کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
هزینه دوره
۱۰ مرداد
۲,۸۹۰,۰۰۰ تومان
ثبت نام همزمان 5 نفر و پرداخت هزینه 4 نفر
۱۰ مرداد
۱۱,۵۶۰,۰۰۰ تومان

سرفصل ها

خلاصه ای از سرفصل های دوره :

 •  اشنایی با روی کرد چند تخصصی در فرایند طراحی و توسعه
 •  اشنایی با پاکیزگی محیط کار
 •  اشنایی با نحوه تدوین طرح کیفیت در صنایع خودرو
 •  اموزش نحوه طراحی برنامه کنترل
 •  اشنایی با کنترل فرایند اماری SPC
 •  اشنایی با سیستم تجزیه و تحلیل سیستم اندازه گیری MSA
 •  اشنایی با تجزیه و تحلیل حالات خرابی فرایند شامل FMEA
 •  اشنایی با روش ادیت محصول
 • شنایی با روش ادیت فرایند
 • و ...

سخنرانان

مهندس اعتباری
مهندس اعتباری
مدیر عامل شرکت نور و موسس خانه صنایع

برگزارکنندگان

خانه مهندسی صنایع
خانه مهندسی صنایع

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
سه شنبه 12 مرداد ماه۹ صبح۵ بعد از ظهر

گالری تصاویر

توضیحات دوره

در دوره آموزشی IATF مشخصات فنی و استانداردهای لازم در صنعت خودرو سازی مورد بررسی قرار میگیرد. در دوره آموزشی IATF به شرح پیاده سازی این استاندارد در تمامی مراحل زنجیره تامین تولید خودرو می پردازیم. افزایش کیفیت محصولات برای مشتریان خودرو در سراسر جهان نیازمند این استاندارد می باشد. این استاندارد در بردارنده ی استاندارد ISO 9001 نیز می باشد و علاوه بر پوشش ISO 9001 مشخصات فنی مورد نیاز در خصوص صنف خودرو سازی و همچنین جلب رضایت مشتریان این حوزه را شامل می شود که در کلاس آموزشی استاندارد IATF به تبیین این موارد نیز خواهیم پرداخت.

این دوره مخصوص فعالان و کارشناسان صنعت خودرو می باشد. آموزش IATF16949 و اجرای این الزامات یکی از قوانین و مقررات خودروسازان جهت همکاری با قطعه سازان محترم می باشد.
پس از گذراندن دوره آموزش IATF 16949 میتوانید الزامات مربوط به استاندارد IATF16949:2016 و همچنین الزامات ساپکو و سازه گستر و مگاموتور و … را در سازمان اجرا نمایید.
آموزش IATF16949 به همه فعالان صنعت خودرو و همچنین افراد علاقه مند به این صنعت پیشنهاد می گردد.
این دوره هماهنگ با تغییرات ISO/TS16949 بوده و تمامی الزامات مشترک و غیر مشترک در دوره IATF16949 به صورت کارگاهی و با اجرای WORK SHOP آموزش داده خواهد ش

دانشجویان و شرکت کنندگان محترم در دوره آموزش IATF16949 میتوانند پس از اتمام دوره در هر یک از قطعه سازان خودرو در ردیف های شغلی متفاوتی استخدام گشته و مشغول به فعالیت شوند. از سوی دیگر افراد شاغل در صنایع خودرو نیز می توانند با گذراندن دوره آموزشی IATF16949 دانش تخصصی خود را افزایش داده و در اجرای این سیستم در محل کار خود همکاری نمایند.


