رویداد به پایان رسیده است!
دوره آنلاین چکش کاری روابط در تاریخ چهارشنبه ۲۵ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
چهارشنبه ۲۵ مهر ساعت ۲۰:۰۰

دوره آنلاین چکش کاری روابط

  • رایگان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


 

 

 

 

چکش کاری روابط ؟! یعنی چی ؟ 

 

 

چرا لازمه ما روابطمون رو چکش کاری کنیم؟ 

بخش بزرگی از زندگی ما مربوط میشه به روابطمون با دیگران

رابطه با همسر 

رابطه با فرزند

رابطه با والدین

رابطه با دوستان

رابطه با همکار و رئیس 

رابطه با مشتری 

رابطه با جنس مخالف

و ...

پس برای اینکه با این افراد ارتباط بهتری برقرار کنیم که هم حال ما خوب باشه هم حال کسی که با اون فرد ارتباط داریم  لازمه که قوانین اصلی و پایه ای روابط رو درک کنیم تا  در برخورد با دیگران به مشکل نخوریم. و یک آدم تاثیر گذار و دوست داشتنی از نظر دیگران باشیم.

 

 

دوست داری آدم تاثیر گذاری باشی و اطرافیانت عاشق ارتباط برقرار کردن با تو باشند؟ 

 

 

فکر میکند افرادی که از نظر خیلی ها جذاب و دوست داشتنی هستند چه ویژگی خاصی دارند که همه جذب اون افراد میشن؟ فکر میکنید این موضوع یک چیز ذاتی هست یا دلیل خاصی داره؟

 

بله دلیل خاصی داره و مطمئن باش که اون دلیل ربطی به زیبایی افراد نداره  ربطی به پولدار بودن فرد نداره. موضوع خیلی مهمتر از این چیزهاست.

 

 

پس دلیلش چیه؟ 

عجله نکن قدم به قدم به این موضوع میرسیم

 

 

 

 

 

این پرسش و پاسخ رو حتما بخون:  

 

یکی از سوال های کاربران که اهمیت آگاهی از قوانین روابط را نشان میدهد

 

 

سوال :

من یک مشکلی در زمینه روابط دارم خیلی ممنون میشم اگه در این زمینه راهنماییم کنید چون واقعا اذیت میشم وقتی بهش فکر میکنم.

من آدم کم حرفی هستم و زیاد شیرین زبونی بلد نیستم و از اونجایی که دخترا، پسرهای شیرین زبون رو دوست دارند به خاطر همین کسی از من خوشش نمیاد و منم میترسم وارد یک رابطه بشم و نمیدونم چطوری شیرین زبونی کنم که بتونم با دختر مورد علاقه ام ازدواج کنم.

.

.

 

پاسخ : سلام  مرسی که این سوال رو پرسیدی و یک قدم برای رسیدن به خواسته ات برداشتی. سوال خیلی مهمیه  چون خیلی ها ممکنه  سوال مشابهی داشته باشند و پاسخ این سوال  خیلی از ابهامات و اشتباهات افراد رو در روابط حل میکنه. پس لازمه با دقت این مطالب رو بخونی.

.

.

من سوال شما رو به 3 تا بخش تقسیم میکنم: 1 کم حرفم و شیرین زبونی بلد نیستم 2 دخترا  پسرای شیرون زبون رو دوست دارند 3 چطور شیرین زبون باشم که بتونم ازدواج کنم.

.

. که از داخل این 3 بخش 2 تا خواسته و هدف رو میشه دید : یک اینکه میخواهید خوش کلام باشید و دو: هدفتون اینه وارد رابطه بشید و ازدواج کنید.

در مورد هدف اولتون زیاد نمیخوام صحبت کنم فقط این رو میگم که شما هر مهارتی رو میتونید با تمرین یاد بگیرید حتی خوش کلام بودن رو اما این که میگید کسی از من خوشش نمیاد ربطی به خوش کلام بودن نداره

.

.

