رویداد به پایان رسیده است!
دوره آموزش سخنوری و سخنرانی در تاریخچهارشنبه ۳۰ آبانبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره آموزش سخنوری و سخنرانی

شروع:
دوشنبه ۵ شهریور ۹۷ ۰۸:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۳۰ آبان ۹۷ ۱۹:۰۰
دوره آموزش سخنوری و سخنرانی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 

آموزش سخنوری و سخنرانی

 

 آموزش حرفه ای و تضمینی

مهارت سخن گفتن در جمع، کلاس، مهمانی ها، سخنرانی و ...

 

 

 دوره داره شروع میشه ها

 

 

 

ترس از سخنرانی


 

 

آیا تا حالا شده:

آدم سخنور و خوش صحبتی رو دیدی و با خودت بگی ای کاش منم اینجوری بودم

با یک آدم مهم اتفاقی تو مسیر ملاقات کردی و دلت میخاد باهاش ارتباط برقرار کنی ولی نمی دونی چطوری این کارو انجام بدی

آه بکشی بخاطر حرفی که نزدی و نمی دونستی چطوری بزنی؟

تو مهمونی دلت بخواد حرفی رو بزنی ولی هی می ترسی که نکنه...

با یک دوست جدید ملاقات کردی ولی نمی دونی چطوری خودت رو بهش معرفی کنی

تو دانشگاه برات نوبت کنفرانس گذاشتن ولی قلبت داره میاد تو دهنت

برای مصاحبه کاری می خوای بری ولی ترس و استرس زیادی داری

تو جمع نشستی که میگن لطفا بلند شو و این رو برای ما توضیح بده و تو ترجیح بدی که بشینی و یک چند جمله به زور براشون بگی

تو کلاس نوبت سخنرانی به توافتاده و یک اجرای ضعیف ارائه بدی

 

 

 

از شرکت در این دوره چی بدست میارم؟

 

پس از این دوره آموزشی، شما:

 • ترس از صحبت در جمع را کنترل خواهید کرد
 • دقیقا می دانید که چگونه یک سخنرانی را طراحی کنید
 • می دانید چگونه حتی بدون آمادگی قبلی در جمع ها صحبت کنید
 • می دانید چگونه صدای مناسب و جذاب داشته باشید
 • استرس خود را کنترل می کنید

در طول دوره:

 • شما در هر جلسه سخنرانی می کنید.
 • سخنرانی شما توسط مربی بهبود پیدا می کند و دوباره اصلاح می کنید
 • دیگر شرکت کنندگان هم شما را تحلیل می کنند
 • فیلم و صدای خود را می شنوید و می بینید
 • لرزش صدا و لرزش بدن را کنترل می کنید
 • و ...


 

 

 

 

 

منظور ما از سخنوری و سخنرانی چیه؟

سخنوری و سخنرانی به معنای مهارت سخن گفتن موثر است. در مقابل یک نفر یا مقابل چند هزار نفر تفاوتی نمی کند.

این مهارت به ما می آموزد که چگونه سخنان خود را جمع بندی کنیم. چگونه قالب و طرح برای صحبت خود بیابیم. حتی گاهی در موقعیت هایی قرار می گیریم که فی البداهه نیاز است که حرف بزنیم. وقتی روش کار و قالب را یاد گرفتیم خیلی سریع طرح و نقشه را در ذهن یا روی برگه پیاده می کنیم. بعد از آن مطلب خود را طبق همان طرح بیان می کنیم. اگر فرصت داشتیم با خلاقیت و توانایی های فردی خود آن را جذاب تر هم می کنیم.

مهارت سخنوری و سخنرانی به ما این قابلیت را می دهد که در موقعیتی به سرعت تصمیم بگیریم و سخن موثر و زیبا بگوییم. این مهارت سبب می شود که خاص و متمایز دیده شویم.

زیبایی، اختصار، تاثیرگذاری و نفوذ کلام را می آموزید.

این مهارت شما سبب می شود که دیگران از شما دعوت کنند تا برایشان حرف بزنید. 


 

 

 

 

 

 

تو کشور ما و این شرایط واقعا لازمه؟

آموزش مهارت سخنوری و سخنرانی یک هزینه فرصت عالی است. در کشور ما که ثبات شرایط کاری، اقتصادی، اجتماعی و ... دائما در تغییر و دگرگونی است نیاز زیادی داریم که به سلاحی مهم مجهز شد. این سلاح، مهارت سخنوری و سخنرانی ماست. این مهارت را سلاح می نامم چون سبب تمایز ما می شود.

