رویداد به پایان رسیده است!
دوره آموزش ماساژ شیاتسو با مدرک فنی و حرفه ای در تاریخ جمعه ۵ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۴ مهر ساعت ۰۸:۰۰

دوره آموزش ماساژ شیاتسو با مدرک فنی و حرفه ای

  • ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • پزشکی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات دوره آموزش ماساژ شیاتسو


در شياتسو از فشار انگشتان دست و آرنج و وزن خود فرد براي تحريك كانالهاي انرژي داخل بدن و جاري سازي انرژي جواني استفاده مي شود. در حال حاضر شياتسو به عنوان يك روش تسكين درد، رفع خستگي و حتي شاداب سازي جسم و روح در بسياري از خانواده هاي شرقي و غربي مورد استفاده قرار مي گيرد.تمرینات شیاتسو بر ۱۴ کانال انرژی، که هر کانال مربوط به یک عضو مهم بدن است، تاثیر مثبت دارد. این ۱۴ کانالهای انرژی به عنوان یک کانال با عنوان کانال چی در بدن جریان پیدا می‌کند. و حرکت این جریان بدون هیچ گونه مانعی برای سلامتی خوب است.آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان آمادگی دارد کلاس آموزش ماساژ شیاتسو را با بالاترین کیفیت تدریس زیر نظر اساتید مجرب برگزار نماید.کلاس آموزش ماساژ شیاتسو به صورت تئوری و عملی می باشد و در پایان کلاس هنرجویان می توانند یک ساعت ماساژ تخصصی را برای تمام اندام های بدن اجرا نماید. آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان دوره آموزش ماساژ شیاتسو را با اعطای مدرک بین المللی ماساژ و مدرک فنی و حرفه ای ماساژ شیاتسو در تمام ماه های سال برگزار می نماید.

شیاتسو چیست؟ این سبک ماساژ شیوه ی اجرای تکنیک های ماساژ روی قسمت ها و نقطه های خاصی از بدن است که توسط ماساژور مورد فشار قرار می گیرد.شیاتسو یکی از ماساژ های معروف و قدیمی از شرق آسیا می باشد.شیاتسو دارای بخش های گوناگونی می باشد که شامل شیاتسو گوش ، شیاتسو کف پا ، شیاتسو برای چاقی و یا کاربرد ماساژ شیاتسو درمانی می باشد.شیاتسو ماساژ بصورت جدی در کلینیک های ماساژ و مراکز ماساژ امروزه مورد توجه قرار گرفته است.شیاتسو آموزش بسیار پیچیده ی دارد و در بسیاری از کشورهای صاحب نام در حوزه درمان های دستی و همچنین مراکز ماساژ خارج از کشور بصورت تخصصی در چند ماه تدریس می شود.

آموزش ماساژ شیاتسو در کشور ایران نیز به سرعت در حال رواج است و ماساژیست های زیادی در دوره شیاتسو شرکت می نمایند.آموزش شیاتسو ماساژ طبق سرفصل ها و رفرنس های موجود در سازمان فنی و حرفه ای کشور تدریس می شود.آموزش کامل ماساژ شیاتسو در کلاس اموزش شایستگی ماساژ زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و موسسه ماساژ ورزمان برگزار می شود.برای شرکت کنندگان در دوره شیاتسو ماساژ دانلود رایگان برای شرکت کنندگان فراهم می باشد.به همراه آموزش تکنیک های ماساژ سایر قسمت های بدن ، آموزش ماساژ شیاتسو صورت نیز به هنرجو یاد داده خواهد شد.کلاس آموزش ماساژ شیاتسو با ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای توسط مرکز ماساژ ورزمان برگزار می شود.علاقه مندان به فراگیری آموزش کامل ماساژ شیاتسو می توانند ماساژ شیاتسو آپارات ورزمان را مشاهده نمایند.تاثیرات ماساژ شیاتسو بر کسی پوشیده نیست به شرطی که توسط ماسور عالی با کیفیت بالا انجام پذیرد و ماساژ گیرنده نیز در طی مراحل درمان صبور باشد.
آموزش ماساژ شیاتسو شامل چه مواردی است؟
آموزش اصول و مقدمات ماساژ شیاتسو
آشنایی با نقاط و کانال های انرژی بدن
یادگیری پیدا کردن نقاط روی بدن
نحوه اجرای تکنیک های ماساژ شیاتسو
کاربرد فشار درمانی شیاتسو برای بدن
بهبود بیماری ها با ماساژ شیاتسو
دوره آموزش ماساژ شیاتسو کجا برگزار می شود؟
دوره آموزش ماساژ شیاتسو زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای در آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان برگزار می شود.
مدرک ماساژ شیاتسو از کجا صادر می شود؟
مدرک ماساژ شیاتسو از طرف سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود و علاقه مندان به دریافت گواهینامه بین المللی ماساژ شیاتسو می توانند جداگانه اقدام نمایند.
هزینه کلاس ماساژ شیاتسو چقدر است؟
هزینه شرکت در کلاس آموزش ماساژ شیاتسو طبق نرخ مصوب سازمان فنی و حرفه ای می باشد

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد ماساژ شیاتسو می توانید از لینک زیر اقدام نمایید

http://www.varzman.com/courses/shiatsu-massage-training-class

 

سخنرانان

فرشاد فرجوند
فرشاد فرجوند
مدرس بین المللی ماساژ
راحله پورزارع
راحله پورزارع
مدرس بین المللی ماساژ

برگزارکنندگان

متین زارع
متین زارع
مدیر آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان

برگزار‌کننده

آواتار

فرشاد فرجوند

رویداد های برگزارشده۳
  • شروع: پنج‌شنبه ۴ مهر ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: جمعه ۵ مهر ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: تهران اتوبان نواب شمال - میدان جمهوری - خیابان جمهوری - نرسیده به اسکندری - پلاک 1393