اهداف دوره

هدف این استاندارد و آموزش IATF  در ابتدا ارتقای سیستم مدیریت کیفیت سازندگان قطعات خودرو و سپس نزدیک کردن آن ها به خودروسازان و ایجاد ارتباط اثر بخش و کارا میان این دو می باشد. دوره آموزش IATF سعی در تربیت نیرویی ماهر برای برقراری هر چه قوی تر این تعامل و بالا بردن سطح کیفی صنایع خودرو سازی دارد. این استاندارد در بین بسیاری از خودروسازان جهان مورد استقبال قرار گرفته و دریافت گواهینامه  IATF 16949به عنوان یکی از الزامات این صنعت شناخته شده است. به گونه ای که پیاده سازی این استاندارد از اولین قدم های ورود به بازارهای بین المللی خودرو سازی محسوب می شود، بناباین بازار کار به نسبت خوبی را دارا می باشد. در 3 اکتبر سال 2016، IATF 16949: 2016 توسط IATF منتشر شد و جایگزین ISO / TS 16949 کنونی شد و نیازهای یک سیستم مدیریت کیفیت را برای سازمان های صنعت خودرو تعریف کرد. ISO / TS 16949 در ابتدا در سال 1999 برای ایجاد هماهنگی طرح های مختلف ارزیابی و صدور گواهینامه در سراسر جهان در زنجیره تامین برای بخش خودرو ایجاد شد. تمرکز اصلی استاندارد IATF 16949 توسعه یک سیستم مدیریت کیفیت است که برای بهبود مستمر، با تاکید بر پیشگیری از نقص و کاهش تنوع و میزان زباله در زنجیره تامین عمل می کند. با آموزش IATF ، شما دانشجویان و فعالان در صنعت ، قادر به ارتقای شغلی خود خواهید بود.

پس از اتمام موفقیت آمیز 3 روز دوره تسلط کامل برنحوه پیاده سازی استاندارد IATF 16949:2016 توانایی انجام ممیزی داخلی در سازمانهای مرتبط IATF 16949:2016

مزایای دوره

تشریح الزامات IATF16949 و آموزش مستند سازی IATF16949

آشنایی با الزامات ساپکو و سازه گستر و مگاموتور در صنایع قطعه سازی خودرو

گواهینامه بین المللی شرکت در دوره آموزشی IATF16949 از DNV AUSTRIA

استخدام اولیه دانشجویان برتر دوره به عنوان کارآموز در دپارتمان پروژه شرکت مهندسین مشاور نور استفاده از اساتید و متون درس پروژه محور و مثال های عینی طبق تجربه ثبت گواهینامه در سایت شرکت DNV اتریش و شرکت مهندسین مشاور نور

ساختار دوره

 این دوره شامل فعالیت های درون کلاسی جهت ارتقا دانش و مهارت عملی شرکت کنندگان ،همراه با تجربه و دانش مدرس به صورت کار گروهی برگزار می گردد.

محتوای دوره

آشنایی با رویکرد چند تخصصی در فرآیند طراحی و توسعه آشنایی با نحوه تدوین طرح اضطراری آشنایی با پاکیزیگی محیط کار آشنایی با تدو.ین طرح کیفیت در صنایع خودرو آشنایی با نحوه تدوین برنامه کنترل آشنایی با کنترل فرآبند آماری SPC آشنایی با سیستم تجزیه و تحلیل سیستم اندازه گیری MSA آشنایی با تجزیه و تحلیل حالات خرابی فرآیند شامل FMEA آشنایی با روش پایش و اندازه گیری فرآیند ساخت آشنایی با روش آدیت محصول آشنایی با سیستم مدیریت ابزار آلات تولید

برگزار‌کننده

آواتار

خانه مهندسی صنایع

خانه مهندسی صنایع ، تنها موسسه دارای مجوز رسمی در حوزه مهندسی صنایع از سازمان فنی و حرفه ای بوده و تحت نظر وزارت کار و رفاه اجتماعی فعالیت می کند. تمامی دوره های این موسسه به صورت کارگاهی بوده و اساتید با سابقه ی اجرایی دوره ها را تدریس می نمایند. 

رویداد های برگزارشده۳۷
رویداد های فعال۵

آدرس

تهران انقلاب روبروی درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی خیابان نظری بن بست فرزانه پلاک1 واحد4

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۲۵ شهریور

کارگاه استاندارد BPMN 2.0 با ابزار Visual Paradigm

 • آنلاین
 • رایگان
 • دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف
دوشنبه ۳۱ خرداد

تجزیه و تحلیل حوادث در صنایع مختلف

 • آنلاین
 • رایگان
 • کاریار
جمعه ۱۸ تیر

دوره آموزشی کارشناس مدیریت و کنترل پروژه

 • آنلاین
 • ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • گروه دانش روز
سه‌شنبه ۱ تیر

وبینار رایگان بررسی مانیتورینگ زبیکس نسخه ۵.۴

 • آنلاین
 • رایگان
 • شرکت سدیدآفرین