کاور
دوشنبه ۱ دی ساعت ۰۸:۰۰

دوره DBA - CFO ویژه مدیران ارشد/قائم مقام مالی مدیر عامل Chief Finance Officer

 • ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • تهران
 • مدیریت
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

معرفی دوره DBA-CFO دانشگاه گلرنگ


 

دوره   DBA CFO ویژه مدیران ارشد/قائم مقامان مالی مدیران عامل ChiefFinance Officer 

  مقدمه

با توجه به رشد روزافزون علم و آموزشهای کوتاه مدت، دانشگاه گلرنگ و مدرسه بازرگانی گلرنگ  با هدف بالا بردن سطح علمی  و مهارتی مدیران ارشد، معاونت ها و قائم مقام مالی مدیران عامل  شرکت ها و سازمان های  کشور و کمک به تحقق این امر،  دوره ی آنلاین  DBA CFO  را برای اولین بار در ایران توسط دانشگاه گلرنگ طراحی و  سالیانه دوبار آنرا اجراء می نماید .

 DBA   که مخفف  Doctorate of Business Administration  و CFO که مخففChiefFinance Officer  است با دکترای رشته های مدیریت و حسابداری و مالی ، مهندسی و علوم پایه که عملا منجر به صدور درجه ی علمی(DEGREE) برای دانشجویان می شود متفاوت است و برای افراد حاضردراین دوره ها، گواهینامه(CERTIFICATE)  دوره ی آموزشی با لوگوی دانشگاه گلرنگ صادر می شود .  

مدیران و علاقه مندان به حوزه‌های مالی و سرمایه‌گذاری می‌توانند از این فرصت ویژه استفاده کرده و با حضور در این دوره ضمن آشنایی با مباحث مختلف کسب و کار،  بر حوزه‌های مالی و سرمایه گذاری متمرکز شده و یک دوره تخصصی  و حرفه‌ای تر را تجربه نمایند.

مقرر است درپایان این دوره، دانش‌پژوهان به عنوان عضوی از جامعه علمی دپارتمان آموزشهای آزاد دانشگاه گلرنگ  شناخته شده و با دریافت گواهینامه با لوگوی   دانشگاه گلرنگ که به عنوان یکی از متولیان اجرای دوره های  DBA در ایران است، بتوانند قابلیت علمی و اجرایی کسب شده در حوزه مدیریت کسب و کار  با نگرش مالی و سرمایه‌گذاری را اثبات نمایند.

مهمترین دروس دوره  DBA CFO  عباتند از :

 • آشنایی با بازار سرمایه
 • سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار
 • اوراق بهادار مشتقه
 • اقتصاد سنجی مالی
 •  مالی شرکتی
 • ارزشیابی سهام شرکت‌ها

 شرکت کنندگان از طریق حضور در این دوره، متدهای به کارگیری دانش مدیریت مالی، سرمایه گذاری برای حل عارضه های سازمانی را آموخته، مهارت های مالی و رهبری سازمانی خود را توسعه داده و توانمندی های خود برای تصمیم گیری و تفکر در شرایط بحران ارتقا می دهند.

