کاور
"آموزش حرفه‌ای زبیکس در نمایندگی رسمی Zabbix" در تاریخ یک‌شنبه ۲۳ خرداد ساعت ۱۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
آموزش حرفه‌ای دوره جامع Zabbix Certified Specialist & Professional به صورت آنلاین
این بلیط فقط تا پایان خرداد ماه فعال می‌باشد.
۳۱ خرداد
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق

دوره‌های جامع آموزش زبیکس


مدیریت مناسب و موثر سیستم‌های مختلف به ویژه سیستم‌های تکنولوژیک همواره برای مجموعه‌ها چالش برانگیز است. از جمله سیستم‌هایی که می‌تواند به نحوی موثر بر مدیریت کارآمد سیستم‌های تکنولوژیک اثرگذار باشد، سیستم‌های مانیتورینگ شبکه است. با توجه به تنوع تجهیزات و سرویس‌های مورد استفاده توسط سازمان‌ها، جامعیت و تطبیق‌پذیری سیستم مانیتورینگ شبکه در کنار سهولت استفاده، پشتیبانی مناسب و گسترش‌پذیری از جمله مهمترین موارد در انتخاب یک سیستم می‌باشند. سیستم جامع مانیتورینگ شبکه زبیکس تمامی این موارد را دارا می‌باشد. 

ZABBIX که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۱ معرفی گردیده است، در حال حاضر به عنوان یکی از رهبران بازار نرم‌افزارهای مانیتورینگ شبکه به گزارش موسساتی مانند Gartner و IT Central Station شناخته می‌شود. این سیستم با داشتن توانایی مانیتور کردن تجهیزات و سرویس‌های مختلف، ارائه گزارشات مدیریتی جامع و گسترش‌پذیری کامل به گزینه‌ای مطلوب برای سازمان‌هایی در ابعاد گوناگون و در حوزه‌های مختلف تبدیل شده است و مجموعه‌هایی مانند Dell ،Salesforce و Petrobras از این سیستم استفاده می‌نمایند.


زبیکس در ایران نیز به دلیل وجود پشتیبانی کامل نمایندگی رسمی این سیستم در خاورمیانه و عدم وجود محدودیت‌های ناشی از تحریم‌ها با استقبال بالایی مواجه شده است. با افزایش استفاده از این سیستم در ایران، نیاز به وجود متخصصین مسلط به نرم‌افزار زبیکس نیز به صورت روزافزون در حال افزایش است. با توجه به این موضوع، شرکت سدید‌آفرین به عنوان نماینده رسمی زبیکس در ایران همراستا با سایر اقدامات خود در زمینه فرهنگ‌سازی این سیستم در کشور مانند راه‌اندازی اولین انجمن زبیکس به زبان فارسی، اقدام به برگزاری دوره‌های مرتبط با این سیستم در هر دو سطح Specialist  و Professional نموده است. در طی این دوره‌ها ضمن توجه به سرفصل‌های رسمی شرکت زبیکس، موارد خاص حوزه مانیتورینگ در کشور نیز مورد توجه قرار می‌گیرد. 

 
دوره Zabbix Specialist : این یک دوره مقدماتی برای آشنایی با زبیکس است. تنها پیش‌زمینه‌ی مورد نیاز برای شرکت در این دوره آشنایی با سیستم‌عامل لینوکس است. این دوره شروع مسیر متخصصین شبکه و کارشناسان فناوری اطلاعات برای تبدیل شدن به متخصص زبیکس است.

مدت دوره: ۲۵ ساعت

نیازمندی‌های دوره: آشنایی با سیستم‌عامل لینوکس


آشنایی بیشتر با دوره Zabbix Specialist   Zabbix Professional :
با شرکت در این دوره می‌تواند  به زبیکس کار حرفه ای نردیکتر شوید، درصورتی‌ که گواهینامه دوره  Zabbix Specialist را دریافت کرده باشید، می‌توانید دانش تخصصی خود را برای کار با زبیکس از طریق این دوره افزایش دهید. 

