کاور
شنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱۷:۰۰

وبینار دوره آموزش ساخت شبکه PBN

 • ۴۰۰,۰۰۰ تومان
 • آنلاین
 • کسب و کار
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

آشنایی کامل با دوره آموزش ساخت PBN


دوره آموزش ساخت PBN جزو دوره های آموزشی است که اگر کوچکترین اشتباهی در روند آموزش دادن آن انجام شود، به احتمال زیاد کسب و کار اینترنتی شما با مشکلات جبران ناپذیری روبرو خواهد شد!!!

لینک های ورودی سایت یکی از فاکتورهای اصلی هستند که بر اساس آن ها رتبه بندی سایت ارتقا پیدا می کند. اگر تا الان در زمینه ساخت بک لینک اطلاعاتی جمع آوری کرده باشید، حتما می دانید که آن وب سایتی که می خواهد به یکی از صفحات شما لینک بدهد، حتما باید ارتباط کافی و اعتبار دامنه بالایی داشته باشد.

در نتیجه، پیدا کردن بستری که ارتباط و اعتبار بالایی داشته باشد، کار بسیار دشواری است!!!

همین موضوع سبب شد تا وبمسترها به فکر ابداع روشی باشند که از طریق آن بتوان بدون هیچ دردسری برای وب سایت خود، پروسه لینک سازی خارجی را انجام داد. در نهایت تکنیکی به وجود آمد با عنوان PBN.

PBN که مخفف Private Blog Networks به معنای همان شبکه وبلاگ اختصاصی، در واقع مجموعه ای دامنه هایی است که یک سایت با موضوعی مرتبط ایجاد می کند که هدف تمامی این وبلاگ ها و سایت های ایجاد شده، این است که به وب سایت اصلی لینک بدهند و آن را در رنک های برتر نتایج گوگل، نگه دارند.
وقتی که وب سایتی شبکه PBN داشته باشد، دیگر نیاز مبرمی به ساخت بک لینک و گذاشتن زمان برای پیدا کردن وب سایت های مرتبط، ندارد؛ اما نکته ای که وجود دارد این است که آیا پروسه ساخت شبکه PBN به این همین سادگی است؟؟!!

قطعا خیر!

حتما تا الان در مورد مزرعه لینک چیزهایی شنیده اید و می دانید که امروزه دیگر این روش اثری بر روی بهبود رتبه بندی وب سایت ندارد؛ ایده اصلی ساخت PBN نیز از همینجا شروع شد. کزرعه لینک در واقع یک تکنیک لینک سازی شکست خورده محسوب می شود؛

به این علت که محبوبیت زیادی در بین وبمسترها پیدا کرد و همین مسئله باعث شد تا کیفیت وبلاگ ها به حداقل برسد؛ مزرعه لینک را می توان اولین PBN در دنیای وب دانست؛ اما این PBN که در حال حاضر سایت های متعدد بسیار زیادی را به موفقیت رسانده است، داستانش کاملا فرق دارد.

در این روش، شما بک لینک هایی خواهید ساخت که ارزش و اعتبار بسیار بالایی داشته و به معنای واقعی کلمه می توانند به سئو سایتتان کمک کنند.

اما نکته ای مهم؛

هر کسی دوست دارد که چنین ایده فوق العاده ای را برای وب سایت خود پیاده سازی کند؛ اما آیا گوگل، که با هر بروز رسانی الگوریتم خود بر سخت گیری هایش افزوده می شود، اگر PBN شما را شناسایی کند، چه مشکلاتی برایتان به وجود می آید؟؟؟

دقت داشته باشید که PBN یک تکنیک سئو کلاه سیاه نیست؛ اکثر متخصصین سئو بر این باور هستند که PBN یکی از زیرشاخه های سئو کلاه خاکستری محسوب می شود و اگر اصول آن، به درستی رعایت شود، هیچ نگرانی از اینکه گوگل بخواهد دامنه های درگیر را جریمه کند، وجود ندارد.