می توان گفت در دوره DBA یک مدرک یا گواهینامه(  CERTIFICATE) معادل با دکتری با رویکردی تحقیق و پژوهشی می باشد که تمرکز آن بر شیوه های کاربردی و مهارت در زمینه تجارت و کسب و کار است. سطح دوره DBA که پس از دوره MBA ارائه می شود بالاتر از سطح کارشناسی ارشد آکادمیک است و به نوعی می توان DBA را دکترای مدیریت تلقی کرد. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که هدف از گذراندن دوره DBA پرورش استاد دانشگاه نیست، بلکه هدف از این دوره تقویت مهارت ها و دانش مدیریتی مدیران ارشد سازمان ها وشرکت ها برای رشد وتوسعه ی کسب وکارها می باشد. پس فضای دوره DBA مبتنی بر کسب و کار و تجارت است. لذا مدرک PhD مناسب افرادی است که قصد دارند مدرس دانشگاه و یا محقق حرفه ای در زمینه مدیریت شوند، حال آنکه دوره DBA با تمرکز بر مهارت های مدیران سعی در آموزش و ارتقای مدیران شاغل در کسب و کارها دارد. بنابرین در دوره DBA، دانشپذیر اصول تحقیق و پژوهش در عارضه های سازمان را با رویکرد اجرایی آموخته تا علاوه بر توسعه دانش مدیریتی، مهارت های اجرای این دانش را در راستای حل مشکلات محیط کسب و کار بدست آورد. دانش آموخته گان دوره DBA، می توانند رهبری سازمان های بزرگ را بر عهده گیرند، برای توسعه علوم مدیریتی  و مالی تحقیق و پژوهش انجام داده و جهت حل عارضه های سازمانی کسب و کارهای  مهم به عنوان مشاور فعالیت نمایند. جایگاه DBA در وضعیت کنونی اقتصاد و بازار دنیا شرایط کنونی اقتصاد و بازار دنیا به گونه ای است که رقابت در عرصه کسب و کار و در بین سازمان ها بسیار سخت تر و پیچیده تر شده است. سازمان ها در صورتی می توانند در چنین شرایطی با موفقیت عمل کنند و نسبت به رقبا پیشی بگیرند که نیروی انسانی در سازمان ها بخصوص در سطح مدیریتی و مدیران ارشد سازمان ها از دانش و تخصص مدیریتی و مهارت کاربردی بویژه در زمینه کسب و کار برخوردار باشند. دوره DBA با توجه به اینکه هم بر دانش و تخصص مدیریت و هم بر مهارت های کاربردی مدیران تمرکز دارد می تواند در فضای رقابتی موجود مدیرانی با تخصص و مهارت بالا تربیت کند.

 


 

 


نحوه برگزاری دوره


 

لازم به ذکر است  این دوره آموزشی به صورت آموزش آنلاین برگزار خواهد شد که فضای کلاس کاملا شبیه سازی وارتباط دانش پژوه را از شهر های مختلف ایران و  حتی کشورهای دیگر در جهان به شکل مستقیم و دو طرفه  با اساتید دوره فرآهم می‌آورد. دراین سبک آموزش ضمن ارتقای بسیار کیفیت آموزش، هزینه‌های رفت و آمد به کلاس و گرفتن مرخصی و  نیز خطر ابتلا به ویروس کرونا به شدت کم شده است.


مدت و سرفصل دوره


طول مدت این دوره 4 ترم می باشد که شامل مواد درسی زیر می گردد : 

برگزارکنندگان

دانشگاه سازمانی گروه صنعتی گلرنگ
دانشگاه سازمانی گروه صنعتی گلرنگ
مدرسه کسب و کار گلرنگ
مدرسه کسب و کار گلرنگ

زمان‌بندی ترم های تحصیلی دوره

ترم اول
ترم دوم
ترم سوم
ترم چهارم
عنوانشروعپایان
برنامه زمانبندی شروع ترم اول ۱۵/بهمن ماه/۱۳۹۹۳۱/خرداد ماه/۱۴۰۰
عنوانشروعپایان
شروع ترم دوم ۱۵/شهریور ماه/۱۴۰۰۳۰/دی ماه/۱۴۰۰
عنوانشروعپایان
برنامه زمانبندی شروع ترم سوم ۱۵/ بهمن ماه/۱۴۰۰۳۱/خرداد/۱۴۰۱
عنوانشروعپایان
زمانبندی شروع ترم چهارم ۱۵/شهریورماه/۱۴۰۱۳۰/دی ماه /۱۴۰۱

