رویداد به پایان رسیده است!
جلسه اول دوره آنلاین تندخوانی و تقویت حافظه در تاریخ سه‌شنبه ۲۱ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۲۱ مرداد ساعت ۱۸:۰۰

جلسه اول دوره آنلاین تندخوانی و تقویت حافظه

  • رایگان
  • آنلاین
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


آیاشما هم از اینکه همه چیز را فراموش می کنید مرتب خود را سرزنش می کنید؟

 

اگر جزء اون  دسته از افرادی هستین   بعد از خوندن چند صفحه احساس می کنید مطالب قبلی یادتون رفته و یا اگر بعد از چند روز برخی از مطالب را فراموش می‌کنید این نشان دهنده این است که حافظه شما ضعیف شده وباید روی آن کار بکنید .بسیاری از ما داشتن حافظه‌ای خوب را امری مسلم و بدیهی می‌دانیم؛ اما واقعیت این است که بدون وجود آن، رشته همه‌چیز را گم خواهیم کرد. آسیب دیدن حافظه، یک ناتوانی گیج‌کننده و عذاب‌آور است که می‌تواند به‌شدت روی جنبه‌های مختلف زندگی اثر بگذارد. وقتی نتوانیم حتی مسائل عادی و کاملا آشنای زندگی روزمره خود را به یاد بیاوریم، زندگی‌مان ازهم‌گسیخته می‌شود و از لحاظ اجتماعی نیز به‌شدت دچار آسیب می‌شویم

یکی از مهارت‌هایی که به تقویت حافظه برای درس خواندن کمک می‌کند، مهارت تندخوانی است که با یادگیری آن هم می‌توانید تمرکز بیشتری روی درس داشته باشید و هم با سرعت و کیفیت بالاتری درس بخوانید.

 

 

 

آیا شماهم  از اینکه موقع مطالعه مدام حواستون پرت می شه کلافه شدین؟

 

اگر موقع مطالعه و کارخیلی راحت حواستون پرت میشه و در فکر و خیال فرو می روید این نشان دهنده این است که تمرکز شما خیلی ضعیف است و باید روی اون کار بکنید. اگر در هنگام مطالعه تمرکز نداشته باشید، ذهن شما به جای پرداختن به مطلب اصلی به چیز دیگری معطوف میشود؛ به عبارت دیگر، دچار حواسپرتی میشود. پس با بهره گیری از تکنیکهای تمرکز حواس، سعی کنید که افکار خود را متمرکز کنید تا مطالب را سریعتر و بهتر یاد بگیرید. به واسطه یادگیری مهارت مطالعه و با تندخوانی نتیجه بهتری بگیرید

تمرکز حواس بدون شک رکن اصلی تمام موفقیت‌ها است. در ابتدا باید تعریف ساده‌ای از تمرکز بیان کنم. ازنظر منِ مدرس، تمرکز انجام فقط یک کار در هر لحظه است. پس اگر دنبال جهش خیره‌کننده‌ای در تحصیل و شغل هستیم باید بیاموزیم چگونه تمرکز حواس‌مان را تقویت کنیم.

 

 

آیا شما به دلیل حجم زیاد مطالب و کمبود وقت ازقبول شدن در آزمون های مهم و ارتقای سطح علمی خود نا امیده شده اید؟

اگر شما هم هنگام مطالعه خوابتون میگیره و یا  بعد از چند دقیقه حوصله تون سر میره و کتاب رو کنار میگزارید؟ 

اگر همیشه از حجم زیاد مطالب و کمبود وقت رنج می‌برید. اگر کتاب‌های زیادی هستند که آرزو دارید بخوانید، اگر سرعت پایین مطالعه و  حواس پرتی کلافه‌تان کرده است واگر بعد از چند روز برخی از مطالب را فراموش می‌کنید. اعتماد بنفس پایین و استرس زیادی دارید ، نشان دهنده این است که روش مطالعه شما اشتباه هست  وبدون شک لازم است یک تحول سریع در روش مطالعه خود ایجاد کنید. وبینار تندخوانی و  بهترین فرصت برای این تحول است!