 

این شرایط بی ثبات برای ما در حکم یک چالش خواهد بود. افراد ضعیف شغل خود را از دست می دهند و افراد قوی جایگزین آنها خواهند شد و شاید این موقعیت جدید را در کنار موقعیت های قبلی خود از آن خود کنند.

چکار کنم؟

هرچه تورم و بی ثباتی بیشتر باشد، زمینه رشد برای افراد مسلح و قوی بیشتر و بیشتر می شود. کافی است که مسلح باشیم و به خوبی این تمایز و خاص بودن خود را نشان دهیم. هرچه شرایط سخت تر باشد نیاز ما به خاص شدن بیشتر است.

ما اگر بتوانیم به سرعت و به خوبی توانایی های خود را در هر موقعیتی معرفی کنیم احتمال اینکه آن موقعیت را بدست بیاوریم خیلی زیاد است.


 

 

 

 

 

خوبه ولی من می ترسم

 

دیل کارنگی در کتاب آئین سخنرانی در حدود صد سال پیش آموزش سخنرانی را آغاز کرده است. او در کتاب آئین سخنرانی خود این مطلب را بیان کرده است.

چرا افراد موفق، بزرگ و تاثیر گذار در جهان اکثرا سخنوران ماهری نیزهستند؟

 

چرا درباره موضوعاتی که در موردشان علاقه و اطلاعات داریم برای یکی دو نفر از دوستانمان به راحتی حتی برای چند ساعت می توانیم صحبت کنیم ولی وقتی بخواهیم همین مطالب را برای جمع زیادی از مخاطبان بیان کنیم دستپاچه وعصبی می شویم و به دلیل اضطراب حتی فراموش می کنیم چه می خواهیم بگوییم؟

دیل کارنگی

آیا می دانستید که: صحبت کردن در برابرجمعیت، فقط برای عده خاصی از افراد مشکل نیست و این مساله ای عمومیست؟ حتی بهترین سخنرانان نیز در ابتدا دچار همین ترس و عدم تسلط بوده اند. توانایی صحبت کردن در برابر جمع استعدادی خدادادی نیست که فقط بعضی ها از آن برخوردارند. بلکه با علاقه و تمرین مثل هر توانایی دیگری میتوان به مهارتی باور نکردنی در اینباره دست یافت.

 

قبل از شروع اولین جلسه، معمولاً از این افراد پرسیده می‌شد که با چه هدفی در این کلاس ثبت نام کرده‌اند و امیدوارند چه فنونی را کسب کنند. آن‌ها اکثرا در پاسخ به این سؤال می‌گفتند:

«وقتی از من می‌خواهند در جمع سخنی بگویم، آن‌قدر دستپاچه و مضطرب می‌شوم که نمی‌توانم درست فکر کنم. نمی‌توانم فکرم را متمرکز کنم و فراموش می‌کنم چی می‌خواستم بگویم. هدف من از حضور در این کلاس آن است که اعتماد به‌نفس من افزایش پیدا کند و در موقع سخنرانی بتوانم تمرکز داشته باشم. دلم می‌خواهد واضح و روان حرف بزنم و شنونده‌ها را تحت تأثیر قرار دهم"

 

آیا اجازه بدیم که این مسئله که مردم صد سال پیش می دونستن، الان آزارمون بده!!!


 

 

 

 

 

 

آیا پر رو بودن کافیه؟

شنیدید میگن:"آدم باید پر رو باشه"؟ خیلی از مردم هر وقت با نیاز به صحبت کردن در جمع و کنفرانس و ... مواجه می شوند این نسخه را می پیچند. پررو بودن مقوله جداگانه ای است. ممکن است سبب شود فرد بتواند حرف بزند. آیا حرف منظم، دارای ساختار و دلنشین است؟ آیا او دیگران را تحت تاثیر قرار می دهد؟ آیا سبب می شود که افراد و موقعیت های مهم از او بخواهند تا برایشان صحبت کند؟ آیا برای او بخت و اقبال به همراه می آورد؟

 

پر رو بودن تا حدودی مربوط به برونگرا بودن افراد است. یک مهارت نیست. یک ویژگی شخصیتی است. دوست دارد در جمع باشد. با همه حرف می زند. ایده ها و نظراتش را سریع و راحت بیان می کند و ... .اما نکته اینجاست که این ایده ها و نظرات اگر بدون آموزش دیدن بیان شوند مثل کف روی آب است یعنی اثرگذاری و ماندگاری کافی ندارد. ویژگیهایی مثل هیجان، جذابیت و ماندگار نبودن را مانند کف روی آب دارد. لازم است یاد بگیرند که چگونه موثرتر صحبت کنند. اصول و فنون سخنوری و سخنرانی را بیاموزند تا از این توانایی مانند پله ای برای رشد و ثروت بیشتر استفاده کنند.