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
داشتن فوق لیسانس و حداقل دو سال سابقه کار مدیریتی
آیا امکان پرداخت قسطی شهریه وجود دارد؟
بله پرداخت شهریه در ۴ قسط دو ماهه امکان پذیر است.
آیا امکان تخفیف شهریه وجود دارد؟
مدیران ،روسا و سرپرستان و کارشناسان گروه صنعتی گلرنگ وشرکت های تابعه (درصورت ارایه معرفینامه کتبی ) مشمول 10 درصد تخفیف و سایر افراد در صورت پرداخت نقدی شهریه ، مشمول 20 درصد تخفیف خواهند بود.
گواهینامه این دوره توسط چه مرجعی صادر می شود ؟
گواهینامه این دوره توسط دانشگاه گلرنگ صادر می شود .
آیا با شرکت در این دوره می توانم امیدوارم باشم که در شرکت های گروه صنعتی گلرنگ مشغول به کار شوم ؟
افراد برتر برای حضور در فرآیند جذب به شرکت های تابعه و معاونت منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ معرفی ودر صورت موافقت آنها ، جذب خواهند شد . توجه داشته باشید که دانشگاه گلرنگ در این مورد هیچ مسئولیتی نخواهد داشت .

توضیح مهم


- همکاران گروه صنعتی گلرنگ  وشرکت های تابعه ، با ارائه معرفی نامه کتبی از شرکت متبوعه ی خود که به امضای مدیرعامل شرکت رسیده باشد ، از 10% تخفیف برخوردار خواهند بود . 

- امکان پرداخت اقساطی شهریه حضور در این دوره  حداکثر طی 4 قسط وجود دارد . 

- در صورت پرداخت نقدی شهریه ،  مشمول 20 % تخفیف خواهید شد. 

- مدرک فارغ التحصیلان توسط دانشگاه گلرنگ صادر می شود . 


شهریه حضور در این دوره


شهریه حضور در این دوره مبلغ 15 میلیون تومان می باشد که براساس شرایط اعلام شده و به صورت ترمیک ودر 4 قسط  قابل پرداخت می باشد . 

لطفا در پرداخت و واریز وجه دقت کنید چون پس از واریز وجه امکان عودت و استرداد وجه وجود ندارد . 


شرایط حضور در این دوره


شرکت کنندگان با رضایت وآگاهی واطلاع کامل از شرایط حضور و شرکت در دوره آموزش آزاد مجازی DBA که توسط دپارتمان آموزش های آزاد دانشگاه گلرنگ برگزارمی گردد و با علم کامل به اینکه این گواهی نامه (CERTIFICATE)، فاقد ارزش استخدامی و درجه علمی و رسمی دانشگاهی بوده و صرفا به منزله گواهینامه حضور در دوره ی آموزش آزاد مجازی بوده و توسط دپارتمان آموزش آزاد دانشگاه گلرنگ و فقط با لوگوی آن صادر می شود، در این دوره ثبت نام نموده و متقاضی حضور و دریافت گواهینامه این دوره ی آموزشی مجازی خواهند بود .

بدیهی است، دپارتمان آموزش آزاد دانشگاه گلرنگ، اختیار کامل دارد درصورت واجد شرایط بودن وکسب امتیازات ونمرات لازم، گواهینامه حضور دراین دوره را برای شرکت کنندگان محترم صادر نماید .

اساتید دوره

آقای دکتر روح الله فرهادی
آقای دکتر روح الله فرهادی
استاد دانشگاه و کارشناس بازار سرمایه

فرصت شغلی


آن دسته از شرکت کنندگان ممتازی که در گروه صنعتی گلرنگ و شرکت های تابعه اشتغال ندارند، با حضور دراین دوره ی آموزشی، به  واحد منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ و شرکت های تابعه معرفی می شوند تا در صورت تشخیص آنها امکان همکاری ایشان با گروه صنعتی گلرنگ و شرکت های تابعه فراهم آید . 

آدرس

تهران تهران-خیابان ولیعصر-پایین تر از زرتشت -کوچه امینی -پلاک18

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

دانشگاه گلرنگ

دانشگاه گلرنگ یک دانشگاه سازمانی است که ماموریت آن رشد وارتقای مهارت ها و توانمندی های منابع انسانی می باشد .

رویداد های برگزارشده۱۲
رویداد های فعال۱۳
 • شروع: دوشنبه ۱ دی ساعت ۰۸:۰۰
 • پایان: جمعه ۲۹ اسفند ساعت ۱۹:۰۰
این رویداد حضوری برگزار می‌شود.

با توجه به شرایط بیماری کرونا لطفا موارد ایمنی مربوط به رویداد حضوری را در لینک زیر مطالعه کنید.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است