در تندخوانی با متد فانتوم، علاوه بر افزایش سرعت مطالعه، تمرکز حواس شما افزایش می‌یابد و حافظه‌تان تقویت می‌شود. تندخوانی فانتوم از ضروری‌ترین مهارت‌های یک انسان فوق‌پیشرفته و امروزی است. مهارتی که تمام انسان‌های موفق برای ورود به سال ۲۰۲۵ که سال مافوق سرعت نامیده می‌شود، به آن نیاز دارند. هدف از تندخوانی با متد فانتوم این است که بدانیم مغز ما چگونه بهتر یاد می‌گیرد؟ شما در این وبینار آموزشی یاد می گیرید که چگونه "سریع‌تر بخوانید، دقیق‌تر بفهمید و اطلاعات را سریع‌تر به خاطر بیاورید."

 

ﺗﻨﺪﺧﻮاﻧﯽ ﻫﻨﺮ ﺻﺤﯿﺢ ﺧﻮاﻧﺪن اﺳﺖ. وﻗﺘﯽ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﯽ ﯾﮏ ﺻﻔﺤﻪ ﮐﺘﺎب را در ﯾﮏ دﻗﯿﻘﻪ ﺑﺨﻮﻧﯽ، ﭼﺮا ﺑﺎﯾﺪ ﭘﻨﺞ دﻗﯿﻘﻪ وﻗﺖ ﺻﺮف آن ﮐﻨﯽ؟! ﻫﻤﻪ ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﻨﺪ ﺗﻨﺪﺧﻮاﻧﯽ را ﯾﺎد ﺑﮕﯿﺮﻧﺪ ، ﻣﺜﻞ آب ﺧﻮردن! اﮔﺮ ﻋﻼﻗﻪ ﻣﻨﺪ ﺑﺎشی و ﮐﻤﯽ ﻫﻢ ﭘﺸﺘﮑﺎر داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷی در 2 روز ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﯿﺪ ﯾﮏ ﺟﻠﺪ ﮐﺘﺎب را ﺑا ﺗﻨﺪﺧﻮاﻧﯽ ﺑﺨونی.

ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻗﻮل ﻣﯽ دﻢ ﻣﻬﺎرت ﻓﻮق ضروری ﺗﻨﺪﺧﻮاﻧﯽ ﺑﻬﺘر ین ﻫﺪﯾﻪ ای اﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮنی ﺑﻪ ﺧﻮدﺗ ﺑﺪی و بعد از گذراندن دوره تندخوانی افسوس بخوری که چرا زودتر اون رو یاد نگرفتی

 

 

مهمترین اتفاقاتی که در طی این دوره برای شما رخ می دهد...

ابتدا به کمک یک آزمون، سرعت مطالعه و میزان درک مطلب شما را اندازه گیری می کنیم. در مرحله بعدی هدف‌مان را که حداقل 3 تا 4 برابر شدن سرعت مطالعه و درک مطلب در 8 جلسه است در نظر می گیریم. متاسفانه بسیاری از شرکت کنندگان بعد از آزمون متوجه می شوند سرعتشان حدود 150 تا 200 کلمه در دقیقه است که این سرعت پایین ترین سطح رده جهانی یعنی کندخوانی است درحالی که سرعت مطالعه آمریکا 800 کلمه در دقیقه و در ژاپن 1200 کلمه در دقیقه می باشد.

در طی 8 جلسه با استفاده از تمرینات تقویت حافظه و افزایش تمرکز به شما کمک می کنیم با فراموشی ، حواس پرتی های مکرر ، کم حوصلگی و وسواس مطالعاتی که اعتماد بنفس شما رو پایین اورده بود خداحافظی کنید و حس خوب لذت بردن ازمطالعه ، تمرکز بالا ، ماندگاری مطالب و به یادآوری سریع ، اعتماد به نفس و افزایش رضایتمندی و ارزشمندی، استفاده بهینه از ثانیه هاتون رو تجربه کنید . در طول دوره روش های غلط مطالعاتی شما را شناسایی می کنیم و تمام نکاتی که از قبل مطالعه، حین مطالعه و در پایان مطالعه باید رعایت شود را یاد میگیریم و کیفیت مطالعه‌مان را چند برابر میکنیم

همه این حس‌های شیرین و لذت بخش بیش از پیش به شما نزدیکترند.

سخنرانان

فریده حقیقی
فریده حقیقی
مدرس

دارای مدرک بین المللی تندخوانی از mpt اتریش

برگزار‌کننده

آواتار

فریده حقیقی

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