رویداد به پایان رسیده است!
اولین دوره آموزش مقدماتی مدیریت مجتمع های مسکونی(با ارائه مدرک معتبر) در تاریخ پنج‌شنبه ۱۶ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۱۶ اسفند ساعت ۰۹:۰۰

اولین دوره آموزش مقدماتی مدیریت مجتمع های مسکونی(با ارائه مدرک معتبر)

  • ۴۵۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

بهرنگ فریور
بهرنگ فریور
مدیر محصول سما و مدرس دوره های مدیریت و بهره برداری مجتمع

بهرنگ فریور
فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار
ایده پرداز و تولید کننده اولین نرم افزار مدیریت و بهره برداری مجتمع های مسکونی و تجاری از سال 1389در ایران
مشاور مجتمع های مسکونی و تجاری
موسس شرکت سامانه های هوشمند سما

منصوره مرادی
منصوره مرادی
مشاور حقوقی و وکیل دادگستری

منصوره مرادی
وکیل پایه یک دادگستری از سال ۱۳۸۴
وکیل انجمن صنفی مراکز تجاری تهران از بدو تاسیس سال ۱۳۹۰
مشاور اختصاصی مراکز خرید، مجتمع های مسکونی و تجاری مانند میلادنور تندیس، روتانو، مهراد عظیمیه، پوریا، مایسا، پارلین


توضیحات


قطعا بر کسی پوشیده نیست که مدیریت در مجتمع ها و شهرک های مسکونی صرفا محدود به دریافت شارژ و پرداخت هزینه های جاری نیست و مجموعه ای است از تصمیم گیری ها، اقدمات و فرآیندهایی که مستقیما بر کیفیت زندگی ساکنین مجتمع تاثیر گذار می باشد.

این درجه از اهمیت، قطعا نیازمند آگاهی، آموزش و در اختیار داشتن ابزارها و فناوری هایی است که به توانمندی مدیران این مجموعه ها کمک خواهد کرد.

مجموعه سامانه های هوشمند سما با بیش از 10 سال تجربه در ارائه خدمات مشاوره عملیاتی، اجرایی، حقوقی و نرم افزار، اولین دوره تخصصی مدیریت مجتمع های مسکونی با رویکرد افزایش دانش مدیریتی و حقوقی مدیران مجتمع های مسکونی با اعطای مدرک معتبر شرکت در دوره از موسسه آموزش عالی آزاد علوم و فنون تهران را برگزار می نماید.

بخشی از محتوای آموزشی که در این دوره ارائه خواهد شد :

1.        آشنایی با وظایف هیئت مدیره و مدیر اجرایی.

2.       اهمیت اساسنامه و ظرفیت های موجود در آن.

3.      استفاده از فناوری اطلاعات.

4.      انواع بیمه‌های اجباری و لزوم خرید هر یک.

5.      پیگیری وصول.

6.      ...

برگزارکنندگان

سامانه های هوشمند سما
سامانه های هوشمند سما

سما دریک نگاه

شرکت سما در سال ۱۳۸۸ با ایده توسعه نرم افزاری به منظور مدیریت مجتمع های مسکونی، تجاری و شهرک ها با تیمی متشکل از سه نفر از مهندسان کشورمان با نام گروه نرم افزاری سما راه اندازی شد. با گسترده تر شدن و افزایش تنوع درخواست ها، این مجموعه نیز زمینه فعالیت خود را توسعه داد تا آنجا که برخی از مجتمع های مسکونی و تجاری در سایر نقاط کشور را نیز تحت پوشش خدمات خود قرار داده و موجب جلب اعتماد سازندگان و اعضای هیات مدیره مجتمع های بیشتری شد.

در سال ۱۳۹۱ نرم افزار سما موفق به اخذ گواهی تاییدیه فنی به شماره ۲۰۴۸۷۳ از شورای عالی انفورماتیک کشور زیر مجموعه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریس جمهور شد.
با رشد روز افزون سرمایه گذاری در بخش ساخت مجتمع های مسکونی، تجاری و مراکز خریدی که استفاده از تکنولوژی های بروز در هوشمند سازی آنها مد نظر سازندگان قرار گرفته است، گروه نرم افزاری سما را بر آن داشت تا با توسعه منابع خود و با نام تجاری سامانه های هوشمند سما به تولید سیستم های هوشمندی که در کنار نیروی انسانی قرار گرفته و در مدیریت اینگونه مجتمع ها اطلاعات را دقیق، به موقع و تحلیل شده در اختیار مدیران قرار دهد، بپردازد.

چشم انداز ما هوشمند سازی طیف وسیعی از مجتمع های مسکونی، تجاری، شهرک ها و مراکز خرید می باشد به گونه ای که امنیت، صرفه جویی در مصرف انرژی، تسهیل در اجرای قانون، کاهش هزینه های نگهداری مجتمع ها و شفافیت در مدیریت، حداقل دست آورد راه اندازی این سیستم برای اعضای هیات مدیره و بهره برداران مجتمع ها باشد.

موسسه آموزش عالی آزاد علوم و فنون تهران
موسسه آموزش عالی آزاد علوم و فنون تهران
  • شروع: پنج‌شنبه ۱۶ اسفند ساعت ۰۹:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۱۶ اسفند ساعت ۱۳:۰۰

آدرس: تهران خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک وی، روبروی مسجد بلال حبشی، ابتدای خیابان گلستان، پلاک ۹۳، مرکز آموزش عالی آزاد علوم و فنون تهران