رویداد به پایان رسیده است!
دوره آموزش مجازی تربیت معلم تراز انقلاب اسلامی( کرامت 1) در تاریخ یکشنبه ۱۰ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
شنبه ۱۵ تیر ساعت ۰۸:۰۰

دوره آموزش مجازی تربیت معلم تراز انقلاب اسلامی( کرامت 1)

  • رایگان
  • تهران
  • علوم انسانی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

تذکر مهم


1. مخاطبان گرامی توجه داشته باشند بعد از ثبت نام پیامکی از سمت سامانه ایوند ارسال می گردد که شامل کد ثبت نام و لینک نصب اپلیکیشن این سامانه می باشد که نیازی به نصب آن نیست و شما باید منتظر باشید تا در روز 15 تیر ماه پیامک اطلاع رسانی به شماره موبایل ثبت شده در این سامانه، ارسال گردد.

2. تنها راه های ارتباطی با ما شماره تلفن 88365335 و آیدی http://ble.im/karamat در پیام رسان بله می باشد و به پیام های ثبت شده در سایت ایوند امکان پاسخگویی وجود ندارد. 


معرفی دوره


در نگاه توحیدی و اسلامی، تربیت انسان امری بسیار پر اهمیت است و کسی که خود را در این جایگاه قرار می دهد باید از جهت دانشی، گرایشی، اعتقادی، رفتاری، مهارتی و ارتباطی دارای ویژگی هایی متناسب با آن باشد. او پیش از اینکه معلم باشید رزمنده ای است که در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی می جنگد، نه کسی که به معلمی، صرفا به عنوان یک شغل برای کسب درآمد می نگرد. پیش از اینکه مجاهدی انقلابی باشد، مومنی است که به اسلام ناب پایبند است، نه طرفدار اسلام آمریکایی و اسلام تحجر و التقاط. پیش از آنکه مسلمان باشد، انسانی است که ساحات فردی، خانوادگی و اجتماعی خود را به صورت انسانی تنظیم می نماید. 

در این دوره تلاش شده است به جای تکرار و ترویج محتواهای نظری و کاربردی روانشناسی و تربیتی الحادی، از متون و اساتیدی استفاده شود که رویکردی دینی در تربیت و آموزش انسان داشته اند.


برنامه دوره


این رویداد به صورت مجازی و در7 هفته و در حدود 27 ساعت آموزشی برگزار میشود.

تمام مراحل برگزاری دوره از طریق سامانه آموزش مجازی کرامت و کانال اختصاصی دوره در شبکه اجتماعی بله خواهد بود. اعضای دوره از طریق سامانه آموزشی کرامت و کانال دوره به محتوای دوره شامل فیلم و صوت آموزشی دسترسی خواهند داشت.

هر هفته آزمونکی از محتوای ارائه شده توسط اساتید در آن هفته در سامانه آموزش مجازی کرامت برگزار می گردد.

آزمون پایانی هم به صورت تستی از طریق سامانه آموزش مجازی کرامت برگزار می‌شود.

در تاریخ 15 تیر ماه پیامکی شامل لینک کانال دوره در پیام رسان بله برای مخاطبان پیامک می شود.

با عضویت در کانال دوره، توضیحات کاملی در خصوص شیوه دسترسی به محتوای دوره و آزمونک ها و آزمون پایانی در سامانه آموزش مجازی کرامت ارائه می گردد.

زمان بندی دیدن فیلم ها و شرکت در آزمون ها در بازه زمانی که در هر هفته مشخص می گردد شناور می باشد.

در پایان دوره به افرادی که حداقل نمره 60 از 100 نمره را کسب کرده باشند گواهی پایان دوره توسط  مرکز تربیت مربی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق علیه السلام تقدیم می گردد.

همه گواهی ها به صورت دیجیتال به آدرس ایمیل مخاطبان ارسال می شود. افرادی که تقاضای نسخه چاپی گواهی پایان دوره را دارند می بایست مبلغ 15000 تومان جهت هزینه‌های صدور و ارسال گواهی پرداخت نمایند.


آیین نامه و مقررات


1.   لطفا در حین ثبت‌نام به مدل برگزاری دوره (حضوری یا مجازی) و امکان مشارکت خود، متناسب با بستر اعلامی برای دوره توجه نمایید.

2.   شرکت در دوره، منوط به ثبت اطلاعات فردی و پرداخت هزینه‌ به صورت اینترنتی در مهلت مقرر می‌باشد.

3.   صحت کدهای تخفیف در هنگام صدور بررسی می‌شوند؛ لذا در صورت عدم اعمال کد تخفیف صادر شده توسط دارنده، مرکز تربیت مربی تعهدی برای بازگرداندن مبلغ تخفیف به مخاطبان ندارد.

4.   در صورت عدم مراجعه مخاطب به درگاه در مهلت مقرر و درخواست شرکت در دوره پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، پذیرش ثبت‌نام ایشان منوط به وجود ظرفیت اجرایی و بدون اعمال تخفیفات خواهد بود.

5.   انصراف از دوره پس از ثبت‌نام و استرداد وجه پرداختی به هیچ وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد. لذا قبل از پرداخت نسبت به امکان شرکت در دوره اطمینان کسب نمایید.

6.   اطلاع‌رسانی‌های رویداد از طریق سامانه پیام‌کوتاه و پیام‌رسان بله صورت خواهدگرفت. لذا علاوه بر عضویت در کانال مربیگرام به نشانی  http://ble.im/morabigeram ، نسبت به فعال بودن پیامک‌های تبلیغاتی شماره همراه خود اطمینان حاصل نمایید.

7.   در صورت وجود هرگونه سوال، انتقاد یا پیشنهاد می‌توانید در ساعات 8 الی 16 روزهای شنبه الی چهارشنبه با پشتیبانی مرکز تربیت مربی در پیام رسان بله با شناسه http://ble.im/karamat و یا شماره تلفن مستقیم 02188365335 تماس بگیرید.


گواهی پایان دوره


گواهی پایان دوره توسط مرکز تربیت مربی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق علیه السلام به افرادی که نمره حداقل 60 از 100 نمره را کسب کنند تقدیم می گردد.

برگزار‌کننده

آواتار

کرامت

رویداد های برگزارشده۶۰
  • شروع: شنبه ۱۵ تیر ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: یک‌شنبه ۱۰ شهریور ساعت ۲۳:۰۰

آدرس: تهران تهران - بلوار دریا - روبروی پارک دلاوران - جنب خیابان موج - پلاک 98