما ارسال خواهد شد.) 
لینک مستقیم ورود به کلاس بدون نیاز به نام کاربری و رمز، حداکثر 1 ساعت قبل از شروع کلاس برای شما ایمیل می شود.  شما در روز کلاس با کلیک بر روی لینک وارد محیط کلاس شده و از مطالب درسی استفاده خواهید نمود.

 

🎥آیا ویدئوی کلاس هم ضبط و به شرکت کنندگان داده می شود؟

تمام دوره های کارگزاری مبین سرمایه  با کیفیت HD ضبط شده , و در صورت عدم بروز مشکل در ضبط ویدئویی ، حداکثر 2 روز پس از برگزاری کلاس  از طریق کانال تلگرامی دوره مربوطه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


سرفصل ها و توضیحات دوره


اهمیت یادگیری تابلوخوانی در معامله‌گری موفق

معامله‌گران باتجربه بازار بورس و اوراق بهادار ایران کاملاً به این موضوع واقف هستند؛ که در کنار ارزیابی تکنیکی و بنیادی بازار سهام، باید حتماً به تحرکات تابلوی بازار نیز توجه داشت. در واقع شرایط و فضای بازار سهام ایران به گونه‌ای است، که برای ارزیابی همه‌جانبه سهام و معامله‌گری کم‌ریسک باید از روش‌های مختلفی استفاده نمایید. 

بدون شک خرید سهام سودآور (از لحاظ بنیادی) در بهترین نقطه (تحلیل تکنیکال)، بدون ورود جریان نقدینگی قدرتمند و حمایت بازیگران بازار مثمر ثمر نبوده و از همین روی، آشنایی با تابلوخوانی  برای فعالیت حرفه‌ای در بازار سهام الزامی است.

مدرس

حمید درعلی بنی
حمید درعلی بنی
مدرس

برگزارکنندگان

کارگزاری مبین سرمایه
کارگزاری مبین سرمایه

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
جلسه اولیکشنبه ۱۳ مهر ساعت ۱۷یکشنبه ۱۳ مهر ساعت ۱۹
جلسه دومچهارشنبه ۱۶ مهر ساعت ۱۷چهارشنبه ۱۶ مهر ساعت ۱۹

توضیحات


برگزار‌کننده

آواتار

کارگزاری مبین سرمایه

کارگزار بورس، فرابورس ، بورس کالا و انرژی

رویداد های برگزارشده۶۵
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۶۰ نفر