نقطه مقابل افراد برونگرا، درونگراها هستند. سکوت بیشتری دارند. درجمع راحت نیستند. ممکن است فرصت های زیادی را بخاطر دوری از صحبت در جمع از دست بدهند.

هر دو گروه برونگرا و درونگرا برای بدست آوردن این مهارت نیاز به آموزش و یادگیری دارند.


 

 

 

 

آخه مگه میشه تغییر کرد؟!

قصه کارتون تارزان را شنیده اید؟ احتمالا این کارتون یا فیلم سینمایی رو دیده باشید. سال 92 خبری در رسانه ها منتشر شد که تارزان واقعی هم در ویتنام پیدا شده است. مردی با پسر یکساله اش در زمان جنگ آمریکا و ویتنام در جنگل گم شده بودند. آنها بعد از 40 سال پیدا شدند بطور تصادفی توسط روستائیانی که دنبال هیزم به اعماق جنگل رفته بودند آنها را پیدا کردند.

تارزان

 

نکته قابل توجه این است که این مرد اکنون قدرت تکلم ضعیفی دارد و تعداد اندکی از زبان گفتاری خود را می داند. پسرش که فرزند جنگل است تنها لغاتی از این زبان را بلد بود.

 

دو نکته اصلی در داستان تارزان ها برجسته است.

نکته اول این است که افراد تابع محیط خود هستند. تارزان کارتونی از شاخه های می پرد و مانند میمون ها زندگی می کند چون شرایط زندگی او ناخواسته تغییر کرده بوده است. تارزان ویتنامی و پدرش هم در محیط جنگلی تغییر کرده اند.

نکته دوم داستان تارزان این است که اگر دست به کار نشویم و خودمان تغییرهای دلخواه را نسازیم، قربانی تغییر اجباری خواهیم شد. مثل این پدر و پسر که 40 سال در جنگل زندگی کردند بجای اینکه تلاش کنند و به هر قیمتی خود را از شرایط نامطلوب نجات دهند.

 

 

ما خودمان از تغییر ایجاد کردن می ترسیم. اما اتفاقات وقتی ناخواسته رخ بدهند ما را به زور تغییر می دهند. پس تغییر ممکن است.

بیایید تغییرات زیبا و مفید برای خود بسازیم. ترس طبیعی است. در کنار هم با آموزش، آهسته آهسته بر این ترس غلبه می کنیم.

 

قهرمان تغییر باشیم نه قربانی تغییر

 


 

 

 

 

 

این چرخه ی معیوب رو می شناسی؟ 

عدم مهارت در سخنوری و سخنرانی سبب می شود که هر روز موقعیت های بیشتر وبیشتری را از دست بدهیم. وقتی بلد نباشیم که در کلاس کنفرانس خوبی ارائه بدهیم، دیده نمی شویم. وقتی بلد نباشیم که زمان برخورد با افراد مهم حرفه خود، راحت و سریع خود را پرزنت کنیم شانس را از دست داده ایم. وقتی این شانس را از دست بدهیم در موقعیت ها و شغل های پایین تر یا  شرایطی که دوست نداریم مشغول خواهیم شد. چون دوست نداریم، رضایت کمتری داریم. انگیزه و خلاقیت کمتری داریم و ... .

 

 

یا نمونه دیگر: وقتی دیده نشوم و بلد نباشم که در حضور دیگران یا در جمع خوب سخن بگویم شاید فرد مورد علاقه ام مرا نپسندد. با فرد دیگری ازدواج می کنم و او نیز این ویژگی من را نمی پسندد. چون موقعیت ها را از دست می دهم نمی توانم رفاهی که دلم می خواهد را داشته باشم. نداشتن شرایط مطلوب، خانواده ام را هم شاکی می کند. و ... .

