کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
دوره غیرحضوری - ویژه افراد حقیقی (تخفیف ویژه - ثبت نام زود هنگام)
این بلیت جهت حضور در دوره غیرحضوری (آنلاین)، جزوه کاغذی دوره، کتاب الکترونیکی مرتبط با دوره، گواهینامه حضور در دوره می باشد.
۱۱ شهریور
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
دوره غیرحضوری - ویژه افراد حقیقی (تخفیف ثبت نام زودهنگام)
این بلیت جهت شرکت در دوره غیرحضوری (آنلاین)، جزوه کاغذی دوره، کتاب الکترونیکی مرتبط با دوره، گواهینامه حضور در دوره می باشد.
۱۰ شهریور
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
دوره غیرحضوری - ویژه افراد حقیقی (نرخ عادی)
این بلیت جهت حضور در دوره غیرحضوری (آنلاین)، جزوه کاغذی دوره، کتاب الکترونیکی مرتبط با دوره، گواهینامه حضور در دوره می باشد.
۱۰ شهریور
۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
دوره غیرحضوری - ویژه افراد حقوقی (معرفی شده از طرف شرکتها و سازمانها)
** توجه داشته باشید که این ثبت نام رایگان نیست و این گزینه تنها به منظور تسهیل در امر ثبت نام معرفی شدگان از طرف شرکتها و سازمانهایی که هزینه حضور در دوره را متعاقبا پرداخت میکنند، ایجاد شده است.***
این افراد میبایست معرفی نامه خود را همراه با مهر و امضا رسمی شرکت به همراه تعهدنامه پرداخت هزینه از طرف شرکت پیوست نمایند.
۱۱ شهریور
۵,۰۰۰ تومان
آزمون بین المللی (با لحاظ تخفیف ویژه)
متقاضیان آزمون رسمی که دوره را ثبت نام نموده¬اند از 50 دلار تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد.

آندسته از متقاضیانی که در حال حاضر تصمیم به شرکت در آزمون رسمی را ندارند و فعلا متقاضی دوره می باشند میتوانند در "دوره غیرحضوری- ویژه افراد حقیقی" ثبت نام نموده و در آینده، از تخفیف ویژه آزمون رسمی استفاده کنند.
شهریه آزمون بین المللی 363 دلار می باشد.
این شهریه تنها شامل درخواستهای حقیقی (شخصی) بوده و به ثبت نامهای شرکتی هزینه های سربارهای مالیاتی و … افزوده خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام با مرکز آموزش رایزن سامانه گستر تماس بگیرید.

** نحوه محاسبه معادل ریالی آزمون براساس نرخ روز و کارمزدهای مرسوم سایتهایی نظیر TehranPayment و Payment24 و … خواهد بود. برای همین میتوانید معادل ریالی آنها را به عنوان مرجع مد نظر قرار دهید.
۳۱ شهریور
۵,۰۰۰ تومان

معرفی دوره

 

در عصر حاضر، فناوری اطلاعات جزء کلیدی ترین منابع سازمان‌ها به شمار می‌رود و حاکمیت، نظارت و مدیریت کارآمد آنها یکی از اصلی ترین چالش‌های مدیران فناوری اطلاعات می‌باشد. از سوی دیگر، رشد سریع فناوری و تقاضای روز افزون اطلاعات، قوانین و مقررات موجود در جامعه و وقوع ریسک‌های مختلف، نقش حاکمیت و مدیریت فناوری اطلاعات را در سازمان‌ها پررنگ‌تر می‌نماید.

همچنین امروزه نقش فناوری اطلاعات در ارزش‌آفرینی کسب‌وکار و حصول رضایت نهایی مشتریان ملموس تر از گذشته بوده و مدیران در راستای غلبه بر چالش‌های پیش‌رو، سعی در تحقق اهداف فوق و همسویی هر چه بیشتر کسب‌وکار و فناوری اطلاعات نموده‌اند. چارچوب COBIT 2019 نقش حیاتی فناوری اطلاعات را در ارزش‌آفرینی برای کسب‌وکار پررنگ تر نموده است. همچنین این چارچوب سازمان‌ها را در تحقق اهداف حاکمیتی و مدیریتی و نیز حصول میزان ارزش بهینه کسب ‌وکار یاری می‌نماید. 