چگونه باید این اصول را بیاموزیم؟


برای اولین بار، ما در مجموعه نیوسئو قصد داریم تا دوره آموزش ساخت PBN را به صورت صفر تا صد به افرادی که واقعا به آن نیاز دارند، ارائه کنیم.

امیر قمصری قصد دارد تا شخصا در این دوره آموزش ساخت PBN تمام تجربیاتی که در این زمینه به دست آورده است را به اشتراک بگذارد؛ در واقع امیر قمصری در ابتدای کار، پایه شما در زمینه PBN و لینک سازی خارجی را به بالاترین حد ممکن می رساند و بعد از آن با ارائه تکنیک ها و اصول شفاف، به شما می گوید که چطور می توانید بهترین شبکه PBN اختصاصی خود را بسازید.


جزئیات دوره آموزش PBN


✔️ تعداد جلسات: 3

✔️ مدت زمان هر جلسه: 120 تا 150 دقیقه

✔️ ساعت برگزاری وبینار: 15:30 الی 17:30

✔️ استاد دوره: امیر قمصری

✔️ نحوه برگزاری: غیر حضوری

 • دقت داشته باشید که مدت زمان اصلی هر جلسه، 120 دقیقه است؛ اما امکان دارد به جهت بهبود وضعیت پرسش و پاسخ های شما عزیزان، 30 دقیقه به زمان هر جلسه افزوده شود.


سرفصل های دوره


 • PBN چیست و چرا تا این اندازه مهم است
 • دامنه های مناسب ساخت PBN
 • نکات انتخاب و خرید دامنه های مناسب PBN
 • نکات انتخاب و خرید هاست مناسب PBN
 • نکات انتخاب قالب های مناسب برای PBN
 • نکات سرچ کنسول سایت های PBN
 • نکات تولید محتوای سایت های PBN
 • نکات مربوط به دسته بندی موضوعی سایت های PBN

دوره آموزش ساخت PBN مخصوص چه کسانی است؟


 • افرادی که می خواهند بهترین بستر ممکن را برای ساخت بک لینک فراهم کنند
 • افرادی که تا الان نتوانسته اند لینک سازی خارجی سایتشان را بهینه کنند
 • افرادی که توانایی مالی ندارند تا همواره بک لینک هایی در قالب رپورتاژ سفارش بدهند
 • وبمسترهایی که همواره وقت این را ندارند که بک لینک بسازند
 • افرادی که می خواهند در سریع ترین زمان ممکن، افزایش رتبه داشته باشند
 • وب سایت هایی که به دلیل خاص بودن موضوع فعالیتشان، نمی توانند بک لینک بگیرند
 • به طور کلی، هر وب سایتی که می خواهد از طریق بک لینک، رشد چشمگیری داشته باشد

پیش نیازهای شرکت در دوره آموزش ساخت PBN


 • آشنایی با پایه و اساس سئو
 • آشنایی با تکنیک های لینک سازی داخلی و خارجی
 • آشنایی با ماهیت هاست و دامنه سایت


در چه صورتی PBN برای ما مضر است؟؟؟


تنها در صورتی ساخت شبکه PBN می تواند به وب سایت شما آسیب وارد کند که مسیر راه اندازی و استفاده و از آن را اشتباه پیش ببرید؛ مطمئنا با شرکت در دوره آموزش PBN و پیاده سازی صحیح تمامی تکنیک هایی که به شما آموزش داده می شود، می توانید به یکی از بهترین ها در کسب و کار اینترنتی خود تبدی شوید.

امیر قمصری و تیم نیوسئو بعد از اتمام دوره آموزش PBN شما را تنها نمی گذارند و تمام تلاش خود را می کنند تا به سوالات و مشکلات شما بهترین پاسخ ها را بدهند. پیشنهاد می کنیم که اگر برنامه ریزی برای ساخت PBN دارید، اینکار را به تنهایی انجام ندهید و حتما با شرکت در یک دوره آموزشی، از بروز خطرات و اشتباهات احتمالی خودداری کنید.