قوی شدن امکان پذیر است. کافیست همین الان اراده کنید و اقدام کنید

این ویدئو رو هم حتما ببینید

[video width="426" height="240" mp4="http://zahrazaki.com/wp-content/uploads/ترس-از-صحبت-در-جمع-2.mp4"][/video]


 

 

 

 

 

از ویژگیهای دوره

در این دوره 6 جلسه آموزشی برای شما داریم

از ویژگیهای دوره این است که

شش جلسه آموزشی حضوری دارید

در هر جلسه تمرین می کنید

و دو ویژگی کاملا متمایز دوره ما:

مهارت نفوذ و قدرت کلمات را هم خواهید آموخت

پیگیری تلگرامی 40 روزه دارید که سبب می شود تمرین ها و مهارت ها برای شما نهادینه شود.

 

 

سرفصل های دوره

سرفصل های دوره عبارتند از:

استرس و ترس از سخنرانی

ساختار سخنرانی

نقشه ذهنی سخنرانی

طراحی اسلاید

مخاطب شناسی و زبان بدن

نفوذ و قدرت کلمات

 

یکی از امتیازات این دوره این است که با کلمات متقاعدسازی و قدرت آفرین نیز آشنا می شوید. این کلمات به شما توانایی بالقوه ای در ارائه ها و جذب رابطه ها و رفع نیازهای شما می دهند.

 

 

شرکت در این دوره برای چه کسانی لازم است؟

ما خیلی راحت با چند نفر افراد نزدیک و اطرافیان خود صحبت می کنیم. اما چه اتفاقی می افتد که برای صحبت کردن در جمع و در جلو دیگران، انگار همه چیز از ذهن ما می پرد؟ ترس و استرس و فراموشی و ... به جان ما چنگ می اندازد. جالب است که بدانیم این اتفاق برای همه مردم دنیا رخ داده و می دهد. حتی پدران و اجداد ما همین طور بوده اند. تنها کسانی اینگونه نیستند که آموزش دیده اند و تمرین کرده اند.

هر کسی که تاکنون دوره آموزش سخنرانی را نگذرانده، توصیه می کنیم آموزش ببیند


 

 

آشنایی با مدرس این دوره

 

 • مدرس و سخنران مهارت زندگی و ارتباط موثر
  • دارای مدرک مدیریت زندگی از دکتر علی صاحبی نماینده ویلیام گلسر؛ تئوریسین نظریه انتخاب در استرالیا
  • دارای مدرک IQS انگلستان
  • دارای مدرک کوچینگ حرفه ای
  • نویسنده کتاب الکترونیکی قدرت کلمات
  • زهرا ذکی

 

  • نویسنده کتاب جادوی واژگان، آموزش گام به گام ارتباط خوب با خود و دیگران
  • عضو مجموعه بانوان پیشرو، بانوان سخنران و مدرس ایرانی
  • ارائه حدود 60 مقاله در حوزه مهارت های زندگی
  • برگزاری چندین کارگاه، سمینار و دوره آموزشی حضوری و غیر حضوری و مجازی
  • ارائه دهنده مشاوره در حوزه مهارت های زندگی
  • ارائه کوچینگ


 

 

 

 

 

 

چطور می تونم شرکت کنم؟

به شما تبریک می‌گویم که می‌خواهید این تصمیم مهم را بگیرد و با شرکت در این دوره، تغییری بزرگی را رقم بزنید.

برای این کار کافیست روی دکمه خرید کلیک کنید و گام‌های بعدی را طی کنید و اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید.

 

بعد به درگاه بانکی هدایت می‌شوید و بعد از پرداخت وجه، می‌توانید فایل‌ها را دانلود کنید و به آنها دسترسی داشته باشید.

 

 

 

همچنین اگر دوست داشتید از روش کارت به کارت استفاده کنید، می‌توانید به شماره کارت زیر مبلغ دوره را واریز کنید و سپس حتماً با شماره  09382150469   تماس بگیرید و اطلاعات پرداخت را بگویید.

(اگر تلفن‌ها مشغول بودند، چند دقیقه دیگر تلاش کنید)

شماره کارت: 6104337642141509

زهرا ذکی

ثبت نام به صورت اقساط نیز میسر است. کافیست پیش پرداختی که مدنظرتان است را به شماره کارت واریز کنید و عکس فیش واریز را برای ما ارسال کنید به تلگرام شماره: 09382150469

 

در پایان دوره، اگر علی رغم انجام تمرینات و شرکت در تمام جلسات، رضایت نداشتید. بلافاصله کل مبلغ پرداختی شما، به شما برگردانده میشود.

 


 

 

 

 

ضمانت صد در صد برای شما

 

زهرا زکی

 

هدف مجموعه ما رضایت شماست.