مدت دوره: ۱۵ ساعت

نیازمندی‌های دوره:

آشنایی با سیستم‌عامل لینوکس
آشنایی با سیستم مانیتورینگ زبیکس در سطح دوره Specialist                                                      آشنایی بیشتر با دوره Zabbix Professional   

 Zabbix ارائه مدرک رسمی دوره‌های
در پایان این دوره به شما دو مدرک رسمی توسط شرکت سدیدآفرین به عنوان نمایندگی رسمی زبیکس به صورت جداگانه تحت عنوان‌های (SACO CERTIFIED ZABBIX 5.2 SPECIALIST)و (SACO CERTIFIED ZABBIX 5.2 PROFESSIONAL) ارائه خواهد شد.
نمونه‌ای از مدارک در قسمت پایین به نمایش درآمده است.

CERTIFIED ZABBIX 5.0 SPECIALIST

CERTIFIED ZABBIX 5.0 PROFESSIONAL

سخنرانان

جناب آقای مهندس مسلم قیم
جناب آقای مهندس مسلم قیم
مدیر فنی شرکت سدیدآفرین

این دوره افتخار همکاری با یکی از بزرگترین متخصصین حوزه زبیکس در کشور، مهندس مسلم قیم، را دارد. مهندس قیم ‌سال‌ها در حوزه‌ سیستم‌های متن‌باز به فعالیت پرداخته و پروژه‌های موفق بسیاری را به ویژه در حوزه سیستم‌های زبیکس به انجام رسانیده است.

برگزارکنندگان

شرکت سدیدآفرین
شرکت سدیدآفرین

نماینده رسمی شرکت Zabbix در ایران - ارائه دهنده خدمات آموزش، مشاوره، پشتیبانی و راهکارهای مانیتورینگ شبکه

خانه زبیکس ایران
خانه زبیکس ایران

اولین انجمن تخصصی فارسی در حوزه Zabbix

تنها انجمن بررسی در حوزه مانیتورینگ شبکه در ایران

کلادینو
کلادینو

خرید سرور ابری - هاست و دامنه - ارائه‌دهنده راهکارهای آموزش آنلاین و مانیتورینگ در بستر ابری

سوالات متداول

صرفا کافی است تا با سیستم‌عامل لینوکس آشنایی داشته باشید.
خیر، هر سخت‌افزار، نرم‌افزار یا ‌سرویسی که امکان دریافت داده از آن‌ها وجود داشته باشد را می‌توان از طریق زبیکس کنترل نمود.
شما می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۲۶۴۲۱۳۹۹ یا ۰۲۱۲۶۴۲۱۳۹۵ تماس حاصل نمایید. کارشناسان آماده ارائه راهنمایی‌های لازم در این زمینه و پاسخگویی به سوالات شما هستند.
بله ، در پایان هر دوره آزمون آنلاین از سرفصل‌های آموزش داده شده گرفته شده و گواهینامه رسمی اعطا می‌گردد.

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت سدیدآفرین

شرکت سدیدآفرین در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را در ارائه خدمات فنی مهندسی شروع نمود. این شرکت در سال ۱۳۹۰ فعالیت رسمی خود را در زمینه مشاوره، طراحی، اجرا و پیاده‌سازی  پروژه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف ارائه راهکارهای تخصصی امنیت اطلاعات و سیستم‌ها

رویداد های برگزارشده۹
رویداد های فعال۱

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۱ تیر

وبینار رایگان بررسی مانیتورینگ زبیکس نسخه ۵.۴

 • آنلاین
 • رایگان
 • شرکت سدیدآفرین
پنج‌شنبه ۸ مهر

آکادمی عماد

 • آنلاین
 • از ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • شرکت پیشتازان امن کاوی عماد
پنج‌شنبه ۳ تیر

دوره آکادمی دیتاساینس - دانشگاه تهران

 • آنلاین
 • ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز پژوهشی علوم و مدیریت داده دانشگاه تهران
دوشنبه ۴ مرداد

اولین مسابقه فتح پرچم تاپار

 • آنلاین
 • ۳۰,۰۰۰ تومان
 • آزمایشگاه آپا تبریز