نکته ای که میخوام بیشتر بهش توجه کنید ، دیدگاه ، باور و درکتون درمورد روابط هست. باوری که در درون صحبت شما هست اینه که : برای اینکه دختر مناسبی وارد زندگیتون بشه شما باید  خوش کلام باشید تا اون دختر مورد نظر از شما خوشش بیاد. و اگه خوش کلام و به قول خودتون شیرین زبان نباشید نمیتونید با کسی وارد رابطه بشید. این دیدگاهتون از بیس اشتباه هست. که متاسفانه در مشاوره هایی که دارم، میبینم خیلی ها این اشتباه رو مرتکب میشوند. شما میگید برای تجربه یک رابطه خوب که منجر به ازدواج بشه باید خوشکلام باشم. یکی دیگه میگه برای اینکه کسی از من خوشش بیاد باید قدبلند باشم. یکی دیگه میگه باید چهره خوبی داشته باشم ، اون یکی میگه باید خوش اندام باشم ، دختری میگه من چاقم کسی از من خوشش نمیاد ، پسری میگه من پول ندارم  کسی با من دوست نمیشه. دختری میگه خوشگل نیستم کسی به خواستگاریم نمیاد پسره میگه من کچل شدم کسی به من جواب مثبت نمیده و کلی ایراد ها و برچسب هایی که افراد به خودشون میزنند و با این نگرش ها خودشون رو از تجربه یک رابطه باکیفیت و عاشقانه و با محبت  محروم میکنند.و آن هم تنها به یک دلیل : درک درستی از قوانین و نحوه شکل گیری روابط ندارند.

.

.

چون تجربه بک رابطه خوب و ازدواج کردن یا اینکه کسی از ما خوشش بیاد یا خوشش نیاد  هیچ ربطی به ویژگی ها و خصوصیت های فیزیکی ذکر شده در بالا نداره. بلکه تنها عامل تعیین کننده باورهای افراد نسبت به خودشون و نوع فرکانس و ارتعاشی هست که به جهان ارسال میکنند. یعنی ربطی نداره که تو چاق هستی  کچل هستی یا  قدت کوتاهه ... تو با فرکانس و ارتعاش خوب میتونی فردی رو به زندگی ات دعوت کنی که  یک رابطه بی نظیری رو تجربه کنی. سوای این که چه خصوصیاتی داری.  کم حرف هستی یا پرحرف چاق هستی یا لاغر کچل هستی یا پرمو  جوان هستی یا مسن.

.

 

 

حتما شما هم افرادی رو دیدید که از نظر ما زشت و بدقواره هستند ( تاکید میکنم از نظر ما )  اما با کسی ازدواج میکنند که از همه نظر عالی هستند  یا بازیگرهای خوشتیپ و خوشگل رو میبینید که با کسی ازدواج میکنند که آدم باورش نمیشه اینا باهم زن و شوهر هستند. یا یک معلول جسمی رو میبیند که با فردی ازدواج کرده که آرزوی خیلی هاست با همچین فردی با اون ویژگی ها ازدواج کنند.  پس ویژگی های ظاهری و فیزیکی عامل تعیین کننده نیست و شما با هر ظاهر و هرنوع اخلاقی میتونید یک راببطه عاشقانه رو تجربه کنید به شرطی که روی خودتون کار کنید روی باورهاتون کارکنید تا فرکانسی رو به جهان بفرستید که نتیجه اش  هدایت شدن به رابطه ای باشه که آرزویش رو داشتید. چون جهان کاری نداره که شما کم حرف هستید یا پرحرف بلکه کار جهان فقط و فقط اینه که به فرکانس های شما پاسخ بده. اگه فرکانس هاتون درمورد روابط مثبت باشه شماه به روابط عالی هدایت میشید  و اگه ارتعاشتون منفی باشه  روابط تلخی رو تجربه خواهید کرد.

اگه میخواین یاد بگیرین که چطوری با فرکانس هاتون روابط دلخواهتون  رو خلق کنید ، حتما در این دوره شرکت کنید.  هر کسی که میخواد روابط خودش رو بهبود ببخشه ضروریه که این آگاهی ها رو که بهتون خواهم گفت خوب درک کنه و طبق اون عمل کنه. تا نتیجه دلخواهش رو کسب کنه.

 

 

من افراد رو به 3 دسته تقسیم میکنم:

1 - اونایی که میگن اوضاع همینیه که هست و هیچ کار خاصی برای تغییر زندگیشون و روابطشون نمیکنند. این افراد میگن تقدیر و قسمت ما این بوده 

2- اونایی که امید دارند به تغییر خودشون و روابطشون و در این زمینه کتاب هایی که در مورد مهارت ارتباطی نوشته شده رو مطالعه میکنند. ولی نتیجه دلخواهشون رو نمیگیرند.