با ما خیالتان راحت است. اگر به هر دلیلی احساس کردید که آموزش ها مفید نبوده و رضایت خاطر نداشتید کافی است به ما بگویید تا وجه را به شما باز گردانیم.

 

هیچ سوالی از شما پرسیده نخواهد شد چون شما حق انتخاب دارید.

 

در اولین روز کاری بعد از دریافت پیام شما، وجه به شما بازگردانده می شود.


 

 

 

 

هنوز مطمئن نیستم

گاهی اوقات ما هرچه دودوتا چارتا می کنیم باز هم تصمیم گرفتن برایمان دشوار است. کار مورد نظر ما یک سری فواید و یک سری معایب یا محدودیت هایی دارد. نمی دانیم که چه کاری انجام دهیم. اگر هنوز به تصمیم نرسیده اید روش تصمیم گیری تی را امتحان کنید. جدولT  یکی از روشهایی کمک کننده است.

جدول تصمیم گیری

در این روش ما یک تی بزرگ انگلیسی می کشیم. در یک طرف مزایایی که انجام آن برای ما دارد را می نویسیم. در سمت دیگر سختی ها و محدودیت هایی که برای ما ایجاد می کند را می نویسیم. وقتی تمام نکته ها را نوشتید از دور به جدول خود نگاه کنید. کدام کفه سنگین تر است؟

 


 

 

 

 

 

اگر در این دوره شرکت نکنم چی میشه؟

انتخاب حق شماست

تماشای رشد و پیشرفت دیگران و یا رشد کردن و با سرعت از پله های موفقیت بالا رفتن

معجزه زندگی


 

 

 

 

 

بهانه هایی برای تهیه نکردن دوره دارم

از آنجایی که افراد اهمال کار برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند، من می‌خواهم به دوستان اهمال کار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه‌های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده‌ام:

 • ​  باشه یکم سرم که خلوت شد
 • باشه بعدا
 • اینا فایده نداره بدرد ما نمی خوره
 • ​  الان کارهای مهم تری دارم
 • ​  من از این چیزا سر در نمیارم
 • ​  خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!
 • ​  بعید می دونم اثری داشته باشه
 • ​  دیگه از من که گذشته! می خوام چیکار!
 • ​  این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!
 • ​  اینهمه رفتن مدرسه و دانشگاه چی شدن که اینقد آموزش بخاد مفید باشه!
 • کی حوصله شو داره!
 • ​  اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که
 • ​  من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه
 • و ...

زهرا زکی

لیست بالا و بسیاری از بهانه‌های دیگر، نمونه‌ای کوچک از مکانیزم مغز است که می‌خواهد ما را در حالت موجود حفظ کند. برای اینکه کمترین مصرف انرژی را داشته باشیم مغز ما همواره اولویت را بر حفظ حالت موجود قرار می دهد.

 

بخاطر همین است که یادگیری مطالب جدید قدرت اراده و اشتیاق برای موفقیت نیاز دارد. چیزی که تمامی نداره بهانه و دلیل برای انجام ندادن هست. خوب این مکانیزم مغز ماست. انتخاب با ماست که به حرف مغز گوش بدیم و انرژی مصرف نکنیم یا یادبگیریم و برای رسیدن به آرزوهای خود الان اقدام کنیم.


 

 

سوالات متداول

در این دوره درباره زبان بدن هنگام سخنرانی مطلبی دارید؟

در این دوره به طور مستقیم درباره سخنرانی صحبت می شود. حالتهای بدنی و ژست هایی که کل دوره به شما معرفی می کند، روشهای استاندارد و قوی بدن را برای سخنرانی به شما معرفی می کند.

 

برای اینکه ارتباطم با جنس مخالف خودم بهتر بشه، آیا مفید هست؟

مهارت سخنوری و سخنرانی یکی از جذاب ترین توانایی های هر فرد است. جنس مکمل شما هم دوست دارد با فردی توانا، شجاع و سخنور هم کلام و همراه باشد. این مهارت و تمرین و ممارست در آن یقینا جذابیت شما را چند برابر می کند.

من تو خونه خوبم ولی از ارتباطم در محیط کار راضی نیستم. آیا این دوره برای من هم مفید است؟

اگر می خواهید در محیط کار نیز قوی و با اعتماد به نفس ظاهر شوید، بله این دوره برای شما مناسب است. مهارت سخنوری و سخنرانی به شما کمک می کند که همکاران خود را نیز تحت تاثیر قرار دهید. چه بسا که مراحل ترفیع گرفتن و ارتقای شغلی را برای شما راحت تر و سریع تر کند چون شما خاص تر می شوید.