 اولین دوره برای علاقمندان به چارچوب کوبیت، دوره COBIT 2019 Foundation است که بصورت بنیادی به بررسی و معرفی این چارچوب میپردازد.  COBIT 2019 با تکیه بر 25 سال توسعه جامع در این حوزه توسط انجمن ISACA ایجاد و معرفی شده است. COBIT 2019 چارچوبی برای حاکمیت و مدیریت اطلاعات و فناوری در کل سازمان می‌باشد. در نسخه جدید چارچوب کوبیت تفکیک شفافی را بین حاکمیت و مدیریت انجام داده است. هر کدام از این دو بخش شامل فعالیتهای متفاوت، نیازمند ساختار سازمانی متفاوت و با اهداف متفاوتی خواهند بود.

 این دوره دو روزه به مخاطبان کمک خواهد کرد تا با جوانب و کاربردهای این چارچوب قدرتمند آشنا شوند. کلیه افراد علاقمند به مباحث راهبری و همچنین حسابرسی فناوری اطلاعات از مخاطبین این دوره هستند.

 

 

دوره COBIT 2019 Foundation مطابق با استاندارد معرفی شده توسط موسسه ISACA و با استفاده از برترین محتوای آموزشی ارائه شده توسط ITpreneurs هلند، در قالب یک دوره (معادل 12 ساعت آموزشی)  در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 09:00 الی 16:00،  بصورت غیر حضوری برگزار میگردد.

اهداف دوره

در این دوره سعی میشود تا شرکت کنندگان در انتها، مفاهیم زیر را به صورت کاربردی بیاموزند:

 • چارچوب، اصول و قواعد کلی COBIT 2019
 • نحوه ارزیابی عملکرد فناوری اطلاعات
 • چگونگی بهبود میزان ارزش‌آفرینی فناوری اطلاعات
 • نحوه برقراری ارتباط نزدیک میان اهداف کسب‌وکار و فناوری اطلاعات در راستای ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده
 • نحوه کنترل و نظارت اثربخش عملیات فناوری اطلاعات
 • چگونگی پیاده‌سازی COBIT در سازمان
 • چگونگی رویارویی با ریسک‌های مرتبط با فناوری اطلاعات
 • آشنایی با نحوه تدوین طرح جامع استراتژیک فناوری اطلاعات سازمان  

باید توجه داشت که بخش اعظمی از انتقال اطلاعات در بحثها و گفتگوهای حین دوره صورت خواهد گرفت، پس طبیعتا مشارکت فعال حاضرین در دوره امری بسیاری تعیین کننده در کیفیت برگزاری دوره خواهد بود.

مخاطبان دوره

مخاطبین این دوره شامل؛

 •   اعضای هیات مدیره شرکت ها
 • مدیران ارشد واحد های فناوری اطلاعات و ارتباطات، سیستم ها و روش ها و تضمین کیفیت
 • مشاوران و مجریان پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • مدیران و کارشناسان طرح و برنامه سازمان
 • مدیران وکارشناسان ارشد بانک ها، موسسات مالی و اعتباری و موسسات حسابرسی
 • مدیران شرکت های تجارت الکترونیک
 • مدیران میانی و مدیران تیم های فنی شرکت های نرم افزار، سخت افزار و شبکه

و تمامی ذینفعان با مسئولیت حاکمیت، مدیریت اطلاعات و تکنولوژی در سازمان وهمچنین علاقمندان به چارچوب کوبیت و مبحث حسابرسی فناوری اطلاعات میباشد.

  

پیشنیاز دوره

برای این دوره پیشنیازی در نظر گرفته نشده است. اما آشنایی با فرآیندهای جاری در فناوری اطلاعات، استانداردهای و بهروشهای حوزه مدیریت فناوری اطلاعات، مکانیزمهای ارزیابی بلوغ فرآیند و … میتواند به درک بهتر مفاهیم این دوره کمک کند. جهت آشنایی بیشتر اینجا کلیک نمایید.

ویژگیهای دوره

 • برگزاری دوره توسط نمایندگی رسمی موسسه ITpreneurs از معتبرترین مراکز بین المللی در حوزه آموزش مدیریت فناوری اطلاعات
 • استفاده از محتوای آموزشی بروز و بین المللی به کمک مدرس مجرب و با سوابق ارزشمند در رابطه با پروژه های فناوری اطلاعات
 • آمادگی جهت شرکت در آزمون بین المللی COBIT 2019 Foundation و اخذ مدرک بین المللی

شرایط انصراف و عودت هزینه

 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی 10 روز و یا زودتر از زمان برگزاری رویداد، درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 4% کارمزد سایت ایوند به ایشان عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی تا 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 30% شهریه دوره عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی دیرتر از 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف نموده و یا بدون اطلاع قبلی در دوره حاضر نشود، شامل هرگونه عودت وجه نبوده و دانش‌پژوه حق هرگونه ادعایی در این رابطه را نخواهد داشت.