مدرس دوره

امیر قمصری
امیر قمصری

زمان‌بندی جلسات دوره

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
عنوانشروعپایان
PBN چیست و چرا تا این اندازه مهم است۱۵:۳۰۱۵:۴۵
دامنه های مناسب ساخت PBN۱۵:۴۵۱۶:۳۰
نکات انتخاب و خرید دامنه های مناسب PBN۱۶:۳۰۱۷:۳۰
عنوانشروعپایان
نکات انتخاب و خرید هاست مناسب PBN۱۵:۳۰۱۵:۴۵
نکات انتخاب قالب های مناسب برای PBN۱۵:۴۵۱۶:۳۰
نکات سرچ کنسول سایت های PBN۱۶:۳۰۱۷:۳۰
عنوانشروعپایان
نکات تولید محتوای سایت های PBN۱۵:۳۰۱۶:۳۰
نکات مربوط به دسته بندی موضوعی سایت های PBN۱۶:۳۰۱۷:۳۰

برگزارکنندگان

آکادمی آموزشی نیوسئو
آکادمی آموزشی نیوسئو
شرکت فنی و مهندسی فراز شبکه کارنو
شرکت فنی و مهندسی فراز شبکه کارنو

سوالات متداول

آیا این دوره پیش نیاز دارد؟
با توجه به تجربه برگزاری صدها کلاس حضوری و غیرحضوری و نظرسنجی از دانشجویانی با شرایط مختلف، تصمیم گرفتیم تا 0 تا 100 هر موضوع را در همان دوره آموزش دهیم. پس نگران نباشید. نیوسئو هر چیزی که شما نیاز داشته باشید را در اختیارتان قرار می دهد و به جز علاقه به درآمد اینترنتی که با شماست، سایر موارد را به نیوسئو بسپارید.
فیلم دوره به شرکت کنندگان داده میشود؟
قطعا بلــــــه! مگر می شود در دسترس نباشد؟! نیوسئو فیلم های دوره را به شما تحویل می دهد و شما تا ابد به آنها دسترسی دارید.
عملی هم کار میشود یا تمام آموزش تئوری است؟!
بله. قطعا آموزش عملی تاثیر بسیار بیشتری نسبت به آموزش تمام تئوری دارد. نیوسئو هم در بسیاری از قسمت ها هم آموزش عملی برای شما آماده کرده است و هم نمونه انجام شده تا به صورت کامل مفاهیم آموزشی را درک کنید.
دوره ها پشتیبانی دارند؟
معلـــــومه که دارند! مگر دوره بدون پشتیبانی میشه؟!! پشتیبانی دارند اون هم تا ابد. نه برای یک ماه و یک سال و … . برای همیشه درکنار شما خواهیم بود.
تمرین و نمونه هم داده میشود؟
بله. برای درک بهتر مفاهیم آموزشی تمارینی هم به شما شرکت کنندگان عزیز تقدیم می شود.
در وبینارها پرسش و پاسخ هم داریم؟
بله دوست عزیزم. در هر جلسه زمانی برای پاسخ به سوالات شما در نظر گرفته می شود.
مدرک هم داده میشود؟
بله. گواهی شرکت در دوره های آموزشی نیوسئو برای هر شرکت کننده ای که درخواست بده، صادر و تحویل میشه. این گواهی برای بسیاری از شرکت ها و برندهای برتر ایران معتبر است.

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی آموزشی نیوسئو

بخشی از رزومه مدیریت نیوسئو (امیر قمصری) : تدریس در دانشگاه تدریس در کانون رشد پارک علم و فن آوری استان خراسان رضوی عضویت در تیم منتخب دانشگاه تهران مشاور سئو سایت های بزرگ خبری ایران سئوکار و مشاور پرتال آستان قدس رضوی طراح ، سئوکار و مشاور تجارت ا

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۱
 • شروع: شنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱۷:۰۰
 • پایان: دوشنبه ۳۱ شهریور ساعت ۱۹:۰۰
رویداد آنلاین است.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است