 

زهرا زکی

v     آیا این دوره برای تقویت اعتماد به نفس کاربرد دارد؟

این مهارت خوراک جویندگان اعتماد به نفس است. با آموختن سخنوری و سخنرانی عزت نفس و اعتماد به نفس شما شکوفا می شود. حتی اگر ابتدا برایتان سخت باشد و اعتماد به نفس کافی را نداشته باشید، با تمرین و در طول دوره و تمرینات این مهارت را بدست می آورید. این همان چیزی است که من انجام دادم تا از یک فرد خجالتی به یک سخنران تبدیل شوم. این قانون برای شما هم به همین خوبی عمل خواهد کرد.

 

v    اگر دوره رو خریدم ولی نتیجه نگرفتم چی؟

به شما حق می‌دهم! مقالات، کتاب‌ها و آموزش های بسیاری در حوزه زبان بدن موجود هستند. اما ما یک آموزش جامع و مقرون بصرفه برای شما آماده کرده ایم که مطمئن هستیم پاسخ سوالات مهم شماست. چون نظر شما ارزشمند است، گارانتی بازگشت وجه را برای شما قرار دادیم! برای این که خیالتان راحت باشد. اگر احساس کردید که این دوره مناسب شما نیست، کافی است که درخواست بازگشت وجه بدهید و تمام وجه خود را دریافت کنید. (البته مطمئنم که این دوره حس خوب و فواید زیادی برای شما هدیه خواهد کرد)

 

v  من خیلی درباره این چیزا مطالعه کردم، مشاوره هم چندبار رفتم ولی نتیجه نگرفتم. دوره شما نتیجه میده؟

یکی از بهترین راه های کنترل هیجانات استفاده از وسیله ابراز آن است. یکی از راه های ابراز آن انجام و تمرین است. راه های زیادی را امتحان کرده اید؟ سلامتی و آرامش شما هدف و ارزش ماست. بیایید این راه را هم امتحان کنید اگر پاسخ نگرفتید دوره ما هدیه به شماست و وجه را هم به شما باز می گردانیم. کافیست درخواست بازگشت وجه بدهید.

 

v    از کجا معلوم پول من رو پس بدین؟

حق با شماست! عدم صداقت بسیاری در جامعه دیده می شود. هدف ما در مجموعه ارتباط سازنده، ایجاد حس خوب و آرامش برای شماست. بخاطر همین است که می گوییم به هر دلیلی احساس نارضایتی کردید وجه را برمی گردانیم. نیازی نیست که دلیل بیاورید. مطمئن باشید ما رضایت شما را با کیفیت خوب دوره یا بازگشت وجه آن تامین می کنیم. چون ما کارگاه ها و سمینارهای حضوری و رایگان یا خیریه بسیاری هم برگزار می کنیم لذا کاملا در دسترس هستیم.


 

 

 

تصمیم با شماست و حق شماست

این دوره آموزشی شامل 6 جلسه حضوری است.

این یک دوره عمومی نیست!

بله! شرایط دوره و تعداد شرکت کنندگان محدود است و پیشنهاد جدی ما برای افرادی است که مسیر موفقیت و پیشرفت خود را یافته‌اند و برای رسیدن به این هدف، مهارت سخنرانی حرفه‌ای یک عامل اس. اگر هنوز این موضوع به اندازه کافی برای شما پررنگ نیست و یا شرایطتان به گونه‌ای است که هنوز احساس می‌کنید این دوره برای شما ضروری نیست، اکیداً آن را توصیه نمی‌کنم.

 

شش جلسه یادگیری فوق العاده موثر تنها با 6 چک پول پنجاه هزار تومانی.( 290 هزار تومان) جلسه آخر چک پول هایت را روی میز می گذاریم اگر بعد از شرکت در تمام جلسات و تمرین ها راضی نبودی، تو بردار. هیچ سوالی هم نخواهیم پرسید.

 

 

 

زهرا زکی


 

 

 

 

ارتباط با ما

تلگرام: t.me/ertebate_sazande

اینستاگرام: https://www.instagram.com/ertebate_sazande/

سایت: zahrazaki.com

 


 

 

 

 

آدرس:قم قم. دورشهر، ک2، موسسه جام جهان گستر