برگزاری آزمون های بین المللی COBIT

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان تنها نماینده رسمی موسسه PeopleCert در ایران، آزمون بین‌المللی COBIT 2019 Foundation  را بصورت آنلاین در ایران برگزار می کند.

آزمون COBIT 2019 Foundation شامل 75 سوال چهار گزینه ای می باشد و برای قبولی در آزمون باید حداقل به 60% از سوالات ( 45 سوال از 75 سوال ) پاسخ صحیح بدهید. 

در صورت قبولی در آزمون  گواهینامه بین­ المللی COBIT 2019 Foundation را تحت اعتبار موسسه ISACA دریافت خواهید کرد.

معرفی شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر

شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر، ارائه کننده خدمات آموزش، مشاوره و نرم­ افزار در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات (ITIL, Cobit, PRINCE2, SCRUM, DevOps, Service Desk, …) پس از گذشت 10 سال فعالیت و کسب تجربیات ارزشمند در دو حوزه آموزش و مشاوره، دوره ها و کارگاههای آموزشی خود را بشکل عمومی و درون سازمانی برای شرکت ها و سازمانها برگزار خواهد نمود.

 لازم به ذکر است که مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان نماینده رسمی معتبرترین موسسات آموزشی بین‌المللی، با سابقه برگزاری بیش از 750 کارگاه/دوره آموزشی در حوزه­های مورد اشاره، به عنوان یکی از پیشگامان و فعالترین مراکز آموزش تخصصی در رابطه با چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات محسوب می­ گردد.

 خواهشمند است در صورت تمایل به برگزاری هریک از این آموزش­ها برای همکاران و کارشناسان خود با ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره آموزشی رایگان ما نیز جهت آشنایی کامل با دوره ها، تقدم و تأخر آنها، انتخاب دوره متناسب با نیاز شما و پاسخ به دیگر پرسشهای احتمالی برخوردار شوید.

 همچنین توجه داشته باشید که کلیه مدرسان این دوره­ها در مرکز مشاوره این شرکت نیز مشغول به فعالیت بوده و آمادگی کامل دارند تا در صورت تمایل شما نسبت به تعریف و مشارکت در پروژه های مشاوره نیز همراه شما باشند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت رایزن سامانه گستر تماس بگیرید.

مدرس دوره

مهندس ابوالفضل هادی
مهندس ابوالفضل هادی
مدرس بین المللی

مهندس ابوالفضل هادی یکی از متخصصین و مدرسین بنام در حوزه مدیریت پروژه های نرم افزاری و راهبری فناوری اطلاعات میباشد. ایشان با سابقه بیش از 19 سال برگزاری کارگاهها و دوره های متنوع آموزشی در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات مسئولیت برگزاری کارگاههای آموزشی مدیریت پروژه و راهبری فناوری اطلاعات را ...

برگزارکننده

مرکز آموزش
مرکز آموزش
رایزن سامانه گستر

مرکز آموزش شرکت رایزن سامانه گستر به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز آموزشی در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات نزدیک به 10 است که در حال فعالیت بوده و دوره های متعددی را در رابطه با چارچوبها و استانداردهایی نظیر ITIL, COBIT, PRINCE2 و SCRUM را برگزار نموده و مینماید.

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت رایزن سامانه گستر

 مرکز آموزش شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر با تکیه بر بیش از 10 سال سابقه برگزاری دوره ها و کارگاههای تخصصی در حوزه های مرتبط با مدیریت فناوری اطلاعات و اجرای بیش از 750 دوره و کارگاه تخصصی، اکنون با ارائه 50 عنوان دوره/کارگاه آموزشی استاندارد،

رویداد های برگزارشده۱۰۳
رویداد های فعال۸
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۵۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱۷ تیر

دوره آنلاین ITIL 4: Drive Stakeholder Value

 • آنلاین
 • از ۵,۰۰۰ تومان
 • شرکت رایزن سامانه گستر
چهارشنبه ۲ تیر

چگونه مدیر محصولی موفقی شویم؟

 • آنلاین
 • رایگان
 • DigikalaGroup
پنج‌شنبه ۳ تیر

دوره کاربردی تحلیل کسب و کار BABOK

 • آنلاین
 • ۲,۱۶۰,۰۰۰ تومان
 • کار و کسب
سه‌شنبه ۱ تیر

دورهمی امیدیا؛ چگونه یک تیم ایده‌آل داشته باشیم؟

 • آنلاین
 • رایگان
 • مرکز نوآوری فرهنگی امید (شتابدهنده امید)