3- اونایی که به درک کاملی از ساز و کار جهان و قوانین اصلی طبیعت و زندگی رسیدن و با اجرای درست قوانین  روابط فوق العاده ای رو تجربه میکنند.

هدفمون در این دوره اینه که برسیم به دسته سومی ها

چطوری؟ با تمرین کردن و عمل کردن به آموزش های این دوره.

 

 

 

 

این دوره چطوری برگزار میشه ؟

 

این دوره به مدت 10 روز و شاید هم بیشتر در تلگرام برگزار خواهد شد

چون هدف از این دروه اینه که شما به آموزش ها عمل کنید و نتیجه اش در زندگیتون ببینید. و در این زمانی که باهم خواهیم بود  هر سوال و مسئله ای براتون پیش اومده رو میتونید بپرسید و جواب سوالتون رو دریافت کنید.

 

رک بگو این دوره به درد بخور هست یا الکی وقتمو تلف نکنم ؟

 

من کاملا این دغدغه شما رو درک میکنم و برای وقت شما ارزش قائلم چون یکی از دارایی های ارزشمند من و شما وقتمون هست و نباید بیهوده این وقت رو سپری کنیم. بنابرین مطالبی برای شما آماده کردم که  از همون روز اول بتونید در زندگیتون استفاده کنید و نتیجه اش رو ببینید.

 

من به حرفات باور ندارم

 

همون طور که در بالا عرض کردم افراد 3 دسته هستند و اگه به این مطالب باور نداری  متاسفانه جزو افراد دسته اول هستی و تا خودت نخوای من کاری نمیتونم برات بکنم. اما اگه از دسته اول بیای بیرون من کمکت میکنم که جزو دسته سوم باشی. فقط کافیه به مطالب دوره عمل کنی و تمریناتش رو انجام بدی.

 

این دوره برای چه کسانی مناسبه؟ برای من چطور؟

 

اگه نظر منو بپرسی میگم برای همه افراد مناسبه. چه جوان چه پیر.  چه مجرد چه متاهل .  چه دختر چه پسر .  چه رئیس چه کارمند.

چرا؟

دلیلش خیلی واضحه چون همه ما هر روز با خیلی ها در ارتباط هستیم  چه دوست داشته باشیم چه دوست نداشته باشیم. پس لازمه که در زمینه ارتباطات و قوانین کیهانی ای که بر روابط حاکم هست رو خوب درک کنیم تا از زندگیمون و روابطمون لذت بیشتری ببریم.

 

 

 

 

 شهریه دوره 100 هزارتومان هست اما اگه زودتر ثبت نام کنید  بصورت کاملا رایگان می تونید در این دوره همراه ما باشید.

 

"به جز مطالب کلاس و آموزش ها چه هدیه های دیگه ای برامون دارید ؟؟!!!

 

[object object] ورکشاپ عملی رفع خجالت و کمرویی مقتدر شو مطالبی که در این دوره آموزش داده خواهد شد خودش بهترین هدیه است برای شما اما چند تا هدیه دیگه هم براتون دارم: 

[object object] ورکشاپ عملی رفع خجالت و کمرویی مقتدر شو در پایان دوره یک مسابقه و قرعه کشی داریم  با جایزه خوب 

[object object] ورکشاپ عملی رفع خجالت و کمرویی مقتدر شو یک کتاب صوتی به ارزش 20 هزار تومن

[object object] ورکشاپ عملی رفع خجالت و کمرویی مقتدر شو و یک هدیه جالب تر: نتیجه تصویری برای ‪emoji‬‏«    200 هزار تومان پول » که دریافت این هدیه به خودتون بستگی داره. هرچقدر که آموزش ها رو جدی بگیری و تمرین های خواسته شده رو انجام بدی و به پشتیبان دوره بفرستی امتیاز میگیری و در آخر این امتیاز ها رو میتونی تبدیل به پول کنی و در دوره های دیگر ما با این پولی که به دست آوردی شرکت کنی

 

 

"پس فرصت رو از دست نده و هرچه سریعتر ثبت نامت رو تکمیل کن"

 

سخنرانان

یوسف علیزاده
یوسف علیزاده

آدرس

تهران این دوره بصورت آنلاین برگزار خواهد شد. در تلگرام

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

یوسف علیزاده

رویداد های برگزارشده۱۲
رویداد های فعال۰